DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Web development i web aplikacije > Web aplikacije, web servisi i software
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Web aplikacije, web servisi i software Frameworks, web servisi, programi, plugin-ovi, ekstenzije korisni za razvoj web sajtova. Sponzor: vivvo

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 02. 09. 2010.   #181
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

a gde ima spisak poslatih aplikacija da se pogleda?
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat
Staro 02. 09. 2010.   #182
srdjan
xyz
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 25.10.2006
Poruke: 893
Hvala: 87
346 "Hvala" u 163 poruka
srdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu auru
Default

^ Mislim da oni imaju neku namensku VIP Srbija aplikaciju ... ?

Ali ovo je genijalno...

http://www.androidzoom.com/android_a...ipaj_kifc.html
Android Market description
Dosegnite nirvanu pipajući vaš Android telefon. Ili ako ne uspete dajte ga vašoj bebi da uživa :-)
Vip! Srbija!


srdjan je offline   Odgovorite uz citat
Staro 02. 09. 2010.   #183
Rookie
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 27.03.2008
Poruke: 16
Hvala: 0
2 "Hvala" u 2 poruka
Rookie is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao dootzky Pogledajte poruku
ah, ali grešiš, aplikacija je mnogo više od toga.. to je centralizovan app koji će svako lako pamtiti, i uvek dolaziti tu zbog korisnosti i upotrebljivosti, jer je "sve na jednom mestu".

i naravno app je tek počeo da se širi, ovaj softver ću održavati, razvijati i proširivati barem još narednih godinu dana, i slušaću korisnike šta žele, šta ne žele, i biće super upotrebljivo. naravno da svi znaju da odu na "neki sajt" da nadju podatke koji im trebaju, ali sa moba, kada si u kolima, ili u pokretu u hodu, i ti sad kao otvaras browser, i kao "neki tamo sajt, kako bese, jel .net ili .org", pa typo, pa ti kao nesto cekas, pa navigiras do trazene strane itd itd. like i said - ovaj app je mnogo upotrebljiviji u praksi nego sto deluje na prvi pogled. videcemo uostalom i sami kako ce se rangirati na izazovu i kod korisnika. nije jos ni oglasen nigde, a vec imam preko 64 aktivna korisnika.

i nisam se nasao uvredjenim, doduse jedan smajli u tvojoj poruci bi ti mnogo pomogao u daljem online komuniciranju, i postavio ton tvoje poruke tacno onakvim kakvim ga ti želiš.

nego, nisi se pohvalio.. koja je tvoja glavna aplikacija za ovaj VIP izazov, kolega? B-)

srecno na takmicenju!
Pa ne znam, ja lično imam sortirane bookmarke u operi, i tako dolazim do sajtova koje najčešće koristim na telefonu. Nisam imao zluradu nameru, nego jednostavno meni lično tvoja aplikacija nije potrebna (kao verovatno ni tebi moja )
Inače, prijavili smo se sa aplikacijom Red Letenja (dva drugara i ja), mada je moje znanje programiranja skromnije i doprineo sam više kod drugih stvari
Rookie je offline   Odgovorite uz citat
Staro 03. 09. 2010.   #184
dootzky
profesionalac
Professional
 
Avatar dootzky
 
Datum učlanjenja: 11.10.2006
Lokacija: beograd, srbija
Poruke: 271
Hvala: 32
10 "Hvala" u 7 poruka
dootzky is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao ivanhoe Pogledajte poruku
a gde ima spisak poslatih aplikacija da se pogleda?
nema jos spiska, pisao sam VIPu, i odgovorili su mi "da cemo biti naknadno obavesteni", sa spiskom svih aplikacija koje su usle u finalnu fazu takmicenja :P i ja sam skroz nestrpljiv, bas me zanima ko su mi glavni konkurenti

@rookie - naravno druze, no offense taken, i iskreno mi je drago sto si mi dao svoje misljenje, jer sada kada skupim dovoljno 'utisaka', mogu da unapredim i poboljsam aplikaciju i za sve ostale korisnike, ukljucujuci tebe, i da postane i tebi svakodnevno potrebna aplikacija. imas li ideju? predlog? sta bi voleo da vidis, ili sta fali appu, ili sta bi ti bilo super-korisno da imas na jednom mestu, pored trenutnih postojecih stvari, koje mogu da dodam? I'm serious. Dodacu. Zelim da napravim sto bolji app, VIP Izazov ili ne, ovaj app cu dosta dugo odrzavati i unapredjivati. thx upfront
dootzky je offline   Odgovorite uz citat
Staro 03. 09. 2010.   #185
Rookie
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 27.03.2008
Poruke: 16
Hvala: 0
2 "Hvala" u 2 poruka
Rookie is on a distinguished road
Default

Pa mislim da bi za tvoju app bolje rešenje bilo postojanje nekoliko widgeta, koji će prikazivati te informacije nego fazon sa aplikacijom, just my 2 cents
Rookie je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Rookie za poruku:
Staro 03. 09. 2010.   #186
srdjan
xyz
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 25.10.2006
Poruke: 893
Hvala: 87
346 "Hvala" u 163 poruka
srdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu auru
Default

Citat:
Originalno napisao ivanhoe Pogledajte poruku
a gde ima spisak poslatih aplikacija da se pogleda?
Mislim da bi ovo bila najpribližnija lista, aplikacije su trebale da navedu stringove "Vip" i "Srbija" u opisu:

http://www.androidzoom.com/android_a...ja/by_matching
srdjan je offline   Odgovorite uz citat
Staro 04. 09. 2010.   #187
dootzky
profesionalac
Professional
 
Avatar dootzky
 
Datum učlanjenja: 11.10.2006
Lokacija: beograd, srbija
Poruke: 271
Hvala: 32
10 "Hvala" u 7 poruka
dootzky is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Rookie Pogledajte poruku
Pa mislim da bi za tvoju app bolje rešenje bilo postojanje nekoliko widgeta, koji će prikazivati te informacije nego fazon sa aplikacijom, just my 2 cents
ok, uzecu i to u razmatranje, sto da ne.
hvala na predlogu druze!

i bas se pitam kako ce VIP da regulise glasanje.. tj. kako ce se osigurati da svaki korisnik glasa "samo jednom".. koliko ja kapiram, na jednom telefonu mozes da se ulogujes sa 45 gmail naloga, i tako bi moglo da se cheatuje najstrasnije na glasanju. to bi bilo ****.

however, nasao sam ovaj kod, i probao, radi 100%, koji identifikuje jedinstven ID android uredjala (telefona), tako da bi uz taj podatak, VIP mogao da bude 100% fer i siguran da se sa jednog telefona nece glasati vise od jednog puta:

Kôd:
String android_id = Secure.getString(getApplicationContext().getContentResolver(), Secure.ANDROID_ID);
bas cu da im posaljem sada ovaj predlog, mozda vec i imaju taj fazon, but just to make sure

poz i srecno svima na izazovu!
dootzky je offline   Odgovorite uz citat
Staro 05. 09. 2010.   #188
Marko Medojevic
član
Certified
 
Avatar Marko Medojevic
 
Datum učlanjenja: 12.05.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 82
Hvala: 20
293 "Hvala" u 7 poruka
Marko Medojevic is on a distinguished roadMarko Medojevic is on a distinguished roadMarko Medojevic is on a distinguished roadMarko Medojevic is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za Marko Medojevic
Default

Citat:
Originalno napisao dootzky Pogledajte poruku
cao druze, pa digni app na market, mnogo se lakse tako instalira, bez obzira sto je u beta fazi napisi "in beta v0.1", niko nece da ti gundja za to

poz, i bas me zanima koje ce sve sada aplikacije isplivati od domacih programera, jer ima jos 1 dan do kraja VIP izazova!
Dodao sam app u market. Zove se "MM Blacklist", pa ako neko ima sugestije za poboljsanje funkcionalnosti neka mi posalje (ima mail u opisu aplikacije).
Marko Medojevic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 07. 09. 2010.   #189
dootzky
profesionalac
Professional
 
Avatar dootzky
 
Datum učlanjenja: 11.10.2006
Lokacija: beograd, srbija
Poruke: 271
Hvala: 32
10 "Hvala" u 7 poruka
dootzky is on a distinguished road
Default

"Vip navodi da je do 1. septembra 89 domaćih programera poslalo 68 gotovih Android aplikacija koje odgovaraju kriterijumima konkursa."

srećno svima.
dootzky je offline   Odgovorite uz citat
Staro 07. 09. 2010.   #190
vlada5
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 21.11.2006
Poruke: 11
Hvala: 12
1 "Hvala" u 1 poruci
vlada5 is on a distinguished road
Default vip android izazov...

Objavljen spisak aplikacija na:

http://android.vipmobile.rs/news
vlada5 je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Android Froyo webgazda Opušteno 21 07. 09. 2010. 00:31
Android telefoni DejanVesic Web aplikacije, web servisi i software 81 27. 04. 2010. 11:06


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 23:28.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.