DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Poslovanje, održavanje i marketing > IT događaji
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

IT događaji Najava IT događaja, mreža Internet zajednice u pripremi događaja, kako organizovati IT događaj?

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 08. 05. 2009.   #61
suburban
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 24.04.2009
Lokacija: Beograd
Poruke: 31
Hvala: 4
0 "Hvala" u 0 poruka
suburban is on a distinguished road
Default

@oksite
nesto sam se razmisljao da svakom ko dodje sa bilo kog portala dam po jedno 1000 eura jer je dosao + putni troskovi...
o tvom redosledu stavki smisla zivota ne zelim da trosim vreme...

@bluesman
Guljenje vremena je prepucavanje sa bilo kim, pogotovo ako ne vodi nigde, a uzima vreme.
Taj kolega je u tvoje ime trazio popust, sto sam i dao.

Aj' zakopamo to sekira sto se izvuklo bzvze. Ja radim u organizaciji iFronta za platu a ne na procenat, pa ce bas i ne bih svadjao ama bas nisakim...meni ni iz dzepa u dzep.
A ako dodjes na konf. obavezno se javi da vodim na pice

@svi_ostali_na_forumu
Forumas sam zadnjih 10 godina, ali kada te neko od starta docekuje na noz i ima samo zamerke...prosto izgubis volju i odes. To i objasnjava moj "nastup" za koji mi je krivo sto je makar i licio na odbranbeni, jer sam od starta napadan i bockan, provociran, blabla...pokusao sam drugarski - ne ide.

Ko moze i hoce da dodje - dobrodosao je
Ko ne moze - zivot je ponekad kucka

pozz

Poslednja izmena od suburban : 08. 05. 2009. u 14:30.
suburban je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 05. 2009.   #62
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Samo pojašnjenje (i neću više ništa komentarisati): ja nisam u svađi sa tobom, ako ti ova priča tako izgleda - šta da radim, takva mi je faca

Iskreno mislim da si pogrešno shvatio većinu komentara, niko te nije dočekao na nož (ne znaš ti kako to izgleda ovde ) ljudi su otvoreno i jednostavnim rečnikom (često i duhovito) napisali šta misle. A ako je to problem - onda treba da razmisliš da li je dobra ideja da ideš sa "najavama" po forumima.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 05. 2009.   #63
jasmanac
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar jasmanac
 
Datum učlanjenja: 24.06.2005
Poruke: 1.109
Hvala: 76
390 "Hvala" u 53 poruka
jasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za jasmanac Pošaljite poruku preko MSN za jasmanac Pošaljite poruku preko Skype™ za jasmanac
Default

Citat:
Originalno napisao suburban Pogledajte poruku
To i objasnjava moj "nastup" za koji mi je krivo sto je makar i licio na odbranbeni, jer sam od starta napadan i bockan, provociran, blabla...pokusao sam drugarski - ne ide.
Uz svo duzno postovanje, ovo samo znaci da zapravo i nemas mnogo iskustva u ovom poslu. Da imas sigurno bi znao kako da se postavis, animiras masu koja je zapravo tvoja ciljna grupa i procenis iz kojih diskusija se treba povuci a sa kojim nastaviti dalje. U sustini, narodski receno trebas da navodis vodenicu u tvoju korist a ne obrnuto. Ovo sto ti radis je klasicni PR a s'obzirom da je tema prvi rezultat na google-u samo potvrdjuje moj stav da nisi odradio dobar posao jer si prso samo nakon par cimanja koja su opravdana.

Sve u svemu zelim vam puno uspeha sa konferencijom.
__________________

jasmanac je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 05. 2009.   #64
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 23.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao suburban Pogledajte poruku
@oksite
nesto sam se razmisljao da svakom ko dodje sa bilo kog portala dam po jedno 1000 eura jer je dosao + putni troskovi...
Da li si razmisljao da das ponudu za banner vlasnicima bilo kog portala u zemlji? Ili si imao neki poseban razlog da izaberes i dpt?

Ajde da ne budem cinik i malo konstruktivnosti, verovatno sam jedan od retkih ovde koji je bio na vise desetina konferencija u inostranstvu i jos toliko u zemlji. Vi pokrecete konferenciju i onda donosite odluku - da li pravimo nesto ozbiljno, da traje i napreduje iz godinu u godinu, ili pravimo sabanski dogadjaj ala WebFest, da uzmemo kintu ove godine pa ko ce se setiti nas za par meseci. Ako se odlucite za godisnju konferenciju koja zeli da svake godine doceka 200-400 ucesnika, vama trebaju ljudi iz struke, ne ad-hoc entuzijasti, ljudi koji resavaju trenutni problem ili program u svom ne-IT preduzecu, vec ljudi koji su IT profesionalci. A njih je najjednostavnije pridobiti pravilnom marketinskom kampanjom u okviru njihovih komjunitija. I tu je kraj, znaci, vracamo se na pocetak, dpt i jos par portala nisu bilo koji portali, vec portali koji ce vama pomoci da imate, ono, odrzivi razvoj.
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 05. 2009.   #65
suburban
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 24.04.2009
Lokacija: Beograd
Poruke: 31
Hvala: 4
0 "Hvala" u 0 poruka
suburban is on a distinguished road
Default

Pa ocito ne znam, verovatno je ipak do mene...pojma ja nemam o IT-u, ja organizujem dogadjaje bez obzira na tematiku

Imam vrlo do veoma smisla za salu, veruj mi

Svak ima pravo na misljenje, nemam ja problem sa tim, samo mi je malo muka od kukanja ljudi oko mene, i ne govorim samo o portalima, cak naprotiv

Hvala svima na lepim zeljama, vidimo se na konferenciji
suburban je offline   Odgovorite uz citat
Staro 09. 05. 2009.   #66
torbica
Moderator
Expert
 
Datum učlanjenja: 01.09.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 484
Hvala: 189
107 "Hvala" u 51 poruka
torbica će postati "faca" uskorotorbica će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za torbica
Wink

Blues oces na http://www.devprotalk.com/t7468-dpt-...njci-pivo.html ?
torbica je offline   Odgovorite uz citat
Staro 09. 05. 2009.   #67
torbica
Moderator
Expert
 
Datum učlanjenja: 01.09.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 484
Hvala: 189
107 "Hvala" u 51 poruka
torbica će postati "faca" uskorotorbica će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za torbica
Default

da iskoristim ovaj flame da ne propadne
torbica je offline   Odgovorite uz citat
Staro 09. 05. 2009.   #68
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao torbica Pogledajte poruku
Zavisi kolika ti je kotizacija i da li daješ popust
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
Staro 09. 05. 2009.   #69
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

^Sta nixa ti jos nije rekao? Ti imas 50% popusta ako stavis baner, a ostali besplatno )
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat
Staro 10. 05. 2009.   #70
torbica
Moderator
Expert
 
Datum učlanjenja: 01.09.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 484
Hvala: 189
107 "Hvala" u 51 poruka
torbica će postati "faca" uskorotorbica će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za torbica
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Zavisi kolika ti je kotizacija i da li daješ popust
Kotizacija je dzaba...
A zvanicni blog manifestacije ce biti jagnje.me, al nema smisla da vise zagadjujem temu, ovim trivijalnostima...
torbica je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
iFront 2010 Vladimir Milisavljevic IT događaji 1 29. 04. 2010. 13:29
iFront Open Source Vladimir Milisavljevic IT događaji 7 10. 12. 2009. 11:43
Konferencija o internet oglasavanju Dragana Vukajlovic Marketing i SEO 4 14. 02. 2007. 23:18


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 18:03.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.