DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > DevProTalk > Opušteno
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Opušteno Trenutak za pauzu - Ćaskanje. Sponzor: blogodak

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 31. 01. 2011.   #91
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Default

Koja komedija od drzave.
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive
nixa je offline   Odgovorite uz citat
Staro 31. 01. 2011.   #92
pirossi
novi član
Na probnom radu
 
Avatar pirossi
 
Datum učlanjenja: 08.09.2006
Poruke: 23
Hvala: 1
4 "Hvala" u 3 poruka
pirossi is on a distinguished road
Default

greška 404. država nije nađena.
pirossi je offline   Odgovorite uz citat
Staro 31. 01. 2011.   #93
vidak
Banned
Expert
 
Datum učlanjenja: 29.09.2007
Poruke: 458
Hvala: 131
71 "Hvala" u 44 poruka
vidak is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao pirossi Pogledajte poruku
greška 404. država nije nađena.
Ako si izabrao Srbiju možda je trenutno u procesu reciklaže unutar CMS-a!
vidak je offline   Odgovorite uz citat
Staro 31. 01. 2011.   #94
conica
Pilece krilce(reš)
Master
 
Avatar conica
 
Datum učlanjenja: 12.01.2006
Lokacija: Little boy's playground
Poruke: 604
Hvala: 47
61 "Hvala" u 27 poruka
conica će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za conica Pošaljite poruku preko MSN za conica Pošaljite poruku preko Skype™ za conica
Default

Ovo je za onesves'

Primecujete da je vecina strana htm? mada ok..dosta cms-ova generise htm..ali kontakt strana
cini mi se da se ovo u hodu na-vrat-na-nos radi 24h dnevno
__________________
HomeOfWeb | BLOG: (hrk)pljuc.com

Poslednja izmena od conica : 31. 01. 2011. u 22:04.
conica je offline   Odgovorite uz citat
Staro 31. 01. 2011.   #95
gaganed
web dizajner u najavi
Certified
 
Avatar gaganed
 
Datum učlanjenja: 07.05.2009
Lokacija: Smederevo
Poruke: 88
Hvala: 53
5 "Hvala" u 5 poruka
gaganed is on a distinguished road
Default

Koliko se secam ima nas ovde koji rade za ovo ministarstvo, a pljuvali na temi za Novi MTID-ov sajt, koji su ljudi radili za dz. Bilo bi lepo da objasne situaciju sada...
__________________
ScalaTeam.com
gaganed je offline   Odgovorite uz citat
Staro 01. 02. 2011.   #96
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 23.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao gaganed Pogledajte poruku
Koliko se secam ima nas ovde koji rade za ovo ministarstvo, a pljuvali na temi za Novi MTID-ov sajt, koji su ljudi radili za dz. Bilo bi lepo da objasne situaciju sada...
Verovatno mislis na mene?

Po peti put, nemam veze sa sajtovima koji su u vezi sa Ministarstvom zivotne sredine i prostornog planiranja. Da imam ikakve veze, oni bi bili najbolji sajtovi koje ova drzavna uprava ima, ne bi mi bilo prvi put.

A sto se tice objasnjenja situacije, da li je dovoljno ako kazem da je sajt propast, da je bio propast, da je sada propast, i da ce biti propast. I to ne zbog para, i ne zbog dizajna, i ne zbog sada vec kultnog CMS programskog jezika, koji ce, izvesno, biti zapamcen za sva vremena, vec zbog propustene prilike da se napravi nesto sto sadrzi i informaciju i "call for action" u jednoj veoma aktuelnoj oblasti. Posle devet meseci od pocetka rada na sajtu, nema ni jednog ni drugog, i to je slika i prilika naseg drustva. Nas problem je sto smo velikim delom drustvo ekstra nesposobnih i nestrucnih ljudi, kojima ne zameram sto u netransparentnim procedurama dobijaju poslove, vec im zameram sto ni jedan posao ne mogu da urade kako valja.

Eto, nadam se da smo sada ok, cisto da ne bude neke zabune kako Damir Trninic razmislja kada je za nesto placen i kada nesto iz srca, bez zle namere i kao profesionalac komentarise. Uvek i jedino - isto.

Naravno, mozda sam se samo izleteo, mozda nisi ni mislio na mene, vec na nase kolege bizbazovce, oni rade sajtove za clanice kolegijuma ovog ministarstva
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje oksite za poruku:
Staro 01. 02. 2011.   #97
Milos Micic
magla diler
Qualified
 
Avatar Milos Micic
 
Datum učlanjenja: 13.02.2007
Poruke: 168
Hvala: 69
18 "Hvala" u 13 poruka
Milos Micic is on a distinguished road
Default

Kaze nas ortoped ministar da sajt vredi te pare http://www.b92.net/biz/vesti/srbija....&nav_id=489507 . Mislim on zna najbolje ipak diluje racunare sam sebi.
Milos Micic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 01. 02. 2011.   #98
ivanbj
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 15.01.2009
Poruke: 50
Hvala: 2
3 "Hvala" u 2 poruka
ivanbj is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao oksite Pogledajte poruku
Verovatno mislis na mene?

Po peti put, nemam veze sa sajtovima koji su u vezi sa Ministarstvom zivotne sredine i prostornog planiranja. Da imam ikakve veze, oni bi bili najbolji sajtovi koje ova drzavna uprava ima, ne bi mi bilo prvi put.

A sto se tice objasnjenja situacije, da li je dovoljno ako kazem da je sajt propast, da je bio propast, da je sada propast, i da ce biti propast. I to ne zbog para, i ne zbog dizajna, i ne zbog sada vec kultnog CMS programskog jezika, koji ce, izvesno, biti zapamcen za sva vremena, vec zbog propustene prilike da se napravi nesto sto sadrzi i informaciju i "call for action" u jednoj veoma aktuelnoj oblasti. Posle devet meseci od pocetka rada na sajtu, nema ni jednog ni drugog, i to je slika i prilika naseg drustva. Nas problem je sto smo velikim delom drustvo ekstra nesposobnih i nestrucnih ljudi, kojima ne zameram sto u netransparentnim procedurama dobijaju poslove, vec im zameram sto ni jedan posao ne mogu da urade kako valja.

Eto, nadam se da smo sada ok, cisto da ne bude neke zabune kako Damir Trninic razmislja kada je za nesto placen i kada nesto iz srca, bez zle namere i kao profesionalac komentarise. Uvek i jedino - isto.

Naravno, mozda sam se samo izleteo, mozda nisi ni mislio na mene, vec na nase kolege bizbazovce, oni rade sajtove za clanice kolegijuma ovog ministarstva
+1

realno da su podigli wordpress default temu i napunili je zaista korisnim informacijama to bi bio 10 puta manji fail od ovog
ivanbj je offline   Odgovorite uz citat
Staro 01. 02. 2011.   #99
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 23.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao ivanbj Pogledajte poruku
realno da su podigli wordpress default temu i napunili je zaista korisnim informacijama to bi bio 10 puta manji fail od ovog
Sa onolikim brojem profesora i najuvazenijih strucnjaka u sastavu prosirenog kolegijuma ministarstva, sa tolikim brojem strucnjaka po tim agencijama i zavodima, za ovaj projekat je mogao da bude samo jedan scenario:

1. Napraviti interni wiki.
2. Napraviti mali sajt, koji generise interesovanje i podize "awareness", kroz permanentno publikovanje za ovaj sajt preradjenih tekstova iz wikija.
3. Napraviti mogucnost da volonteri dobiju pristup internom wikiju, da se osete delom projekta i delom sistema koji brine o nasem zdravlju, zemljistvu, vodama...
4. Newsletterima i raznim kolaboracionim alatima i projektima drzati "ekipu na broju". Nije ovaj sajt radi sajta, nego da ljudi pocnu da rade na resavanju problema kvaliteta zivotne sredine.
5. Koristiti Twitter i FB da se promovisu aktivnosti, rezultati i pridobiju novi volonteri.
6. DMAIC, DMAIC, iznova i iznova.
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat
Staro 01. 02. 2011.   #100
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Koliko bi tek kostalo da su programirali u 6 Sigma programskom jeziku mogu samo da zamislim...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 00:17.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.