DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Poslovanje, održavanje i marketing > IT događaji
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

IT događaji Najava IT događaja, mreža Internet zajednice u pripremi događaja, kako organizovati IT događaj?

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 23. 04. 2009.   #21
marinowski
Igor Marinović
Expert
 
Avatar marinowski
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Palić
Poruke: 549
Hvala: 31
39 "Hvala" u 17 poruka
marinowski is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za marinowski
Default

Cestitke i sa moje strane.

Na zalost, ove godine me je posao stis'o, pa nisam na druzenju sa vama
__________________
marinowski.com
marinowski je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 04. 2009.   #22
Aleksandar.Ilic
old school
Expert
 
Datum učlanjenja: 29.04.2006
Poruke: 464
Hvala: 39
48 "Hvala" u 28 poruka
Aleksandar.Ilic is on a distinguished road
Default

jebiga, i mene stisao posao (nisam imao ni internet jedno 20 dana) + bolest i tolko mi bilo
__________________
Vesti sa juga --- BizBuzz
--- Vas mali oglas
Aleksandar.Ilic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 04. 2009.   #23
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

^ Eto što je na Paliću neka nova ekipa, ova stara sva u nekom poslu
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 04. 2009.   #24
jasmanac
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar jasmanac
 
Datum učlanjenja: 24.06.2005
Poruke: 1.109
Hvala: 76
390 "Hvala" u 53 poruka
jasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za jasmanac Pošaljite poruku preko MSN za jasmanac Pošaljite poruku preko Skype™ za jasmanac
Default

Citat:
Originalno napisao marinowski Pogledajte poruku
Cestitke i sa moje strane.

Na zalost, ove godine me je posao stis'o, pa nisam na druzenju sa vama
Same here...
__________________

jasmanac je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 04. 2009.   #25
jasmanac
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar jasmanac
 
Datum učlanjenja: 24.06.2005
Poruke: 1.109
Hvala: 76
390 "Hvala" u 53 poruka
jasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za jasmanac Pošaljite poruku preko MSN za jasmanac Pošaljite poruku preko Skype™ za jasmanac
Default

Citat:
Originalno napisao mileusna Pogledajte poruku
^ Eto što je na Paliću neka nova ekipa, ova stara sva u nekom poslu
Ovi mladi rade za slavu a mi stari za pare Tako smo i mi nekad
__________________

jasmanac je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje jasmanac za poruku:
Staro 23. 04. 2009.   #26
Sandra Jakovljevic
član
Certified
 
Avatar Sandra Jakovljevic
 
Datum učlanjenja: 24.04.2007
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 74
Hvala: 30
10 "Hvala" u 5 poruka
Sandra Jakovljevic is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Sandra Jakovljevic
Default

Cestitam
Sandra Jakovljevic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 04. 2009.   #27
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Nedavno sam se vratio u Beograd. Nakon 3 godine bio sam opet na Etrgovini. Razlog mog dolaska su privatni, poslovni i prijateljski razlozi. Btw. bas mi nekako brzo prosle te 3 godine .

Posle 3 godine zatekao sam mnogo novih, na prvi pogled nepoznatih lica, od poznatih video sam odmah prvi dan Bluesmana. Bas mi bilo drago, video sam ga prvi put kada su ga prozvali za nagradu . Video sam Zorana Sevarca iz Tehnomanije, Milosa Putovanja, Milosa Pc Igre, upoznao Emira Autopijac, Borisa HocuTo, drago mi je bilo da sam se video sa Pecom, kasnije na kratko se video sa Bocciom, mimoisli smo se pre 3 godine . Ziku ex-Pakom sada Adriatiko CMP nisam video vec par meseci a uvek me susret sa njim oraspolozi, upoznao sam Srdjana Economy, Milana Prodajlako, bracni par Velimirovic iz Studio Moderne sa kojima sam bas direktno krenuo sa saradnjom od nedavno a preko Webgazde saradjujemo i od pre. Uvek mi je cool pricati sa Dusanom Kalicaninom, dobro se kapiramo kao i sa ekipom iz BenetKernela, upoznao sam Dejana Curcica iako se preko mejla "znamo" od pre preko zajednickog poznanika...i mnoge druge. Takodje, bih izdvojio ekipu mog najveceg domaceg konkurenta Poznanika, sa jednim od njihovih kljucnih ljudi sam se znao i pre a sada sam se upoznao i sa ostatkom ekipe i pored toga sto radimo isti posao i iimamo iste ciljeve i istu ciljnu grupu proveli smo dosta vremena razmenjuci iskustva. Sa svima na konferenciji imam pozitivna iskustva. Ja sam inace skontao jos pre da ja najvise komuniciram sa mojom konkurencijom i sa njima imam uvek dobre odnose . Za svakog ima mesta ko radi posao vredno i dobro.

Bilo je nekih propusta kao problemi sa mikrofonom, bandwidthom (ne na svom iskustvu nego kolege posto na konferencije nikad ne nosim laptop), neke ID kartice su kasnile a neke su tek sredinom drugog dana bile gotove ali manje su mi bitni propusti, gledao sam sve sa pozitivne strane. Malo koja konferencija protekne glatko, mnogo su manje bitne tehnicke stvari jer su najbitniji pragmaticni aspekti konferencije.

Zivaljevic je tradicionalno imao najbolje predavanje IMHO, Voja Zanetic je imao zanimljivo predavanje o konzumerizmu i coach potatosima, Nenad Orlic je isto imao dobro predavanje.

Takodje, jedan od bitnih razloga mog dolaska na Etrgovinu posle 3 godine je QVoucher servis. Pricao sam sa osobama iz tog tima i sa velikom dozom optimizma ocekujem implementaciju na Karikama u skoroj buducnosti. Provizije ce biti, kako mi je receno, oko 6% sto je za moj slucaj sasvim prihvatljivo.

Drago mi je sto sam ucestvovao na panelu o online oglasavanju. Ucesnici Marko Jevtic WMA, Vlastimir Cobrda Etarget, Ivan Poltoracki Strawberry, Nenad Orlic Klik.rs, moja malenkost je predstavljala WebGazdu ali i Karike sa aspekta publishera, a moderator je bio Dragan Varagic. I naravno - publika!

Po reakciji publike to je bilo i najzanimljivije na Etrgovini. Mnogi su se bunili sto se morao prekinuti panel zbog nedostatka vremena, pa smo se sami okupili u basti da bi nastavili panel ali posto je sala 2 bila slobodna tamo smo nastavili. Bila je to zanimljiva diskusija. Meni su paneli generalno uvek i najzanimljiviji.

Drago mi je sto je bila dosta ljudi na konferenciji, slabo je bilo ljudi iz regije i inostranstva. Zanimljivo je sto je bio predstavnik Carnationa, jedne od 2 najpoznatije web agencije u Madjarskoj. Taman sam na konferenciji sa 3 osobe mogao da pricam na madjarskom .

Drago mi je sto sam bio na konferenciji, volim konferencije samo je pitanje da li imam vremena da ih posecujem. Na konferencijama se malo odmorim od 12h+ dnevne Internet doze i uvek dobijem dosta pozitivne energije iz razgovora sa kolegama.

Opsti utisak - zadovoljan sam, moji ciljevi su ispunjeni.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 23. 04. 2009. u 23:28.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Dejan Bizinger za poruku:
Staro 25. 04. 2009.   #28
Dusan_Metodiev
novi član
 
Datum učlanjenja: 25.04.2009
Poruke: 5
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Dusan_Metodiev is on a distinguished road
Default

Nazalost, samo prva dva dana konferencije sam propratio, treci dan nisam mogao da stignem zbog obaveza...

Od predavanja bih izdvojio Qvoucher.rs , veoma korisno resenje za web naplatu, a od predavaca po mom misljenju, najbolji utisak je ostavio Nenad Orlic.

Kao najzanimljiviju stvar u programu bih izdvojio okrugli stol na temu stanja Internet trzista u Srbiji, za koji se nadam da ce sledeci put biti ostavljeno vise vremena i da ce se pojaviti neko iz agencije Httpool ili neki predstavnik sajta B92.

Ostvario sam nove kontakte od kojih bih izdvojio kao najzanimljivije Zolta Veselovskog (vlasnika mreze sajtova PORT koji pokrece sajt za Srbiju, Port.rs koji ce se baviti prikupljanjem i objavljivanjem programa desavanja pozorista, bioskopa, festivala...), Tamasa Mulera (predstavnika Carnation agencije iz Madjarske ciji su veliki klijenti Coca Cola, Procter & Gamble koja ce se uskoro pojaviti i u Srbiji...), Dejana Bizingera koji svojim sajtom Karike.com predstavlja direktnu konkurenciju drustvenoj mrezi, koju vodim, Pozn@nici.com, ali bez obzira na to razmenjivali smo iskustva i razgovarali veoma otvoreno i zao mi je sto nismo razgovarali jos vise, takodje upoznao sam i ostatak Etarget ekipe Sanju i Jelenu pored starog prijatelja Vlastimira, upoznao sam i ekipu koja je radila na odlicnom projektu ProdajLako.com .

Kao nedostatak konferencije naveo bih to, da sam organizovao prisustvo prijatelja iz Madjarske koji su dolazili specijalno zbog Etrgovine, ali nisam na sajtu Etrgovine mogao da nadjem broj telefona ili bilo kakvo uputstvo na koji nacin se vrsi uplata za prisustvo na konferenciji, sto je zakomplikovalo sam proces prijavljivanja, prakticno na licu mesta sam sa organizatorom resavao prijavu i na kraju je sve ispalo kako treba, jer je bilo slobodnog mesta, ali u mnogome bi olaksalo stvar da je na sajtu Etrgovine pored maila, na koji niko nije odgovarao, postojao i kontakt telefon ili makar uputstvo u kome pise kako se vrsi uplata, na koji broj racuna... Pored sitnijih tehnickih propusta sa mikrofonom, kao nedostatak bih istakao i glasnu muziku koja je bila za svecanom vecerom, bez obzira na dobru volju organizatora da napravi iznenadjenje za goste, ali su ljudi jedva pricali medjusobno jer se nisu culi, a samim tim nisu mogli da prave kontakte, sto je po mom misljenju i najbitnija stvar na ovakvim skupovima...

Sve u svemu, zadovoljan sam konferencijom i sledece godine cu je sigurno ponovo posetiti...
Dusan_Metodiev je offline   Odgovorite uz citat
Staro 25. 04. 2009.   #29
Ivan
Psychedelictrance freak
Wrote a book
 
Avatar Ivan
 
Datum učlanjenja: 04.06.2006
Lokacija: Srbija, Beograd
Poruke: 1.008
Hvala: 325
933 "Hvala" u 34 poruka
Ivan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Ivan
Default

Off Topic:
Ccc ... sve zvucna imena sajtova u prethodnoj poruci a svi imaju XSS propuste koje sam nasao u roku od 2 minuta. Nisam testirao SN jer me mrzi da se registrujem ali koliko se secam od pre ...

Ne zelim da kvarim zabavu ali "veoma korisno resenje za web naplatu" nikako ne sme da ima jedan od "Top 10" security propusta ...
Ivan je offline   Odgovorite uz citat
Staro 25. 04. 2009.   #30
LiquidBrain
Milan Cvejic
Wrote a book
 
Avatar LiquidBrain
 
Datum učlanjenja: 05.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.241
Hvala: 32
73 "Hvala" u 56 poruka
LiquidBrain će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Yahoo za LiquidBrain
Default

Citat:
Originalno napisao Ivan Pogledajte poruku
Off Topic:
Ccc ... sve zvucna imena sajtova u prethodnoj poruci a svi imaju XSS propuste koje sam nasao u roku od 2 minuta. Nisam testirao SN jer me mrzi da se registrujem ali koliko se secam od pre ...

Ne zelim da kvarim zabavu ali "veoma korisno resenje za web naplatu" nikako ne sme da ima jedan od "Top 10" security propusta ...

Znaci stvarno tuga... Bacih pogled i ozbiljnije je od XSS-a... ccc
__________________
http://weevify.com
LiquidBrain je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
E-trgovina 2010 - 21.-23.04., Palić Dragan Varagić IT događaji 55 21. 04. 2010. 13:33
bizBuzz 2009: Niš 28 - 30. oktobar 2009 Aleksandar.Ilic IT događaji 86 05. 11. 2009. 14:37
E-trgovina 2008 - Palić 16-18.04.2008. Dragan Varagić IT događaji 70 19. 05. 2008. 14:57


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 16:01.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.