DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Poslovanje, održavanje i marketing > e-Business
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

e-Business Elektronsko poslovanje, e-Commerce, poslovanje uopšteno. Sponzor: www.poslovnaznanja.com

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 28. 11. 2009.   #1
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Default Članovi projekta [ prijava ]

Prijava novih članova da bi bili uključeni u ovaj projekat je primetna, te ne bi bilo loše da se članovi koji žele da učestvuju na projektu predstave i daju neku listu stvari koje bi oni mogli da pomognu; od resursa, ekspertize, kontakta, vremena ....

Ovo je potrebno da bi imali neki uvid u listu ljudi sa kojim ćemo sarađivati na različitim nivoima.

Molim vas da u okviru transparentnosti ovog projekta svu komunikaciju ( pa i prijave ) vršimo preko foruma. Prijava i predstavljanje je preko odgovor na ovu temu.
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive

Poslednja izmena od nixa : 28. 11. 2009. u 22:35. Razlog: dodatak oko prijave
nixa je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 11. 2009.   #2
Viktor
novi član
 
Avatar Viktor
 
Datum učlanjenja: 18.09.2007
Poruke: 4
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Viktor is on a distinguished road
Default

Evo gde ja mogu da pomognem:

Kontakti koje sam do sada ostvario preko sajta u proteklih 5 godina, mogu da ih uvek zamolim da napišu neki post o Srbiji. Ima tu i uticajnijih blogera i novinara.

Vec postojeći postovi na mom sajtu za koje utvrdimo da su prikladni ili koji bi mogli da se dorade ili preoblikuju (uglavnom vezani za Beograd, doduše, ali ima tu i o Srbiji generalno). Tu je i gomila linkova gde sam, kao i Karl (ambassador-serbia.com) sakupio dosta članaka u kojima stranci pišu o tome kako im je bilo u Srbiji.

Prevođenje članaka sa srpskog na engleski, kao i pisanje originalnih članaka na engleskom (po narudžbini, lol).

Ako mi padne na pamet još nešto, javljam, za sada to je to.
__________________
Twitter --- Belgraded blog and guide --- Kurs norveškog
Viktor je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 11. 2009.   #3
Ivan
Psychedelictrance freak
Wrote a book
 
Avatar Ivan
 
Datum učlanjenja: 04.06.2006
Lokacija: Srbija, Beograd
Poruke: 1.008
Hvala: 325
933 "Hvala" u 34 poruka
Ivan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Ivan
Default

Zdravo svima, ja sam zainteresovan da pomognem svaki projekat koji ce Srbiju prikazati u lepsem svetlu.

Ono sto mogu da uradim je da obezbedim tehnicku sigurnost svakog projekta kao i sirenje price medju mladjim ljudima iz celog sveta, pa mozda cak i njihovo ukljucivanje u sam projekat. Imam puno kontakta sa ljudima koji dolaze na Kustendorf festival jer ucestvujem delom u toj prici.

Vreme je relativna stvar ali sam siguran da mogu da ispostujem sve sto budem rekao da cu da uradim.
Ivan je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 11. 2009.   #4
Markok
expert
Expert
 
Datum učlanjenja: 14.11.2008
Lokacija: Srbija
Poruke: 539
Hvala: 142
129 "Hvala" u 67 poruka
Markok će postati "faca" uskoroMarkok će postati "faca" uskoro
Default

Mogu pomoći sa nekoliko tekstova i linkova.
pozdrav
Markok je offline   Odgovorite uz citat
Staro 29. 11. 2009.   #5
Vladmir Nikić
novi član
 
Avatar Vladmir Nikić
 
Datum učlanjenja: 28.11.2009
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Vladmir Nikić is on a distinguished road
Default Uljučivanje u projekat

Mogu pomoći u osmišljavanju sadržaja i prikupljanju materijala za sajt.
(Puno putujem i spreman sam da svoje iskustvo, stavim u službu projekta)

Razgovaraću sa turističkim radnicima odavde, o njihovim iskustvima sa strancima.
Sakupljaću po netu utiske ponesene iz Srbije.

Ako mi još nešto padne na pamet, dopisaću.
__________________
Vladimir Nikić
Vladmir Nikić je offline   Odgovorite uz citat
Staro 30. 11. 2009.   #6
Bebika.ar
Bebika
 
Datum učlanjenja: 27.11.2009
Lokacija: Aranđelovac
Poruke: 4
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Bebika.ar is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Bebika.ar
Default

Ja mogu da pomegnem sa tekstovima i fotografijama nekih lepih mesta u Srbiji, uključujući i moj grad, sa preporukama za posetu. Na srpskom i engleskom jeziku.

Za početak.
Bebika.ar je offline   Odgovorite uz citat
Staro 30. 11. 2009.   #7
pitchweis
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 17.10.2006
Poruke: 104
Hvala: 19
10 "Hvala" u 6 poruka
pitchweis is on a distinguished road
Default

Ja bih mogao da budem centralni sakupljač i razvrštavač tekstova. Takođe, radio bih lekturu, korekturu i redakturu. Nije mi strano ni pisanje, a prevođenje bih ostavio makar malo stručnijim kadrovima.

milos@literalog.com
__________________
soon

Poslednja izmena od pitchweis : 30. 11. 2009. u 10:03.
pitchweis je offline   Odgovorite uz citat
Staro 30. 11. 2009.   #8
PeckoPivo
novi član
 
Datum učlanjenja: 27.11.2009
Poruke: 5
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
PeckoPivo is on a distinguished road
Default

Ja mogu da pisem na engleskom, ili prevodim, kakogod.
Uz to, spreman sam da iscimam drugare sa svih kontinenata (koji su bili u Srbiji već) da napišu po koji redak o Srbiji, ali i o Srbima.
__________________
PeckoPivo
PeckoPivo je offline   Odgovorite uz citat
Staro 30. 11. 2009.   #9
AG.RS
Banned
Qualified
 
Datum učlanjenja: 16.02.2009
Lokacija: Beograd
Poruke: 182
Hvala: 3
15 "Hvala" u 8 poruka
AG.RS is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za AG.RS Pošaljite poruku preko MSN za AG.RS Pošaljite poruku preko Yahoo za AG.RS Pošaljite poruku preko Skype™ za AG.RS
Default

Ja mogu pomoći da kupim neki domen koji vam se sviđa, i da ga naravno prebacim na GD račun administratora projekta odmah. Ako ima takav javite mi na pp.

Mogu vam dati i dobar hosting paket (jedan ili dva) na mom serveru.

Uradio sam BO jednog lepog domena, ako uspe prebacujem ga adminu.

Toliko mogu da pomognem.

Najbolje da svako pomogne u onome što može, neko finansijski za domene i host, dizajneri dizajnerski, a inicijatori i osnivači neka mozgaju o sadržaju.
AG.RS je offline   Odgovorite uz citat
Staro 30. 11. 2009.   #10
sergio16
novi član
 
Datum učlanjenja: 27.11.2009
Lokacija: Brisel, Belgija
Poruke: 1
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
sergio16 is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za sergio16
Default

pozdrav svima!
kao i @PeckoPivo, mogu da pomognem sa tekstovima na eng i ukljucivanju drugara stranaca koji su bili u Srbiji (da prenesu svoje utiske i sl).

takodje, posto zivim u Belgiji, ukoliko dodjemo do neke ideje kako ukljuciti i dijasporu, mogu da pomognem u sirenju na nasu zajednicu u ino.
__________________
Srdjan Mirosavljevic
http://www.mirosavljevic.net
sergio16 je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori



Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Organizacija projekta kai e-Business 5 16. 10. 2011. 21:19
Prva prijava za sirenje kompjuterskog virusa MorenoArdohain Opušteno 7 07. 05. 2010. 16:51
Cilj PRojekta Pedya e-Business 28 07. 04. 2010. 02:00
Ime projekta brainstorm Vukašin e-Business 109 15. 12. 2009. 01:47
Plan PRojekta nixa e-Business 9 04. 12. 2009. 19:23


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 22:41.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.