DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Web development i web aplikacije > Web aplikacije, web servisi i software
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Web aplikacije, web servisi i software Frameworks, web servisi, programi, plugin-ovi, ekstenzije korisni za razvoj web sajtova. Sponzor: vivvo

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 09. 11. 2009.   #61
pcigre
Miloš Vučić
Grand Master
 
Avatar pcigre
 
Datum učlanjenja: 11.08.2006
Lokacija: Niš, Serbia
Poruke: 786
Hvala: 106
33 "Hvala" u 20 poruka
pcigre is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za pcigre Pošaljite poruku preko AIM za pcigre Pošaljite poruku preko MSN za pcigre Pošaljite poruku preko Yahoo za pcigre Pošaljite poruku preko Skype™ za pcigre
Default

Citat:
Originalno napisao Dejan Topalovic Pogledajte poruku
Ja jos nisam dobio pozivnicu
Ni meni još ništa nije stiglo. Oteglo se to dosta.
__________________
Kotler je bio u pravu. Ko radi srcem nema konkurenciju.
pcigre je offline   Odgovorite uz citat
Staro 09. 11. 2009.   #62
twix
Web designer
Professional
 
Avatar twix
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: New York
Poruke: 358
Hvala: 52
724 "Hvala" u 64 poruka
twix će postati "faca" uskorotwix će postati "faca" uskorotwix će postati "faca" uskorotwix će postati "faca" uskorotwix će postati "faca" uskorotwix će postati "faca" uskorotwix će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za twix
Default

Od kako sam poslao Public poruku na Wave-u, sve je otislo u out, znaci pukao mi wave barem 20 puta, samo mi iskoci please re-open i onda opet krenem nesto da radim, sve zakuca, iskoci upozorenje da ce da explodira onda predjem iz ff u chrome, uspem da ucitam nalog, posle 2min opet isto....ostavicu da se ohladi par dana
twix je offline   Odgovorite uz citat
Staro 09. 11. 2009.   #63
merjadok
NFNF
Certified
 
Avatar merjadok
 
Datum učlanjenja: 12.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 63
Hvala: 55
19 "Hvala" u 10 poruka
merjadok is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za merjadok Pošaljite poruku preko MSN za merjadok Pošaljite poruku preko Yahoo za merjadok
Default

Citat:
Originalno napisao 3banchi Pogledajte poruku
Vidi...nisam skroz upucen, ali mislim na java applet u FF, a wave je uradjen u javi, ispravi me ako gresim.
http://code.google.com/events/io/200...eredByGWT.html

Nema apsolutno nikakve veze sa apletima, Java prevedena u JS i to je to.
__________________
DevBooks
merjadok je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje merjadok za poruku:
Staro 09. 11. 2009.   #64
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

^ hvala za link...stvari su jasnije (barem u vezi sa javom)...ostaje da vidimo sta je uzrok povremenog zapucavanja.
__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!
3banchi je offline   Odgovorite uz citat
Staro 10. 11. 2009.   #65
Dejan Topalovic
old school
Professional
 
Datum učlanjenja: 15.02.2006
Lokacija: Wien, Austria
Poruke: 304
Hvala: 121
47 "Hvala" u 26 poruka
Dejan Topalovic će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko MSN za Dejan Topalovic
Default

Citat:
Originalno napisao nixa Pogledajte poruku
^ jedan preko veze odma dodje
Hvala! Stigla je pozivnica
__________________
Blog: Baze podataka
------------------------
Oracle OCP DBA
Oracle OCE SQL Expert
Oracle OCP Developer
Certified MySQL DBA
Dejan Topalovic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 11. 11. 2009.   #66
Peca
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 02.10.2006
Lokacija: Niš
Poruke: 1.618
Hvala: 263
275 "Hvala" u 104 poruka
Peca će postati "faca" uskoroPeca će postati "faca" uskoroPeca će postati "faca" uskoro
Default

dobih jutros na email sledecu poruku:
Citat:
hej, hitno je... ajde iskljuci prikaz moje reklame za............ ostavio sam ti poruku pre 3 dana na wave-u al verovatno nisi video.
ovo samo da pokazem koliko se mozete osloniti na servis, kada jednom od vasih kontakta [u ovom slucaju ja] ne padne na pamet da ode na Wave.
dodje mi da obrisem Wave account, da ne dovodim ljude u zabunu.
__________________
Vesti | MyCity | Igrice | Zaštita od virusa

Poslednja izmena od Peca : 11. 11. 2009. u 11:52.
Peca je offline   Odgovorite uz citat
Staro 11. 11. 2009.   #67
robi-bobi
expert
Grand Master
 
Avatar robi-bobi
 
Datum učlanjenja: 05.10.2005
Lokacija: Sofia, Bulgaria
Poruke: 805
Hvala: 222
958 "Hvala" u 68 poruka
robi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za robi-bobi
Default

^ pa isto vazi za bilo koji msg sistem
od emaila, preko jabbera do Wave-a

ako ja ne proverim postu, sta znaci nekome sto mi je poslao pismo pre 3 dana?

u principu shvatam zasto to kazes, ali mi bode oci ovo: "da pokazem koliko se mozete osloniti na servis"

P.S. ajd jedna pozivnica i ovde: robert.ivanov kod gmail.com
robi-bobi je offline   Odgovorite uz citat
Staro 11. 11. 2009.   #68
pcigre
Miloš Vučić
Grand Master
 
Avatar pcigre
 
Datum učlanjenja: 11.08.2006
Lokacija: Niš, Serbia
Poruke: 786
Hvala: 106
33 "Hvala" u 20 poruka
pcigre is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za pcigre Pošaljite poruku preko AIM za pcigre Pošaljite poruku preko MSN za pcigre Pošaljite poruku preko Yahoo za pcigre Pošaljite poruku preko Skype™ za pcigre
Default

Citat:
Originalno napisao robi-bobi Pogledajte poruku
^ pa isto vazi za bilo koji msg sistem
od emaila, preko jabbera do Wave-a

ako ja ne proverim postu, sta znaci nekome sto mi je poslao pismo pre 3 dana?

u principu shvatam zasto to kazes, ali mi bode oci ovo: "da pokazem koliko se mozete osloniti na servis"

P.S. ajd jedna pozivnica i ovde: robert.ivanov kod gmail.com
Radi se o tome da se ljudi nisu oslanjali na određeni servis tako bezo ranije.

Koliko je trebalo od pojave maila pa do toga da vas ljudi jedino putem njega obaveste o nečemu?
__________________
Kotler je bio u pravu. Ko radi srcem nema konkurenciju.
pcigre je offline   Odgovorite uz citat
Staro 11. 11. 2009.   #69
Peca
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 02.10.2006
Lokacija: Niš
Poruke: 1.618
Hvala: 263
275 "Hvala" u 104 poruka
Peca će postati "faca" uskoroPeca će postati "faca" uskoroPeca će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao robi-bobi Pogledajte poruku
^ pa isto vazi za bilo koji msg sistem
od emaila, preko jabbera do Wave-a
na messengerima se bar vidi kad nekog danima nema da se uloguje online
na Wave-u to nije slucaj iz vise razloga.
plus, neki messengeri te lepo obaveste da ti je neko slao offline poruku [recimo GTalk]
__________________
Vesti | MyCity | Igrice | Zaštita od virusa

Poslednja izmena od Peca : 11. 11. 2009. u 13:04.
Peca je offline   Odgovorite uz citat
Staro 11. 11. 2009.   #70
robi-bobi
expert
Grand Master
 
Avatar robi-bobi
 
Datum učlanjenja: 05.10.2005
Lokacija: Sofia, Bulgaria
Poruke: 805
Hvala: 222
958 "Hvala" u 68 poruka
robi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za robi-bobi
Default

uf
nemam nameru da branim nesta sto ne koristim

rekoh vec: razumem sta si hteo reci

opet, rekoh da si lose formulisao recenicu

nije da se ne mozete osloniti na servis, nego ga ne treba koristiti za nesta za sta se niste dogovorili sa covekom preko puta

ako se u nekoj firmi dogovore da im sve ide preko Wave-a, zasto da se ne oslone na njega?

sto se tice offline poruka, mogu ja nekome poslati skajp poruku sa mog racunara na poslu (a tip je, recimo, offline)
zatim odem na odmor od 2 nedelje
tokom odmora ja proveravam skajp od mog licnog laptopa
i nema odgovora
sve dok se ne nadjemo u situaciji gde je on online, i ja online i to ja na racunaru sa kog sam i poslao poruku - on nece dobiti moj msg
e, ovo je servis koga ne treba koristiti za tako nesta jer tamo zaista i nije stigla poruka

dok kog wave-a, jednostavno covek nije proverio account


necu vise na tu temu, saglasan sam sa vama: ne treba koristiti nesta novo za ozbilju i hitnu komunikaciju (kakva je slucaj)
robi-bobi je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
P4 vs the new wave f00gazzi Hardware 0 18. 02. 2010. 04:41
Google to charge businesses for Google Apps Peca Opušteno 10 01. 12. 2007. 16:09
Google vs. Microsoft vs. Yahoo! (was Google placa milijardu dolara za 5% AOL) Dejan Bizinger e-Business 105 04. 12. 2006. 14:06
Google Analytics - Urchin from Google bluesman Marketing i SEO 26 20. 12. 2005. 19:38
novo od google inc -> google print nixa Linkovi 2 06. 08. 2005. 15:21


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 16:04.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.