DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > DevProTalk > Obaveštenja, predlozi i pitanja
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Obaveštenja, predlozi i pitanja Sve što može biti važno u vezi foruma

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 09. 06. 2005.   #21
zoki
član
Certified
 
Avatar zoki
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Serbia
Poruke: 57
Hvala: 2
8 "Hvala" u 7 poruka
zoki is on a distinguished road
Default

Pozdrav i od mene. Ovako nešto je stvarno bilo potrebno, s obzirom da se na svim forumima vrti ista priča: hiljade i hiljade puta pređenih tema, i ljudi opet otvaraju iste takve teme... A to ume da ubije volju i želju za bilo čime.

U svakom slučaju srećno sa ovim.
zoki je offline   Odgovorite uz citat
Staro 09. 06. 2005.   #22
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Hvala zoki, dobrodošao
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
Staro 09. 06. 2005.   #23
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Xe xe, evo i mene preko Svakodnevnice

Sedmi po redu WebPro forum od negdje tamo 2000:
Serbiancafe > Zajedno.org > Netsurfer > ES > DizajnZona > DNK > DevProTalk
mungos je offline   Odgovorite uz citat
Staro 09. 06. 2005.   #24
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Default

zaboravio si inteli a nadajmo se da cemo moci da odrzimo ideju koja je pokrenula ovo
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive
nixa je offline   Odgovorite uz citat
Staro 09. 06. 2005.   #25
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Nisam nikada čitao niti bio član Itellija, tako da ga ne računam na svojoj listi. Pak globalno, da DPT je izgleda osmo mjesto ovakve vrste.
mungos je offline   Odgovorite uz citat
Staro 09. 06. 2005.   #26
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Welcome mungos

Znam tačno šta hoćeš da kažeš ali možemo da napravimo i analizu toh foruma pa da vidimo šta se stvarno dešava i koja su očekivanja ispunjena. Neke sam već prokomentarisao pa ne bih ponovo ali ukratko:

Serbiancafe - zar je ovo WebPro forum? Sorry, nisam primetio. Doduše otišao sam tamo par puta i nisam video ništa što bi me nateralo da dođem ponovo.

Zajedno - za ovaj prvi put čujem

Netsurfer - ja sam jedan od prvih članova tamo, međutim koliko se sećam tamo je za prvih godinu dana bilo ukupno 16 i po poruka - posle nisam odlazio.

ES - rečeno
DZ - rečeno
DNK - rečeno
Inteli - nikad bio

DPT - treba da popuni rupu koja je nastala između masovnih i ozbiljnih foruma. Ne kažem da su ovi prvi neozbiljni, ali recimo ako imaš akvarijum prepun ribica ne možeš lepo da vidiš lepotu svake ribice pojedinačno. Zato pravi akvarističari ne pretrpavaju svoje akvarijume, prave tematske i onda ih maze i paze, ako znaš na šta mislim.

I ja sam mislio kao ti da nam ne treba više foruma, međutim neki ljudi su me nedeljama nagovarali da započemo ovako nešto, usput sam, posle analize postojeće scene promenio mišljenje.

Iskren da budem, malo sam iznenađen ovolikim brojem članova u prva 3 dana.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
Staro 09. 06. 2005.   #27
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Ma jok, nisam ja mislio nista u fazonu yet another web pro forum, nego sam samo prikazao moj boravak na razlicitim forumima u zadnjih pet godina

Na poslu sam trenutno pa ne mogu nasiroko da pisem, veceras stize moje vizija ovog mjesta
mungos je offline   Odgovorite uz citat
Staro 09. 06. 2005.   #28
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Zaboravili ste da pomenete linux forume, najveći od njih je verovatno ovaj. Na gore pomenutom forumu ja sam visio dosta dugo i ignorisao mnogo veci (samo po broju poruka) es. Nazalost kada je ovaj forum maltene umro, presao sam kao i mnogi drugi na es.
dinke je offline   Odgovorite uz citat
Staro 02. 07. 2005.   #29
radoman88
novi član
 
Avatar radoman88
 
Datum učlanjenja: 02.07.2005
Poruke: 1
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
radoman88 is on a distinguished road
Default

Evo dosao sam i ja kod vas, nisam neki veliki strucnjak, u stvari uopste nisam strucnjak ali nadam se da cu ovde nauciti puno novih stvari i upoznati mnogo ljudi koji se bave onim sto ja najvise volim IT-om.

Srecno i od mene, samo napred!
radoman88 je offline   Odgovorite uz citat
Staro 15. 07. 2005.   #30
headcutter
Ivan Cosic
Certified
 
Avatar headcutter
 
Datum učlanjenja: 15.07.2005
Lokacija: Beograd/Vršac
Poruke: 66
Hvala: 4
9 "Hvala" u 8 poruka
headcutter is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman
Serbiancafe - zar je ovo WebPro forum? Sorry, nisam primetio. Doduše otišao sam tamo par puta i nisam video ništa što bi me nateralo da dođem ponovo.
daleko da je webpro, ali je bio prvi forum na kojem smo se okupljali... i web i dizajn i DTP... sve tumbe... ali extreman broj noob-ova i pojava sledećih navedenih foruma naterala je većinu profesionalaca da odu odatle...

Citat:
Originalno napisao bluesman
Zajedno - za ovaj prvi put čujem
Pokušaj vladdy-ja (tada moderatora SC Web dizajn foruma) da sa kvalitetnim ljudima sa diskusije napravi potpuno nov forum... propalo...

Citat:
Originalno napisao bluesman
Netsurfer - ja sam jedan od prvih članova tamo, međutim koliko se sećam tamo je za prvih godinu dana bilo ukupno 16 i po poruka - posle nisam odlazio.
Zapravo za poslednjih dve godine je bilo toliko tema... prvenstveno zbog neažurnosti administratora i neodgovaranja na potrebe članova... sporog prilagođavanja i svega... ja sam bio tamo jedan od supermodova i jedan od osnivača tog foruma... za prve dve godine 2001 i 2002. bilo je jako mnogo tema i nije bilo ni jedne "neodgovorene" iliti nerešenog problema...

Jebiga, neodgovornost ljudi, slabo postovanje članova i slično uticalo je na to da forum "zamre"... RIP Netsurfer... dobro si služio... neka ti je laka zemlja...

Citat:
Originalno napisao bluesman
DZ - rečeno
nedorečeno... naime, želim da kažem da delimično podržavam vašu tezu da ima jako mnogo foto tema, ali isto tako da je i fotografija sastavni deo dizajna, kao i 3D i video i priprema za štampu... Trenutno nepostojanje kvalitetnih fotoforuma dovelo je do velikog priliva fotografa i velike proširenosti fotoforuma...

znam(o) da mnogima to smeta, te uskoro ćemo primeniti rešenje kategorizacije "novih poruka" tako da će postojati mogućnost da se kategorišu iste - odnosno isključite "colapse" grupu koja je foto i pregledate forume koji vas interesuju. Trebalo bi uskoro da se implementira... i smanjiće problem...

Citat:
Originalno napisao bluesman
DPT - treba da popuni rupu koja je nastala između masovnih i ozbiljnih foruma. Ne kažem da su ovi prvi neozbiljni, ali recimo ako imaš akvarijum prepun ribica ne možeš lepo da vidiš lepotu svake ribice pojedinačno. Zato pravi akvarističari ne pretrpavaju svoje akvarijume, prave tematske i onda ih maze i paze, ako znaš na šta mislim.

I ja sam mislio kao ti da nam ne treba više foruma, međutim neki ljudi su me nedeljama nagovarali da započemo ovako nešto, usput sam, posle analize postojeće scene promenio mišljenje.
Treba da postoji... iskreno... ozbiljan i kvalitetan forum... btw. mislim da ste izabrali jako dobar naziv... moja kompletna podrška
__________________
DebeljucaIvancosic
headcutter je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Z-index ili sta god samo da radi Mitrović Srđan Sva početnička pitanja 21 19. 11. 2009. 19:03
H1 bez teksta, samo img...? Milos Vukotic Marketing i SEO 2 10. 03. 2009. 11:36
samo dizajneri? :P dootzky Opušteno 9 04. 01. 2008. 09:58
Samo za geekove Dejan Bizinger Opušteno 4 24. 08. 2007. 09:53
Samo opušteno :-D noviKorisnik Opušteno 3 18. 01. 2006. 12:28


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 15:56.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.