DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > DevProTalk > Sva početnička pitanja
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Sva početnička pitanja Sva početnička pitanja bi trebala da se postavljaju u ovom forumu, a ako se pretvori u kvalitetnu diskusiju interesantnu svima - prebacićemo je u odgovarajući forum. Molimo "znalce" da ne omalovaavaju početnike, ako ele da pomognu svi ćemo biti zahvalni, ako ne ele, neka preskoče ovaj forum.

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 11. 02. 2008.   #1
vendi
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 18.02.2007
Lokacija: Zrenjanin, Subotica
Poruke: 25
Hvala: 1
0 "Hvala" u 0 poruka
vendi is on a distinguished road
Default FPDF i nasa slova

U nekom od proslih postova pitala sam vas za savet za generisanje pdf fajlova uz pomoc php-a. Dobila sam odgovore i isprobala sam fpdf koji mi je jednostavan i sve radi kako treba. Ali se javio problem. Nasa slova ne prikazuje. Kada je slovo ch uneto sa č ne ispisuje slovo ch vec ovaj kod, ako unesem preko utf-8 onda se pojavi ?

POMAGAJTE!
vendi je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Moete ne započinjati nove teme
Moete ne slati odgovore
Moete ne slati priloge
Moete ne izmeniti svoje poruke
vB kd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
NASA o astrobiolokim otkrićima nn.nn Oputeno 13 04. 12. 2010. 00:19
Nasa pitanja za nadlezne iz Mup-a, finansijske policije, tuzilastva... 3banchi e-Business 90 26. 03. 2010. 22:05
regex i nasa slova ludakbre Sva početnička pitanja 11 12. 04. 2008. 03:32
mysql i nasa slova staseprimate Sva početnička pitanja 17 06. 12. 2007. 14:56


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 11:59.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Miljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadraji nastali na Sajtu su vlasnitvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadraje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za tetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt moe sadravati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadraje. Ne kontroliemo niti podravamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadraje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadraja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu tetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com dri i čuva druga prava vlasnitva na web sajtu. Web sajt sadre materijale zatićene copyright-om, zatitne znakove i druge informacije o pravu vlasnitva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zatićene pravima vlasnitva njihovih nosilaca i ona ostaju zatićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasnitvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvravate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zatićenu pravima vlasnitva. Slanjem informacija ili sadraja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvravaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadraje i da iz takvih sadaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadraje. Svi zatitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasnitvo kojim raspolau njihovi vlasnici.