DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Poslovanje, održavanje i marketing > e-Business
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

e-Business Elektronsko poslovanje, e-Commerce, poslovanje uopšteno. Sponzor: www.poslovnaznanja.com

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 06. 03. 2009.   #1
Tomin
novi član
Na probnom radu
 
Avatar Tomin
 
Datum učlanjenja: 09.07.2007
Poruke: 19
Hvala: 1
0 "Hvala" u 0 poruka
Tomin is on a distinguished road
Smile

Citat:
Originalno napisao Markok Pogledajte poruku
Meni na prvi pogled deluje ok.

Prvo pitanje (retoričko) je da li imaju mnogo para da to promovišu, jer po meni je to kritican faktor uspeha koji ce privući i kupce i prodavce, a ne unikatan kod ili lepa kontrolna tabla.
Svakako da je kontinualan marketing kljuc uspeha, na tome radimo dok citate ovaj post.

Citat:
Originalno napisao Markok Pogledajte poruku
Drugo pitanje je, čak i ako bi konkretan sajt bio savršen, da li je u srbiji uopšte moguce napraviti uspesan sajt ovog tipa. Tu pre svega mislim na procesiranje kreditnih kartica i novčane transakcije. SMS je mislim previse skup za ovakav tip prodaje.

Videćemo šta će biti, želim puno sreće.
Ja sam ubedjen da je moguce, ALI prilagodjeno nasim uslovima.
Nemoguce je jos sanjati o C2C transakcijama sa ovakvim bankarskim sistemom.
Cinjenica je da interesovanje u Srbiji postoji za aukcijsku prodaju i kupovinu.
Mozemo da biramo, da li da pokusamo ili da cekamo da nam se nesto desi.

Ceka cela Srbija vec dugo dugo da se nesto desi to svi znamo, ali dok sami nesto ne uradimo povodom toga na ovaj ili onaj nacin, kako znamo i umemo...
Zahvlajujem se na konstruktivnom postu.

Citat:
Originalno napisao pkrstic Pogledajte poruku
Mnogo samopohvala a nista konktretno u tvom predstavljanju... ali ono sto vidim na prvoj strani u vrhu, gde bi trebalo da se vidi roba koja se prodaju, je gomila nekih kategorija, a roba je na dnu... zar mislite da ce neko prvo da kopa po sajtu da bi nesto kupio, barem da ste stavili 50 gluposti za dolar i prodavali ih za 50 dinara
Ono sto mi je upalo u oci je auto za 996k... licno me interesuje kako treba da izgleda sigurna transakcija za tako velik iznos, u srbiji
U pravu ste, sad sam se setio da svaki put kad odem u prodavnicu, prodavacica pred mene iznese ceo asortiman da ne bih morao sam da trazim po radnji sta meni treba.

50 gluposti za dolar po 50 dinara...?
Da li mislite da ce "50 gluposti" oduseviti ljude koji posete sajt?
Da li mislite da ce filatelija i numizmatika zadrzati kupca sa prosecnim potrebama?

Nemojte zaboraviti da je sajt pusten u rad 02.02.2009. godine. (pre cetiri dana). Ne treba ocekivati previse, moramo biti realni.

Sto se kola tice...
Taj deo je zamisljen tako da se izvrsi naknada za listing na sajtu, izlazne neknade nema, a svako ko kupuje kola, nece ih kupiti "sa slike".

Citat:
Originalno napisao cvele Pogledajte poruku
ovo je ipak tvoje misljenje, meni... konfuzan
Ne mozemo napraviti savrsen sajt za sve. Iskreno mi je zao sto Vam je sajt konfuzan.

Citat:
Originalno napisao cvele Pogledajte poruku
ovo bi trebalo da bude normalno... ne prednost
btw. tr td tr tr td td td tr, ako hoces da se hvalis na ovom polju makar je moglo bez toga...
Dobro ste rekli:"bi trebalo..." za razliku od slicnih sajtova na ovu tematiku, mi smo napravili nesto svoje, makar to bilo i sa tr td...

Citat:
Originalno napisao cvele Pogledajte poruku
kad kazes reklama ne mislis na svoj post? ili na facebook privatne poruke?
ja se osecam maltretirano
Na ovo sam vec odgovorio na pocetku.
__________________
Aukcijski portal ProdajLako.com
Tomin je offline   Odgovorite uz citat
Staro 06. 03. 2009.   #2
Markok
expert
Expert
 
Datum učlanjenja: 14.11.2008
Lokacija: Srbija
Poruke: 539
Hvala: 142
129 "Hvala" u 67 poruka
Markok će postati "faca" uskoroMarkok će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Tomin Pogledajte poruku
Sv
Nemoguce je jos sanjati o C2C transakcijama sa ovakvim bankarskim sistemom.
Cinjenica je da interesovanje u Srbiji postoji za aukcijsku prodaju i kupovinu.
Mozemo da biramo, da li da pokusamo ili da cekamo da nam se nesto desi.

Ceka cela Srbija vec dugo dugo da se nesto desi to svi znamo, ali dok sami nesto ne uradimo povodom toga na ovaj ili onaj nacin, kako znamo i umemo...
Tako je.

Meni se već duže vremena mota po glavi da predložim webmasterima da svi sajtovi stupe u štrajk sa zahtevima da se omoguci normalno poslovanje kakvo postoji u svetu (on line placanje). Zato odgovornost u krajnjoj instanci snosi država, ne možemo štrajkovati protiv poslovnih banaka. Kada bi se pojavilo prihvatljivo on line placanje iza toga bi niklo more raznih domacih affiliate programa, vise bi se ulagalo u reklame i cela "privredna grana" bi prosperirala.

Ono, po jedan baner na svakom sajtu sa linkom do sajta gde je štrajkački odbor. Ne košta ništa a mnogo može da se dobije.

Ne znam kakav bi to odaziv imalo, želim da verujem da bi bilo zanimljivo. Verujem i da bi efekti bili zanimljivi, zamislimo izajave političara povodom štrajka on line zajednice.

Mada opet, glupo mi da ja to predlažem, koji sam ja faktor, takoreći juče sam napravio prvi sajt.
Markok je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 03. 2009.   #3
Tomin
novi član
Na probnom radu
 
Avatar Tomin
 
Datum učlanjenja: 09.07.2007
Poruke: 19
Hvala: 1
0 "Hvala" u 0 poruka
Tomin is on a distinguished road
Smile Promo kod na ProdajLako.com

S'obzirom da imamo novosti, red je da Vas obavestimo jer ste aktivno učestvovali od samog starta sajta ProdajLako.com .

PROMO KREDIT

Danas počinje promo kampanja portala ProdajLako!

U opticaj smo pustili 2009 promo kodova u okviru kojih će registrovani (novi i stari) korisnici ukucavanjem koda u korisničkom panelu dobiti 100 dinara kredita za postavljanje aukcija.

Ovom akcijom želimo da privučemo što više ljudi da se uključi u aukcijsku prodaju i kupovinu na našem portalu.

PROMO KOD koji treba da upišete na ProdajLako stranici JE: PRODAJLAKO

Akcija traje do 23.04.2009., a kodove će moći da iskoriste prvih 2009 korisnika.


Još jednom bih želeo da se zahvalim svima na predlozima za unapređenje servisa! Na sajtu mozete videti da smo većinu ideja prihvatili i sada su sprovedene u delo.

Pored akcije, mogu da Vas obavestim da ProdajLako sada ima i svoj blog koga možete pratiti na sledećoj stranici: blogs.prodajlako.com gde ćemo se truditi sa kvaitetnim tekstovima poboljšamo kvalitet samog sajta, kao i što ćemo sve najave događaja i promocija objavljivati prvo tamo.

Živeli!
__________________
Aukcijski portal ProdajLako.com
Tomin je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori



Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Pogodak.rs prestaje sa radom?! presretach Istine i zablude 9 01. 09. 2010. 00:05
ProdajLako.com implementirao QVoucher sistem naplate srlexic e-Business 14 11. 12. 2009. 23:31
Počeo je sa radom sajt PovediMe.com adelante Web site, dizajn i multimedia 30 09. 03. 2007. 10:21


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 17:04.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.