DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > DevProTalk > Sva početnička pitanja
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Sva početnička pitanja Sva početnička pitanja bi trebala da se postavljaju u ovom forumu, a ako se pretvori u kvalitetnu diskusiju interesantnu svima - prebacićemo je u odgovarajući forum. Molimo "znalce" da ne omalovažavaju početnike, ako žele da pomognu svi ćemo biti zahvalni, ako ne žele, neka preskoče ovaj forum.

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 12. 06. 2007.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default Novi forum - početnička pitanja

Kao što piše u opisu foruma:

Citat:
Sva početnička pitanja bi trebala da se postavljaju u ovom forumu, a ako se pretvori u kvalitetnu diskusiju interesantnu svima - prebacićemo je u odgovarajući forum. Molimo "znalce" da ne omalovažavaju početnike, ako žele da pomognu svi ćemo biti zahvalni, ako ne žele, neka preskoče ovaj forum.
SVA početnička pitanja bi trebala da se stavljaju u ovaj forum, bez obzira da li se radi o PHP, flash ili nečemu trećem. Često se desi da se jedna obična tema pretvoji u jako dobru diskusiju, pa ćemo takve prebacivati u odgovarajući forum.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
Staro 20. 05. 2011.   #2
radakon
 
Poruke: n/a
Default

U e-mail mi stižu poruke poput ove na slici, a kada otvorim temu sa diskusijama, tamo nema ništa ...da li znate o čemu se radi? Ne pitam šta da radim s tim, to znam, nego zašto se to dogadja? To je ipak čudno. Sumnjam da je to možda neki spam, robotski, a želim da čujem od administratora.




A onda pretragom vidim da i ne postoji član foruma pod imenim, na primer kadelska1 ..

Poslednja izmena od radakon : 20. 05. 2011. u 11:40.
  Odgovorite uz citat
Staro 20. 05. 2011.   #3
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

To se bot nakacio na tvoju temu koju si podesila da primas mail obavestenje...u medjuvremenu je bot post obrisan i to ti je to
__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!
3banchi je offline   Odgovorite uz citat
Staro 21. 05. 2011.   #4
radakon
 
Poruke: n/a
Default

Citat:
Originalno napisao 3banchi Pogledajte poruku
To se bot nakacio na tvoju temu koju si podesila da primas mail obavestenje...u medjuvremenu je bot post obrisan i to ti je to
Hvala za odgovor , ali danas sam opet dobila obaveštenje, prenosim celu poruku:

Dear radakon,

manjaklem has just replied to a thread you have subscribed to entitled - moj prvi web site - in the Sva početnička pitanja forum of DevProTalk.

This thread is located at:
http://www.devprotalk.com/showthread...9&goto=newpost

Here is the message that has just been posted:
***************
Waiting for new jobs. come easy.
***************


There may also be other replies, but you will not receive any more notifications until you visit the forum again.

All the best,
DevProTalk

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Unsubscription information:

To unsubscribe from this thread, please visit this page:
http://www.devprotalk.com/subscripti...f106b701c88908

To unsubscribe from ALL threads, please visit this page:
http://www.devprotalk.com/subscripti...&folderid=all:
  Odgovorite uz citat
Staro 21. 05. 2011.   #5
radakon
 
Poruke: n/a
Default

Sada vidim da je taj robotski reply na ovoj temi.
Možda je rešenje da brišemo sve moje postove ( a nema ih mnogo) i da se ispišem sa DevProTalk :/ ?

Poslednja izmena od radakon : 21. 05. 2011. u 11:45.
  Odgovorite uz citat
Staro 21. 05. 2011.   #6
acca
profesionalac
Qualified
 
Avatar acca
 
Datum učlanjenja: 06.09.2007
Poruke: 146
Hvala: 55
202 "Hvala" u 26 poruka
acca is on a distinguished roadacca is on a distinguished roadacca is on a distinguished road
Default

Možda nisi dobro razumela 3banchija? To je to što ti on kaže. Ti si se prilikom otvaranja teme
moj prvi web site
pretplatila da dobijaš mejl kad se u temi upiše nova poruka.
manjaklem je neki bot koji se upisao na forum i spamovao, između ostalog ostavljajući novu poruku i u tvojoj temi.
Kada je objavio poruku u tvojoj temi, ti si dobila taj mejl kao obaveštenje.
Neki mod ili admin je obrisao manjaklemovu poruku i obrisao ga iz članstva.
Nakon toga ti odlaziš na link iz mejla i ne vidiš poruku a ni manjaklema jer su obrisani.
__________________
Neparno 10
acca je offline   Odgovorite uz citat
Staro 25. 05. 2011.   #7
radakon
 
Poruke: n/a
Default

Pošto i dalje dobijam mail-ove , molim Administratora ili nekog znalca da mi pomogne , jer to nema u FAQ, ali stoji da je možda Admin onemogućio opciju::
Kako da obrišem sve svoje postove (a ima ih samo 5 ili 6) i da brišem moj nalog na ovom forumu?

Btw. na Google Analytics lepo vidim da je Referring Link sa Devprotalk 42% posete ...

Biću veoma zahvalna da mi pomognete da se postovi obrišu kao i moj nalog.

(ne bih da započinjemo diskusiju o Google Analytics, uz svo dužno poštovanje svih mišljenja

Poslednja izmena od radakon : 25. 05. 2011. u 03:08.
  Odgovorite uz citat
Staro 25. 05. 2011.   #8
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Samo iskljuci pracenje teme pa ti nece stizati poruke. Kad si ulogovana na forum, odes na Korisnicka KT (meni gore-levo na vrhu ekrana), tu kliknes na Spisak praćenja (meni sa leve strane), i onda na toj listi stikliras teme koje ne zelis vise da "pratis" i izaberes dole opciju da se obrisu pracenja i kliknes Go i to je to...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat
Staro 25. 05. 2011.   #9
radakon
 
Poruke: n/a
Angry

Citat:
Originalno napisao ivanhoe Pogledajte poruku
Samo iskljuci pracenje teme pa ti nece stizati poruke. Kad si ulogovana na forum, odes na Korisnicka KT (meni gore-levo na vrhu ekrana), tu kliknes na Spisak praćenja (meni sa leve strane), i onda na toj listi stikliras teme koje ne zelis vise da "pratis" i izaberes dole opciju da se obrisu pracenja i kliknes Go i to je to...
Manji je problem spam, lako ću s tim , NEGO je veći problem što na Google Analytics imam 44% posete sa Devprotalk, e baš mislim da svi klikćete po 200 puta DNEVNO na moj prvi web site

Nego JA ŽELIM DA BRIŠEM SVOJE POSTOVE I DA BRIŠEM SVOJ PROFIL ODAVDE !
ALI NE ZNAM KAKO?

Izvinjavam se što vičem, ali bih volela da me neko čuje i odgovori mi na DVA PITANJA:


Brisanje sopstvernih postova - kako?
Brisanje svog profila sa ovog foruma-kako?

Poslednja izmena od radakon : 25. 05. 2011. u 11:54. Razlog: sitne ispravke
  Odgovorite uz citat
Staro 25. 05. 2011.   #10
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

Na sta bi licio bilo koji forum kad bi svako brisao sto mu se cefne.
Privatna poruka za admin/mod sa molbom za brisanje pa mozda i uspes jer nemas puno postova a forum bi dobio na kvalitetu.
Ako ti je pola posete samo sa ovog foruma, onda poradi na optimizaciji i sadrzaju sajta.
__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!
3banchi je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Predlog za novi forum - snippets (ili neko bolje ime) bluesman Obaveštenja, predlozi i pitanja 11 08. 08. 2008. 02:25
Predlog za novi forum i modifikacije postojećih foruma bluesman Obaveštenja, predlozi i pitanja 18 02. 05. 2007. 21:02
Dva pitanja(tutorijali i pocetnicka pitanja) berkut Obaveštenja, predlozi i pitanja 5 04. 10. 2005. 03:08


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 13:21.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.