DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Showroom i poslovne ponude > Linkovi
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Linkovi Linkovi do interesantnih sadržaja. NO SPAM! Svaka nova tema zahteva odobravanje pre prikazivanja

Zatvorena tema
 
Alati teme Način prikaza
Staro 26. 04. 2007.   #111
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default Subliminal Messages

Off Topic: nakon sto sam otkucao prethodni post, otisao sam do frizidera i nasuo jednu casu ... pogodite cega.
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline  
Staro 26. 04. 2007.   #112
Miloje Sekulic
smetalo blebetalo
Master
 
Avatar Miloje Sekulic
 
Datum učlanjenja: 04.09.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 723
Hvala: 48
60 "Hvala" u 39 poruka
Miloje Sekulic će postati "faca" uskoro
Default a sto se Dragana tice

Citat:
Originalno napisao Dejan Bizinger
Za Dragana nisam znao a ne mogu da zato sto neko hvali neciji portal da odmah zakljucujem da ima veze sa tim sajtom.
Njegov angazman (kao osobe koja odlicno poznaje desavanja i trendove na internetu i kao osobe koja ima potrebno iskustvo steceno brojnim ucestvovanjima na konferencijma za stampu) ogranicen je na ucestvovanje na konferenciji za stampu.

Postovanje na blogu i DTP-u je stvar njegove licne procene ovog projekat i stava prema njemu. Verujem i zelje da se iznese licna procena znacaja projekta koji celu pricu posmatra u sirem kontekstu nego sto su funkcionalnosti koje u ovom trenutku postoje na CC portalu i broj njegovih clanova

Off Topic: Veoma bi voleo kada bi uticaj postova na strucnim forumima bio toliki da moze da utice na trzisnu poziciju kompanija i kada bi one bile rade da "odrese kesu" za vrbovanje influensera. Nas internet je jos daleko od toga


Miloje

P.S. Cuo sam danas sjajnu stvar. Dok se mi ovde preganjamo oko mungosove, Draganove i moje uloge u celoj prici oko CC portala klinci su provalili foru "Pozovi prijatelja" i vredno skupljaju bodove

Poslednja izmena od Miloje Sekulic : 26. 04. 2007. u 18:49.
Miloje Sekulic je offline  
Staro 26. 04. 2007.   #113
Miloje Sekulic
smetalo blebetalo
Master
 
Avatar Miloje Sekulic
 
Datum učlanjenja: 04.09.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 723
Hvala: 48
60 "Hvala" u 39 poruka
Miloje Sekulic će postati "faca" uskoro
Default 'ladnog piva?

Citat:
Originalno napisao dinke
Off Topic: nakon sto sam otkucao prethodni post, otisao sam do frizidera i nasuo jednu casu ... pogodite cega.
jesi li poslao kod?
Miloje Sekulic je offline  
Staro 26. 04. 2007.   #114
McKracken
Siva eminencija
Grand Master
 
Avatar McKracken
 
Datum učlanjenja: 24.06.2005
Lokacija: Belgrade
Poruke: 930
Hvala: 192
259 "Hvala" u 129 poruka
McKracken ima spektakularnu auruMcKracken ima spektakularnu auruMcKracken ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za McKracken
Default

Od kad na jogurtu ima kod?

McKracken je offline  
Staro 26. 04. 2007.   #115
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao Miloje Sekulic
jesi li poslao kod?
Ne, ne znam cak ni gde se taj kod nalazi (mozda je ovo cudo kod zatvaraca). Otisao na sajt (mojenagrade), kad tamo ... moj u/p sa cc sajta ne prepoznaje, valjda moram da se regujem i tamo odvojeno... nazalost nemam toliko vremena za gubljenje. Na stranu sto na sajtu nigde i nisam nasao gde se nalazi taj kod (ja sam vrlo nestrpljiv covek)
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline  
Staro 26. 04. 2007.   #116
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Miloje Sekulic
Njegov angazman (kao osobe koja odlicno poznaje desavanja i trendove na internetu i kao osobe koja ima potrebno iskustvo steceno brojnim ucestvovanjima na konferencijma za stampu) ogranicen je na ucestvovanje na konferenciji za stampu...
No hard feelings, ali necemo sada da banalizujemo stvari. Nije bitno sta neko radi tj. koja je funkcija nego da li ima ili nema veze sa nekim projektom. Osoba koja ide na konferenciju na stampu da promovise neku kompaniju i da hoce nece pisati nista negativno o toj kompaniji u ovom slucaju portalu kao sto ce promovisati kompanije od kojih ce se imati odredjene koristi odmah ili kasnije. Ovo nije prvi slucaj za ovako nesto, ne bi niko ni pisao o ovome da jeste i znam da se to ne zavrsava samo pojavom na konferenciji za stampu ili necim drugim nego i drugim metodama. Nista nisam pogresio kada sam rekao da je konsultant, promoter, influenser ili whatever CC portala i to nije nista negativno samo treba da se odmah napise. Za druge stvari, zaista ne bih da iznosim primere, nikada ne pricam napamet.

Slozices se da je potrebno svako ko ima veze sa projektom da to i napise. Sustina je da nije sramota napisati da si konsultant (to je pohvalno) nego je sramota kada se to na drugi nacin utvrdi (ne mislim iskljucivo za ovaj slucaj).
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 26. 04. 2007. u 19:20.
Dejan Bizinger je offline  
Staro 26. 04. 2007.   #117
Dragan Varagić
Moderator
Master
 
Datum učlanjenja: 07.08.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 631
Hvala: 25
76 "Hvala" u 50 poruka
Dragan Varagić će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Care to clarify? I nacin na koji se doslo do ovog podatka?
Što ste tiče priče o ključnim rečima, pre jedno godinu dana sam pregledao najaktuelnije ključne reči po različitm oblastima koje mesečno objavljuje www.clickz.com (Clickz Stats). Skrenulo mi je pažnju to da u kategoriji e-commerce postoji jedna od 10 najčešće korišćenih reči "mycokerewards", pa sam i došao do sajta http://www.mycokerewards.com/.

Što se tiče angažovanja za CC, nisam se baš nešto javljao na ovom postu, do juče, a sa druge strane angažovan sam bio kao osoba koja sa strane govori o sopstvenom mišljenju vezano za ovaj servis, tj. ono što sam i ovde napisao. Slično sam bio angažovan (2 puta) za PakomPay servis, gde sam isto rekao svoje mišljenje o servisu, a ne ono što vlasnik servisa traži da čuje.

Što se tiče najava, napisao sam a su neodređene, a imate i primere određenih informacija - http://draganvaragic.com/weblog/index.php?itemid=151 Znači, kada imam dozvolu da napišem javno o čemu se radi, to i uradim, a kada ove priče budu bile konkretnije - objaviću ih. Ovo sam objavio čisto iz indikativnih razloga - nešto se dešava.

A priča o Intezi i 3 godine je stvarno degutantna - kakve ja imam veze sa tim što sam znao da će pokrenuti Visu i Master kada su tek krenuli u sertifikaciju (ovo sam čuo direktno od g. Tontija iz Vise), u odnosu na činjenicu da je Delta banka stopirala celu priču zbog kupovine od strane Intese. I što je najbolje (a što mi se pripisivalo) nemam nikakav finasijski interes od cele te priče.

Priču o Velikom Bratu sam čuo usput, nisam zapamtio tačne podatke, i kada budem bio ponovo u kontaktu sa osobama koje su bile zadužene za ovu priču, pitaću ponovo.
Dragan Varagić je offline  
Staro 26. 04. 2007.   #118
Miloje Sekulic
smetalo blebetalo
Master
 
Avatar Miloje Sekulic
 
Datum učlanjenja: 04.09.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 723
Hvala: 48
60 "Hvala" u 39 poruka
Miloje Sekulic će postati "faca" uskoro
Default da pogasimo svetla pa da se razilazimo

dosta je bilo 12 strana diskusije

Miloje
Miloje Sekulic je offline  
Staro 26. 04. 2007.   #119
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

Miloje za predsednika! Oma
Ilija Studen je offline  
Staro 26. 04. 2007.   #120
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao Miloje Sekulic
Sa druge strane izlozen je neumerenim (ako znate kako kompanije funkcionisu i komicnim - primer "kupovina pola golfa") kritikama i ostao pri svom stavu, sto veoma cenim.
Hejhejhej da se razumemo... Komičnu "kritiku" sam naveo radi ilustracije količine para koja se ulaže u veb marketing, a ne direktno imajući Mungosa u vidu. Mislim, ako stvarno nije uzeo ni konvertibilnog pfeninga od cele priče mora da stvarno puno voli to šećerno đubre... I ja bih, kao i Dinke, da se ogradim, protiv Marka nemam ništa i mislim da jako dobro radi to što radi (čak se vidim i pomalo previše unosi , ipak je srpski veb suviše mala prćija da bi pojam "web buzz" imao smisla). Kad ovde (pardon, tamo) stvari krenu svojim tokom i reše se tri problema srpskog interneta, verovatno će se voditi kao jedan od pionira veb marketinga, onlajn promocije ili kako se već zove ta vaša khm struka...
jablan je offline  
Zatvorena tema


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Nagradna igra - Hosting na godinu dana miljant Web Hosting, web serveri i operativni sistemi 14 02. 03. 2010. 22:14
SEO nagradna igra na blogu Miloje Sekulic Opušteno 0 08. 08. 2009. 13:30
Nagradna igra :-) gajba piva za identifikaciju avatara noviKorisnik Opušteno 54 13. 04. 2006. 00:06


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 00:01.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.