DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Poslovanje, održavanje i marketing > e-Business
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

e-Business Elektronsko poslovanje, e-Commerce, poslovanje uopšteno. Sponzor: www.poslovnaznanja.com

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 14. 11. 2008.   #111
podgoričanin
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 13.11.2008
Poruke: 22
Hvala: 4
0 "Hvala" u 0 poruka
podgoričanin is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao nixa Pogledajte poruku
Ja sam pričao mesečno.

Ali za takvu zaradu moraš da direktno komuniciraš sa kazinima, imaš mnogo middlemans u toj industriji i ako ideš preko njih zarada je jako manja.
O hvala prijatelju, kakvo divno ohrabrenje.

Čvrsto sam uvjeren u svoju ideju. Ako sve napravim kako treba imaću posjeta i više nego ovi.



Poslije kad mi iskopiraju ideju, vidjećemo.

Poslednja izmena od dinke : 15. 11. 2008. u 11:57. Razlog: Uklonjeni linkovi
podgoričanin je offline   Odgovorite uz citat
Staro 14. 11. 2008.   #112
podgoričanin
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 13.11.2008
Poruke: 22
Hvala: 4
0 "Hvala" u 0 poruka
podgoričanin is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao ivanhoe Pogledajte poruku
2000 usera dnevno nije bas tako puno kako ti se cini...
Ako svaki dan dolazi na sajt 2000 platežnih ljudi sa namjerom da kockaju, zar je puno za jednu jedinu kockarsku firmu dati 100 eura mjesecno da se reklamira na tom sajtu? Mislim da je to minimum minimuma.
podgoričanin je offline   Odgovorite uz citat
Staro 14. 11. 2008.   #113
GaVrA
Bird is the word!
Certified
 
Datum učlanjenja: 27.09.2008
Poruke: 73
Hvala: 12
0 "Hvala" u 0 poruka
GaVrA is on a distinguished road
Default

Ček samo da vidim da li sam skapirao... Imaš ideju koja je kolko sam shvatio u neku ruku revolucionarna, jer kažeš da ćeš sve gamble sajtove da zajebeš i budeš bolji od njih? Onda dalje, kolko sam shvatio ne znaš kako ćeš bilo šta od toga da napraviš, tako da će verovatno neko da radi za tebe? Ne znaš kako ćeš to da održavaš? Kapiram da će i to neko da radi za tebe? Nešto ne verujem da će ti ljudi raditi for free, tako da batice trebaće ti dosta kapitala da pokreneš to, pa dooook krene da se isplaćuje, tj dok ne skupiš posetu tu o kojoj pričaš zapitaćeš se da li je stvarno vredelo da se upuštaš u celu priču... btw tu cifru o poseti kolko sam video si rekao bez nekog da kažem istraživanja, mislim 2000 platežnih evropljanina, ok, ali na taj broj će ti doći i nekoliko hiljada "običnih" poseta. Možda i grešim, stavi robots.txt, logovanje korisnika da bi bilo šta videli, pa će samo korisnici registrovani na sajtu moći da vide sadržaj, ali opet i toj takvoj "zatvorenoj" strategiji ti moraš da očekuješ da neće svaki korisnik biti aktivan. Kod mene na sajtu imam preko 7500 registrovanih korisnika, ali mali je procenat aktivnih ljudi...

Moraš svega da budeš svestan pre nego što bio šta ozbiljno kreneš da radiš.

Isto tako googlaj googlaj i samo googlaj. Znaš bolje od mene kakva ti je ideja, i šta ti misliš da je revolucionarno, ali pre bilo čega uzmi i proguglaj ceo google ako treba da bi proverio da to već nije odrađeno, a veeeeelike su šanse da jeste.


Pozdrav
GaVrA je offline   Odgovorite uz citat
Staro 14. 11. 2008.   #114
podgoričanin
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 13.11.2008
Poruke: 22
Hvala: 4
0 "Hvala" u 0 poruka
podgoričanin is on a distinguished road
Default

Ideja nije revolucionarna, ideja je dobra. Nikoga neću zajebati, ljudi će i dalje ići na sajtove koje sam naveo.
Hoću da na sajtu jedna stvar u vezi kocke bude specijalizovana. Sajt bi se bavio samo jednim segmentom kockanja.
To bi bilo dovoljno interesantno, da brojni kockari odvoje 15-20 min dnevno da skoknu do mog sajta.

Zaista ni sam ne znam kako ću tehnički održavati sajt. I miislio sam da mi je to najveći problem. Niti znam kolko to košta.
podgoričanin je offline   Odgovorite uz citat
Staro 14. 11. 2008.   #115
McKracken
Siva eminencija
Grand Master
 
Avatar McKracken
 
Datum učlanjenja: 24.06.2005
Lokacija: Belgrade
Poruke: 930
Hvala: 192
259 "Hvala" u 129 poruka
McKracken ima spektakularnu auruMcKracken ima spektakularnu auruMcKracken ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za McKracken
Default

Koji bi to segment bio da bi neko trosio 20 minuta dnevno?

Ako ciljas na igrace onda nema sanse da ih privuces na takav nacin, njih zanima samo igra.
Sa druge strane, profesionalci u poslu nece gubiti previse vremena na sajt koji je tek u zacetku.

Vrlo tesku oblast si odabrao.
McKracken je offline   Odgovorite uz citat
Staro 14. 11. 2008.   #116
podgoričanin
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 13.11.2008
Poruke: 22
Hvala: 4
0 "Hvala" u 0 poruka
podgoričanin is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao McKracken Pogledajte poruku
Koji bi to segment bio da bi neko trosio 20 minuta dnevno?
E to ćeš saznati za koji mjesec.
Kad napravim i krenem, ostaviću ovđe link i kazati: To je to!
podgoričanin je offline   Odgovorite uz citat
Staro 14. 11. 2008.   #117
McKracken
Siva eminencija
Grand Master
 
Avatar McKracken
 
Datum učlanjenja: 24.06.2005
Lokacija: Belgrade
Poruke: 930
Hvala: 192
259 "Hvala" u 129 poruka
McKracken ima spektakularnu auruMcKracken ima spektakularnu auruMcKracken ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za McKracken
Default

Bojim se da si se malo preracunao, ali dobro
McKracken je offline   Odgovorite uz citat
Staro 14. 11. 2008.   #118
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao podgoričanin Pogledajte poruku
Ako svaki dan dolazi na sajt 2000 platežnih ljudi sa namjerom da kockaju, zar je puno za jednu jedinu kockarsku firmu dati 100 eura mjesecno da se reklamira na tom sajtu? Mislim da je to minimum minimuma.
oglasi su oglasi, nema tu razlike koja je industrija.. poenta je da oglasavacu donesu pare, ako to mogu on ce da plati, ako ne onda nece... tih 2000 ljudi mogu da budu svezi posetioci, a mogu da budu i stalno istih 2000 ljudi, to pravi ogromnu razliku, na primer...

moje misljenje je da svakako treba probati, bez da pokusas nema sanse da znas.. a i kroz neuspele pokusaje se puno toga nauci...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat
Staro 14. 11. 2008.   #119
STELLANOVA
expert
Master
 
Avatar STELLANOVA
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Lokacija: EU
Poruke: 609
Hvala: 47
51 "Hvala" u 37 poruka
STELLANOVA će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za STELLANOVA Pošaljite poruku preko AIM za STELLANOVA Pošaljite poruku preko MSN za STELLANOVA
Default

Zasto je obrisan moj post sa linkom sajtu www.askgamblers.com?

U cemu je stos?

Mislim ako je neko nekom duzan, prevario ga ili ukrao nesto to ne znaci da treba da se brisu postovi kako kome dune...

Poslednja izmena od STELLANOVA : 14. 11. 2008. u 15:55.
STELLANOVA je offline   Odgovorite uz citat
Staro 14. 11. 2008.   #120
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

^ Mislim da je u pitanju neka ozbiljnija zavera
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori



Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Krađa sadržaja - Ima li pomoći Mr.Paja Planiranje i usability 18 12. 01. 2011. 19:50
Sadržaji na internetu će se naplaćivati by Rupert Mardok glaspodrinja.com e-Business 57 28. 03. 2010. 14:15
Može pomoč oko CSS menija Ministar (X)HTML, JavaScript, DHTML, XML, CSS 9 08. 09. 2006. 22:35


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 18:10.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.