DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Poslovanje, održavanje i marketing > IT događaji
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

IT događaji Najava IT događaja, mreža Internet zajednice u pripremi događaja, kako organizovati IT događaj?

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 07. 05. 2009.   #41
suburban
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 24.04.2009
Lokacija: Beograd
Poruke: 31
Hvala: 4
0 "Hvala" u 0 poruka
suburban is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Pa zar nisi rekao da je i ovo "svetska konferencija"?
Naravno ... zato i idem ka kotizaciji od 1500 euritja
suburban je offline   Odgovorite uz citat
Staro 07. 05. 2009.   #42
STELLANOVA
expert
Master
 
Avatar STELLANOVA
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Lokacija: EU
Poruke: 609
Hvala: 47
51 "Hvala" u 37 poruka
STELLANOVA će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za STELLANOVA Pošaljite poruku preko AIM za STELLANOVA Pošaljite poruku preko MSN za STELLANOVA
Default

Sve bizMismeni i krem IT-a u Srbiji...
Mislim kakav je to bizMis kada ti je frka da das 1000e godisnje za seminare u zemlji...tj. ispada ovde da je 200e problem dati za seminar a sve vrh srpskog IT bizMisa i e-poslovanja... Jadna si Srbijo...

Naravno sad ce opet neki da me optuze za gundjanje i trolovanje ali meni to uopste nije jasno, puno ti je da das 200e za konferenciju gde ce pricati i gde ces imati kontakt sa ljudima koji su iz ogromnih svetskih kompanija a ovamo sve silni konsultanti, experti i ljudi koji se daju za neko i nesto u srpskom e-poslovanju (ako ono uopste postoji).
STELLANOVA je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 05. 2009.   #43
SSpin
profesionalac
Qualified
 
Avatar SSpin
 
Datum učlanjenja: 30.03.2008
Poruke: 152
Hvala: 139
15 "Hvala" u 11 poruka
SSpin is on a distinguished road
Default

@stellanova

Mislim da maaalko masis poentu. Kapiram ja sta zelis da naglasis, ali vidi, i da taj "krem IT-ja" iskeshira 200e, pa cek, a ostali?

Sta mislis koliko ljudi u Srbiji koji se iskljucivo bave Internet biznisom ladno mogu da odvoje 200, a koliko x5 po toliko (za 5 konferencija). Da ne racunam put, jelo...

A oni koji se bave webom, a realno nemaju novac da bi uplatili, a recimo vaze za uspesne i talentovane ljude, sta sa njima? Pretpostavljam da nisi hteo reci da su konferencije samo za imucne...

Svaka cas na organizaciji, predavacima, celoj prici, ali ipak je malko visha cena nego sto to Srbija moze da podnese.
Bice super ako nisam u pravu sto se toga tice, i sala pri ovoj ceni bude ispunjena do kraja.
__________________
.:: biZbuZZ - IT Seminar ::.
SSpin je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 05. 2009.   #44
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Off Topic: @SSpin: vidi se da si rookie ovde... ne obaziri se na njega, on se samo javi kada treba da se truje, ne sećam se jednog njegovo smislenog posta u poslednje 2 godine. Samo ga ignoriši On je u stvari na drugom forumu a ovde dođe samo po potrebi.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 05. 2009.   #45
suburban
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 24.04.2009
Lokacija: Beograd
Poruke: 31
Hvala: 4
0 "Hvala" u 0 poruka
suburban is on a distinguished road
Default

Ljudi koji se bave webom a kojima je mnogo da daju 200e ... mozda bi trebalo da posete bas neku od ovakvih konferencija kako bi otkrili ili bili inspirisani nekim od USPESNIH svetskih IT ljudi, pa im nece biti mnogo ni da daju ni za LeWeb
I mozda da se zapitaju da li treba da se i dalje bave tim cime se bave, jer im mozda i ne ide bas najbolje...

(ja za stvari i dogadjaje do kojih mi je stalo ako treba i od usta odvajam, a ne pljujem po njima u fazonu "skupo je", radije priznam da sam van te lige, picim dalje i ne gubim vreme)
suburban je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 05. 2009.   #46
suburban
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 24.04.2009
Lokacija: Beograd
Poruke: 31
Hvala: 4
0 "Hvala" u 0 poruka
suburban is on a distinguished road
Default

Mozda ce vas interesovati: http://www.pcpress.info/tag/ifront/
suburban je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 05. 2009.   #47
Aleksandar.Ilic
old school
Expert
 
Datum učlanjenja: 30.04.2006
Poruke: 464
Hvala: 39
48 "Hvala" u 28 poruka
Aleksandar.Ilic is on a distinguished road
Default

nije cena merilo skupoce. Meni nekad moze da nesto sto kosta 10 dinara da bude skupo. Prosto ako nesto kosta vise nego sto ja smatram da vredi, to je skupo.

E sad, problem je kad se nesto desava 1. put, da niko ne zna kako ce da bude. Dobri i skupi predavaci, ne mogu nista toliko pametno da kazu za 30-45 minuta. Barem ja ne mogu da da shvatim da je tako nesto moguce.

p.s. i kod mene na bizbuzz, gomila ljudi ne placa kotizacije, iako su cak dosta male. Prosle godine sam ja pustio jedno 100 ljudi od 350 da dodju free. Na zalost ili na srecu (kako za koga), nije sve u novcu.
__________________
Vesti sa juga --- BizBuzz
--- Vas mali oglas
Aleksandar.Ilic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 05. 2009.   #48
STELLANOVA
expert
Master
 
Avatar STELLANOVA
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Lokacija: EU
Poruke: 609
Hvala: 47
51 "Hvala" u 37 poruka
STELLANOVA će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za STELLANOVA Pošaljite poruku preko AIM za STELLANOVA Pošaljite poruku preko MSN za STELLANOVA
Default

Blues, to sto ovde neki cepidlace za 50e a sa druge strane se promovisu kao "uspesni" e-bizMismeni to je prava tragedija i samo govori o njihovoj velicini ili mozda o cuvenoj srpskoj zlobi prema drugom srbinu koji hoce nesto da napravi. Komentari tipa "mnogo je to", "nece niko da ti dodje", "daj popust" samo govore u prilog tome. Ako ti je skupo, to je tvoj problem ali to ne znaci da nema ljudi koji bi dali pare i pogotovo ne znaci da su oni budale sto daju kotizaciju.

Ali sta je ovde pricam bezveze, u Srbiji je svaka godina "Godina e-poslovanja", kao ona klub "Sledeca sezona"...
STELLANOVA je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 05. 2009.   #49
Eniac
troll mode
Wrote a book
 
Avatar Eniac
 
Datum učlanjenja: 06.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.034
Hvala: 56
69 "Hvala" u 46 poruka
Eniac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Eniac Pošaljite poruku preko MSN za Eniac Pošaljite poruku preko Skype™ za Eniac
Default

da li ovaj prvi lik iz paypala ima uopste pojma da kod nas nema paypal ;D
__________________

eniax.net - malo pišem
@eniac - puno tvitujem

Poslednja izmena od Eniac : 08. 05. 2009. u 12:04.
Eniac je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 05. 2009.   #50
suburban
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 24.04.2009
Lokacija: Beograd
Poruke: 31
Hvala: 4
0 "Hvala" u 0 poruka
suburban is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Eniac Pogledajte poruku
da li ovaj prvi lik iz paypala ima uopste pojma da kod nas nema paypal ;D
A da li si se zapitao ZASTO dolazi u zemlju Srbiju?
suburban je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
iFront 2010 Vladimir Milisavljevic IT događaji 1 29. 04. 2010. 13:29
iFront Open Source Vladimir Milisavljevic IT događaji 7 10. 12. 2009. 11:43
Konferencija o internet oglasavanju Dragana Vukajlovic Marketing i SEO 4 14. 02. 2007. 23:18


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 13:13.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.