DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > DevProTalk > Opušteno
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Opušteno Trenutak za pauzu - Ćaskanje. Sponzor: blogodak

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 26. 11. 2006.   #1
oliver
expert
Expert
 
Avatar oliver
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 580
Hvala: 1
0 "Hvala" u 0 poruka
oliver is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za oliver Pošaljite poruku preko Skype™ za oliver
Default sta odgovoriti? :)

Danas mi stize mail sa slijedecim sadrzajem:

Citat:
Originalno napisao NN
Postovani Gospodine Maksimovic,
imam problema s aktiviranjem pa vas molim z pomoc. S postovanjem xxxxxxxx.


Mail je stigao kao odgovor na onaj koji stize nakon uspjesne aktivacije naloga na forumu. Pogledam u administraciji: registracija uredna, takodje i aktivacija, cak vidim da se i logovao i browse-uje forum.

Moj odgovor:
Citat:
Originalno napisao ja
Koliko mogu da vidim, uspjesno ste aktivirali vas account i trenutno ste logovani na forum, u cemu je tacno problem? Ne mozete da odgovarate na teme? Dobijate gresku prilikom citanja/slanja poruka?
Prije 10-tak minuta dobijem odgovor:

Citat:
Gospodine Maksimovic,
problem je u tome sto ne mogu gledati TV Pink i TVBK,a iz tog razloga sam htio aktivirati



Napomena: sam sajt (a ni forum kao dio istog) nema nikakve veze ni sa Pink-om ni sa BK, nisam siguran ali mislim da se nijedna od te 2 televizije uopste ne pominju (redovno "cesljam" forum i nisam zapazio nijednu slicnu temu). Ma, od televizija ni korova. Ja stvarno ne znam sta da odgovorim a da ne ispadne da ponizavam covjeka, ili da se sprdam, ali... boze sveti
__________________

oliver je offline   Odgovorite uz citat
Staro 26. 11. 2006.   #2
misk0
majstor
Wrote a book
 
Avatar misk0
 
Datum učlanjenja: 30.01.2006
Lokacija: Lugano - Switzerland
Poruke: 1.251
Hvala: 219
106 "Hvala" u 67 poruka
misk0 će postati "faca" uskoromisk0 će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za misk0 Pošaljite poruku preko Skype™ za misk0
Default

Ah, hoces ispasti ozbiljan ili smijesan?
Varijanta ozbiljan: "Na osnovu cega zaljucujete da biste aktivacijom na ovom forumu koji se bavi bla bla bla mogli gledati te TV kanale"
Varijanta smijesan: "Jos nismo uveli tu feature, ali radimo na tome, bicete obavjesteni"
misk0 je offline   Odgovorite uz citat
Staro 26. 11. 2006.   #3
oliver
expert
Expert
 
Avatar oliver
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 580
Hvala: 1
0 "Hvala" u 0 poruka
oliver is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za oliver Pošaljite poruku preko Skype™ za oliver
Default

Pa, htio sam da pomognem, al' to ne ide od ruke ovaj put. Jos nisam nista odgovorio
__________________

oliver je offline   Odgovorite uz citat
Staro 26. 11. 2006.   #4
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

hehe, koliko sam se ja toga nagledao, hajde da vas razveselim, evo samo poslednjih nekoliko sa www.romance-cafe.com . Prvo ide pitanje a onda moj odgovor (ili ono što poželim da odgovorim)

- Da promenim username?
* mene pitaš?

- molim vas ja zensko nisam musko.Kako me vide drugi napisali ste da sam musko mozeteli to ispraviti
* napomena: oni sami unose da li su žensko ili muško kada se registruju

- Zbog cega me drugi clanovi krstarice ne vide vec im se pojavljuje da sam obrisao profil ili su tu greskom?
* sajt nema veze sa krstaricom, a i da ima ne razumem sta hoce

- da li je LOVEONELOVE primila moju poruku?
* pa pitaj nju a ne mene

- usla sam pre dva dana odlogorovala se ali moj profil jos stoji tamo i nikako nemogu da sklonim.Dali vi mozete da odlogorujete
* no comment

- izvinite ja sam pogresio slucajno sam ukucao dok sam se igrao na netu bezveze broj i masto,ja hteo da se uclanim u forum.sta sada znaci ono sto ste mi poslali?
* Čovek se igra na netu tako što popunjava formulare. Šteta što ga nisam pitao za broj kreditne kartice

- kako da sklonim ono srce sto pulsira kod mog profila kad neko hoce da vidi ko je u kafeu.Kod svih ostalih je drugacije.Ide mi na zivci....
* srce oznacava koliko se slazes sa nekim

- samo da vam javim
* šta, majstore?

- nisam dobila broj za adaptaciju
* adaptacija je u stvari "aktiviranje profila"

- mailadresa:?
* a?

- i ja danas slavim rođendan,a ne vidim svoje ime među nabrojanima.
* Jel' ste Vi neki šaljivdžija ili je nešto drugo u pitanju?
Nismo vidoviti - ako niste uneli datum svog rodjenja kako mi da znamo kada vam je rodjentan pa da vas "ubacimo u spisak" za taj dan? Recite mi da ste se šalili

- molim vas da mi pomognete , sliku postaviti, umanjite koliko piksla treba
* piksla? LOL Ne znam da li misli na pikslu kao pepeljaru ili pikslu kao kada hostuješ poker game ili "piksla" u bosanskom izgovoru.

- Volim sve sto vole mladi, ne obuzdan, vatren.....
* Super si dečko, samo reci to nekome koga to interesuje a ne na support

- ne mogu da objasnjavam da sam musko kad izadjem na chat...
* Pa sta predlazete da ja uradim da vam pomognem?

- kako da primim fotografiju koja mi je poslata
* nemam pametan odgovor

- Postovani, molim Vas da mi aktivirate VIP koji sam uplatila 18.10.2006. godine na Kalenic pijaci
* hahaha (za one koji ne znaju / na kalenića pijaci postoji pošta)

- nista posebno,sklon sam promenama
* samo vam je dosadno pa pišete to na support?

- kada posaljem sms za uplatu clanarine zasto ne mogu da dobijem kod saljem sms iz svajcarske jer sam na viksnoj mrezi
* a?

dosta? Ovo je poslednjih mesec dana, samo najinteresantnije, napominjem da sam kopirao sve poruke u celosti od reči do reči, osim potpisa gde je username osobe koja šalje.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 27. 11. 2006. u 13:50.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
Staro 26. 11. 2006.   #5
oliver
expert
Expert
 
Avatar oliver
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 580
Hvala: 1
0 "Hvala" u 0 poruka
oliver is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za oliver Pošaljite poruku preko Skype™ za oliver
Default



Vrh!

Cek da na brzinu vidim da li sam sacuvao nesto slicno od ranije, takodje s foruma... mada ni blizu nema provala kao sto su ove na RC

Citat:
The following message was sent to you via the Lopare Online Forum Contact Us form by NN.
--------------------------------
kako da resim problem´´
--------------------------------
Referring Page: http://www.lopare.net/forum/login.php
IP Address: xxx.xxx.55.16
User Name: Unregistered
User ID: 0
* "NN" sam ja zamijenio, inace taj nick nije registrovan na forumu pa otpada problem s logovanjem.

Citat:
Ja povremeno posjecujem Loparski sajt,te bih pitala:Zbog cega oni koji se javljaju ne mogu da postave temu,nego se samo komentarise na vec postavljenu temu.Te teme mogu da budu iz raznih oblasti;npr.da svako pise gdje je bio na moru ili na zimovanju i kako mu je bilo.Koji su doktori dobri,gdje se mozes obratiti ako ti sta treba,skolstvo,kako do vize i jos puno toga.zaposliti moderatore na dobrovoljnoj bazi da vode temu.Mislim da bi to ovom sajtu dosta doprinijelo ili mozda i nekim ljudima pomoglo.Cinjenica je dosta ljudi umire,da se covjek cesto nema kome obratiti,te je ovo mozda nacin da pomazemo jedni drugima,anonimno savjetom ili sopstvenim iskustvom.
* naravno, teme moze otvarati svako...

Citat:
mozete li mi reci posto sam vidio da ste vi TEOLU radili web sa kime da stupim u kontakt da vidim jer imam poslovnu ponudu za njih...
* "niđe veze" s teol-om (ISP u RS)

Citat:
veliki pozdrav i jedno pitanje:
jel ima mozda negdje da se nadje one nase pjesme sto se pjevaju ono u troje na sav glas hvala.
* ?

Citat:
Htela bih ako je moguce da ubacim u televon melodiju od Cece Manta, manta.
Pogledala sam na vasem site ali nisam uspela.Inace imam Samsung SGH-E770, a zivim u holandiji.
unapred zahvaljujem
* imam i ja neku nokiju...

Citat:
From: Ratko Mladic
Komentar:
ima li neko zainteresovan za mene,tako sam usamljen
* rofl. trebao sam mu dati link ka RC

Citat:
U koliko sati ima autobus za Tuzlu?Hitno mi odgovorite pošto putujem iz Beograda!
* em na pogresnom mjestu pitas, em nemam pojma kad ide bus

Citat:
Proba ,
Sta ima
* radi. evo, nista

Citat:
molim vas dali je neki problem sa mp3muzikom kad klikujem namp3 nema nista veko
* cjepidlaka, i potpisao su istoj liniji
__________________


Poslednja izmena od oliver : 28. 11. 2006. u 01:53.
oliver je offline   Odgovorite uz citat
Staro 27. 11. 2006.   #6
pcigre
Miloš Vučić
Grand Master
 
Avatar pcigre
 
Datum učlanjenja: 11.08.2006
Lokacija: Niš, Serbia
Poruke: 786
Hvala: 106
33 "Hvala" u 20 poruka
pcigre is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za pcigre Pošaljite poruku preko AIM za pcigre Pošaljite poruku preko MSN za pcigre Pošaljite poruku preko Yahoo za pcigre Pošaljite poruku preko Skype™ za pcigre
Default

Ajoj, krivo mi je sto nisam belezio bisere. Problem je sot su najveci bili usmenim putem...
__________________
Kotler je bio u pravu. Ko radi srcem nema konkurenciju.
pcigre je offline   Odgovorite uz citat
Staro 27. 11. 2006.   #7
dee
Domagoj Horvat
Expert
 
Avatar dee
 
Datum učlanjenja: 24.07.2006
Lokacija: Zagreb
Poruke: 502
Hvala: 22
10 "Hvala" u 8 poruka
dee is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za dee
Default

o jbt, crko sam od smijeha


al ovo je kraljica:

Citat:
- usla sam pre dva dana odlogorovala se ali moj profil jos stoji tamo i nikako nemogu da sklonim.Dali vi mozete da odlogorujete
ubit i - odlogorovat!
__________________
postoje ludosti bez kojih je nemoguce ljudsko dostojanstvo
dee je offline   Odgovorite uz citat
Staro 27. 11. 2006.   #8
conica
Pilece krilce(reš)
Master
 
Avatar conica
 
Datum učlanjenja: 12.01.2006
Lokacija: Little boy's playground
Poruke: 604
Hvala: 47
61 "Hvala" u 27 poruka
conica će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za conica Pošaljite poruku preko MSN za conica Pošaljite poruku preko Skype™ za conica
Default

LOL

meni je ova zakon:

- Volim sve sto vole mladi, ne obuzdan, vatren.....
* Super si dečko, samo reci to nekome koga to interesuje a ne na support

covece sta bih dala u ovom momentu da sam admin takvog foruma i da mi stigne takva poruka...gde ces veseliji posao
__________________
HomeOfWeb | BLOG: (hrk)pljuc.com
conica je offline   Odgovorite uz citat
Staro 27. 11. 2006.   #9
Denis_Radenkovic
profesionalac
Professional
 
Avatar Denis_Radenkovic
 
Datum učlanjenja: 31.01.2006
Lokacija: Madtown, the capital of 'America's Dairyland'!
Poruke: 252
Hvala: 2
7 "Hvala" u 6 poruka
Denis_Radenkovic is on a distinguished road
Default

Sjajno!
__________________
38one // del.icio.us // A Proud Member // Logology // DNA // LogoLounge // aFolio
Denis_Radenkovic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 27. 11. 2006.   #10
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao conica
... ne obuzdan, vatren.....
Nepismen
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori



Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Chain letters response ili kako odgovoriti "prijateljima" :) bluesman Opušteno 3 15. 09. 2010. 19:56


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 15:07.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.