DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Showroom i poslovne ponude > Web site, dizajn i multimedia
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Web site, dizajn i multimedia Galerija web sajtova, recenzije i kritike. Svaka nova tema zahteva odobravanje pre prikazivanja

Pogledajte rezultate glasanja: Vase misljenje o Sajtu ?
Odlicno 1 5,00%
Nije lose 1 5,00%
Moze i bolje 6 30,00%
Cist promasaj 12 60,00%
Glasanje sa više opcija. Glasači: 20. Ne možete glasati ovde

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 07. 07. 2007.   #1
Baxy
novi član
 
Datum učlanjenja: 04.07.2007
Poruke: 4
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Baxy is on a distinguished road
Default www.cosmosoft.co.yu vase misljenje

Zeleo bih da pozdravim sve na forumu i zelim da postavim nekoliko pitanja jer smatram da ovde mogu da dobijem dobru kritiku predlog i misljenje od velikog broja strucnjaka cija misljenja jako uvazavam.
Radi se o projektu web prezentacije www.cosmosoft.co.yu
Da sam nisam strucnjak na ovom polju i da sam angazovao nekog sasvim treceg za rad i prezentaciju ovog projekta interesu me vase misljenja koji ste daleko napredniji u ovom sektoru.
Interesuje me misljenje ,kritike predlozi sta vi mislite da nije dobro da nevalja da se treba promeniti dodati ili skloniti.
Stranica je jos u radu ali me interesuje kako to vide oci nekog drugog.
Bilo je jako pozitivnih komentara i naravno negativnih pa posto smo na samom startu da pokusamo da korigujemo
Sobzirom da je startovan jedan malo veci projekat sto se mozda da videti u prilozenoj stranici molio bih da mi se jave svi oni koji su za bilo koji vid saradnje na ovom polju . zainteresevoni da se jave na email shop@cosmosoft.at
Nadamse da nisam povredio pravilnik foruma sa mojim pitanjima i molio bih za vase komentare i ujedno ako ima zainteresovanih koji bi da podrze ovaj projekat u bilo kojem vidu saradnje ili honorarnih usluga da mi se jave.
Spostovanjem i drugarskim pozdravom BAXY
Baxy je offline   Odgovorite uz citat
Staro 07. 07. 2007.   #2
Veljko
...
Qualified
 
Datum učlanjenja: 21.09.2006
Lokacija: NBGD
Poruke: 180
Hvala: 28
2 "Hvala" u 2 poruka
Veljko is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za Veljko Pošaljite poruku preko MSN za Veljko
Default

Verujem da ne poznajes ni osnove html-a(moja pretpostavka)pa te je to navelo da ovaj sajt uradis u flashu(verovatno si i njega na brzaka naucio).Jednostavno ovakav tip sajta se nikada ne radi u flashu,jer jednostavno ne postoji potreba za tim.

Sto se tice samog izgleda,on jednostavno izgleda jeftino(navigacioni meni je prosto uzasno iritirajuc).Najbolje je da sednes ponovo i pokusas da krenes sve iz pocetka,naravno pre toga ces morati dosta toga da naucis i da procitas,ili jos bolje poveri taj posao nekom ko se time bavi.

Pozdrav
Veljko je offline   Odgovorite uz citat
Staro 07. 07. 2007.   #3
Pedja
Predrag Supurović
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 24.01.2006
Lokacija: Užice
Poruke: 791
Hvala: 3
200 "Hvala" u 12 poruka
Pedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished road
Default

Pridruzujem se oceni da je Flash pogresna tehnologija za ovaj sajt.

Uz to bih dodao da je prentrpan sadrzajem, saren i nepregledan, pa je posetiocu tesko da se snadje.

Uz to, neke "strane" izgleda uopste ne rade, kad se klikne na dugme nista, ama bas nista se ne desi.

Tekst u "O nama" je veoma neuverljiv. Kod mene kao potencijalnog kupca, stvorna je doza podozrenja i uverenje da firmu treba zaobici.
Pedja je offline   Odgovorite uz citat
Staro 07. 07. 2007.   #4
Dragan Babić
Designer guy
Wrote a book
 
Avatar Dragan Babić
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.373
Hvala: 55
42 "Hvala" u 22 poruka
Dragan Babić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Dragan Babić
Default

Prva stvar - kada mi se učitao sadržaj (pridružujem se kritikama za izbor flasha za ovaj tip sajta), nisam imao pojma u šta gledam. Da li se radi o prodavnici hardvera, ili nešto treća... nemam pojma i dalje. Moj predleg je da probate sve ponovo iz početka, ali savetujem da ipak unajmite nekog profesionalca da vam reši problem.
Dragan Babić je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 07. 2007.   #5
kodi
133t
Master
 
Avatar kodi
 
Datum učlanjenja: 08.01.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 714
Hvala: 16
37 "Hvala" u 28 poruka
kodi is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za kodi
Default

Citat:
Originalno napisao Dragan Babić Pogledajte poruku
Prva stvar - kada mi se učitao sadržaj (pridružujem se kritikama za izbor flasha za ovaj tip sajta), nisam imao pojma u šta gledam. Da li se radi o prodavnici hardvera, ili nešto treća... nemam pojma i dalje. Moj predleg je da probate sve ponovo iz početka, ali savetujem da ipak unajmite nekog profesionalca da vam reši problem.
+ firma koja prodaje hardware se zove cosmosoft
-
__________________
kodi je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 07. 2007.   #6
Baxy
novi član
 
Datum učlanjenja: 04.07.2007
Poruke: 4
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Baxy is on a distinguished road
Default Cosmosoft

Najlepse hvala momci na kritikama i vidim da su dobronamerne .
Sajt nisam radio sam niti cu pokusavati kao sto mozda bilo ko od vas nema potrebu da se bavi necim sto se neko drugi bavi vec sam angazovao nekoga ko se u to razume ali ocigledno ne, i to uz jako dobar honorar.
Ime Cosmosoft.... a hardware...... nebitan faktor za svakog onog kome je potreban Abit Mushkin G.Skill XpertVision Moding kucista i mislim da svakoga interesuje cena i kvalitet i siguran sam da to nece nikoga odvratiti od kupovine ili privuci jer se tako ili ovako zove i mislim da taj komentar moze da bude lican samo i nista vise .
Da se nezna o cemu se radi nasajtu OK mislim da je malo uvelicano sigurno nije pekara ,ali prihvatam tu kritiku kao nesto sto treba da se promeni.
Da neduzim pricu.
Svako od vas ko misli da moze da odradi ovaj projekat moze slobodno da mi se javi pa da popricamo o tome.Raspolozen sam za svaku saradnju pa hajde da vidimo dali uz kritike ima nekoga ko bi to preuzeo na sebe .
Zahvaljujem se jos jednom na vasim misljenjima koje ce mi sigurno pomoci u daljem radu a kakav ce on biti...videcemo to za jedno 6 meseci.
Spostovanjem i drugarskim pozdravom BAXY
HVALA..
Baxy je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 07. 2007.   #7
kodi
133t
Master
 
Avatar kodi
 
Datum učlanjenja: 08.01.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 714
Hvala: 16
37 "Hvala" u 28 poruka
kodi is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za kodi
Default

Citat:
Originalno napisao Baxy Pogledajte poruku
Ime Cosmosoft.... a hardware...... nebitan faktor za svakog onog kome je potreban Abit Mushkin G.Skill XpertVision Moding kucista i mislim da svakoga interesuje cena i kvalitet i siguran sam da to nece nikoga odvratiti od kupovine ili privuci jer se tako ili ovako zove i mislim da taj komentar moze da bude lican samo i nista vise .



__________________
kodi je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 07. 2007.   #8
Pedja
Predrag Supurović
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 24.01.2006
Lokacija: Užice
Poruke: 791
Hvala: 3
200 "Hvala" u 12 poruka
Pedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Baxy Pogledajte poruku
Svako od vas ko misli da moze da odradi ovaj projekat moze slobodno da mi se javi pa da popricamo o tome.Raspolozen sam za svaku saradnju pa hajde da vidimo dali uz kritike ima nekoga ko bi to preuzeo na sebe .
Baxy, to sto ti treba nije tesko napraviti i nije pitanje ko to moze, nego je stvar da ti prvo sednes i izdefinises sta hoces, makar u grubo.

Na sajt gledaj iz ugla posetioca/potencijalnog kupca a ne iz svog ugla. Potrudi se da razumes kako on razmsilja, sta zeli da vidi, sta treba da vidi i bas to mu ponudi a sadrzaj treba da bude citak, pregeldan, i da omoguci da se posetilac lako snalazi.

Pocni od toga da razgledas sajtove drugih firmi koje se bave istim poslom kao i tvoja. Obrati paznju na to koliko su ti razumljivi i koliko se lako snalazis i lako ces prepoznati ono sto bi i tebi odgovaralo kao sadrzaj na sajtu.
Pedja je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 07. 2007.   #9
Baxy
novi član
 
Datum učlanjenja: 04.07.2007
Poruke: 4
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Baxy is on a distinguished road
Default Cos

Hvala Pedja.
Druze hvala ti na ovakvom misljenju slazem se sa tobom.
Pokusacu da razmisljam tako i ovo sto si mi odgovorio svakako cu pokusati da primenim i da objasnim ovako nekome ko to bude radio.
Hvala ti na dobronamernom odgovoru i misljenju a zamolio bih te da mi se javis ako imas vremena na PM.
Hval i svima ostalim a cije kritike ce sigurno stvoriti jednu pozitivniji sliku sta i kako treba dase uradi.
Ja sam 2 godine "rovarenja " i trazenja kontakti pregovori ulozio u ceo ovaj projekat u stvari koje su mi bile bitne i gde sam jak.Ko sto rekoh ovo nije moja struka i moram da se oslonim na nekog treceg ko ce moci da sve to sihronizira .

Jos jednom hvala vam na svim odgovorima do sada i vasim misljenima koje jako cenim a siguran sam dace neko ipak imati poverenja i pronaci nesto i kos nas
Hvala vam.
Spostovanjem BAXY
Baxy je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 07. 2007.   #10
Miloje Sekulic
smetalo blebetalo
Master
 
Avatar Miloje Sekulic
 
Datum učlanjenja: 04.09.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 723
Hvala: 48
60 "Hvala" u 39 poruka
Miloje Sekulic će postati "faca" uskoro
Default press sekcija sajta

Meni se dopalo sto ste razmilsljali da na sajt kao podrsku proizvodnom programu koji radite prenosit kritike iz objektivnih izvora.
Kad redizajnirate sajt nastavite sa ovim, obavezno linkuje clanke i potrudite se da po netu nadjete prikaze komponenti koje prodajete (iz relevantnih izvora) pa i njih linkujte uz kratak opis.

pozdrav
Miloje
Miloje Sekulic je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Novi rad - kosarka.rs.ba / misljenje bokacbl Web site, dizajn i multimedia 8 06. 11. 2006. 20:25
ie vs ff vs o - vase i nase statistike pcigre Planiranje i usability 33 26. 09. 2006. 14:14
Chiptuning-misljenje Veljko Web site, dizajn i multimedia 3 21. 09. 2006. 19:31
E-Store Scripts - Vase iskustvo? Zero-Cool PHP 10 12. 04. 2006. 19:22


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 12:15.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.