DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Poslovanje, održavanje i marketing > e-Business
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

e-Business Elektronsko poslovanje, e-Commerce, poslovanje uopšteno. Sponzor: www.poslovnaznanja.com

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 24. 06. 2010.   #31
gaganed
web dizajner u najavi
Certified
 
Avatar gaganed
 
Datum učlanjenja: 07.05.2009
Lokacija: Smederevo
Poruke: 88
Hvala: 53
5 "Hvala" u 5 poruka
gaganed is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao vidak Pogledajte poruku
Podržavam !!!
Takodje!
__________________
ScalaTeam.com
gaganed je offline   Odgovorite uz citat
Staro 24. 06. 2010.   #32
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

mister stojadine, hajde ti lepo otvoreno nama kaži šta ti u stvari hoćeš, pa da se razilazimo

Čitam one tvoje postove ali ne razumem šta hoćeš da kažeš? Sve će nas progutati mrak? Ili šta?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
Staro 24. 06. 2010.   #33
kickloop
Mister
Master
 
Avatar kickloop
 
Datum učlanjenja: 25.11.2007
Poruke: 626
Hvala: 114
641 "Hvala" u 96 poruka
kickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za kickloop
Default

Nemojte odmah ban. Nikog nije vređao, koliko mi se čini. Čak je i interesantan. Pustite ga da sve lepo prizna pa će Đura da mu oprosti što ga je tukao. Mislim, što kaže Bluesman, nek kaže šta hoće, pa...
__________________
When you assume, you make an ass out of u and me
kickloop je offline   Odgovorite uz citat
Staro 25. 06. 2010.   #34
Milos Vukotic
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar Milos Vukotic
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Lokacija: Neđe ođe...
Poruke: 1.197
Hvala: 339
688 "Hvala" u 178 poruka
Milos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamen
Default

Nešto razmišljam, sto mu gromova, da nije Stojadin zapravo alter ego nekog od postojećih članova... Kao ona "Tamara" ili onaj CEO of Šljivovica Dizajn, kako se zvaše?
Možda se Mungos dosađuje, pa zajebava ovuda?
__________________
Чак Норис може да си ги врзе врвките на чевлите со стапалата.
Milos Vukotic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 25. 06. 2010.   #35
MorenoArdohain
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar MorenoArdohain
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.437
Hvala: 37
131 "Hvala" u 82 poruka
MorenoArdohain će postati "faca" uskoroMorenoArdohain će postati "faca" uskoro
Default

^ To sam i ja pomislio, reko, evo ga brat od AG.RS
__________________
Năo quero mais seguir um só caminho
MorenoArdohain je offline   Odgovorite uz citat
Staro 25. 06. 2010.   #36
Milos Vukotic
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar Milos Vukotic
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Lokacija: Neđe ođe...
Poruke: 1.197
Hvala: 339
688 "Hvala" u 178 poruka
Milos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamen
Default

Vidiš, na njega sam zaboravio... Evil Twin od AG.RS
__________________
Чак Норис може да си ги врзе врвките на чевлите со стапалата.
Milos Vukotic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 25. 06. 2010.   #37
kickloop
Mister
Master
 
Avatar kickloop
 
Datum učlanjenja: 25.11.2007
Poruke: 626
Hvala: 114
641 "Hvala" u 96 poruka
kickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za kickloop
Default

"Pa ti uopšte nisi Jakovljević. Ti si neki mnogo veći špijun"
__________________
When you assume, you make an ass out of u and me
kickloop je offline   Odgovorite uz citat
Staro 25. 06. 2010.   #38
mangia
Pukovnik u penziji
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 11.10.2006
Lokacija: Banjaluka, BiH
Poruke: 941
Hvala: 209
585 "Hvala" u 137 poruka
mangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko MSN za mangia Pošaljite poruku preko Skype™ za mangia
Default

Dole vlada....
__________________
mangiaphoto | BLOGERAJBLOG | ServerAdminBlog
mangia je offline   Odgovorite uz citat
Staro 25. 06. 2010.   #39
gaganed
web dizajner u najavi
Certified
 
Avatar gaganed
 
Datum učlanjenja: 07.05.2009
Lokacija: Smederevo
Poruke: 88
Hvala: 53
5 "Hvala" u 5 poruka
gaganed is on a distinguished road
Default

Kad ste videli da mi nemozete nista, onda ste me zatvarali. Ali ni to vam nije bilo dovoljno!
__________________
ScalaTeam.com
gaganed je offline   Odgovorite uz citat
Staro 25. 06. 2010.   #40
stojan.dim
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 23.06.2010
Poruke: 10
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
stojan.dim is on a distinguished road
Default Samo vi plivajte u nepoznatim virovima

Vi ulazite u sitan biznis sa svakom transakcijom koju obavljate sa bilo kojim sajtom a da toga niste ni svesni.
Ako bih vam napisao da ne idete u Komercijalnu banku zato što su tamo lopovi, šta biste rekli? Dali su čoveku kredit polumrtvom, padao je čak i u banci u nesvest, našli ga neki, koji su ga verovatno i nagovorili da uzme kredit, odveli u "dom" za stara lica, ostavili ga bez terapije i nakon par meseci je, bez ikakve mogućnosti da to sprečimo, i umro. Ni Ministarstvo ni socijalna služba nisu hteli da reaguju.
E sad, pride, umesto da banka zatvori kredit i obavesti porodicu ostavili su kredit, njega, mrtvog, verovatno nastavili da obaveštavaju na adresi na kojoj je bio živeo, na kraju kada je kredit istekao sračunali kamatu i tužili porodicu za isti, iako je kredit isplaćen. Traže kamatu zato što im on, baš on, nije isplaćivao kredit na vreme! Još nam bez pardona kažu da je to kazna.
Iako mislite da je priča nevezana, zločin sa strane Komercijalne banke je na prvi pogled mali, baš kao i ti potencijalni aljošari što vršljaju po Internetu i ko zna šta ljudima isto tako nevidljivo rade samo zato što imaju informacije o njima.
Kada smo otišli u Komercijalnu banku, pravnica izvadi nasledni list i kaže: "pa evo vi imate njivu što je ne obrađujete" Oni su prosto uzeli nasledni list, ko im ga dade, zemljo Srbijo, omerkali koliko mogu da ćape i to je to. Mrtav, živ, šta njih briga.
Sve bi to, društvo, bilo u redu, da to nije moj otac. Kao što banka može da dođe do informacija i da vam doslovno mentalno uništi život, tako može i svako kome čak slobodno dajete informacije, još ih ovde i branite, a banke su pravno regulisane. Vi ne znate ni ko ni kakve poslove vodi po Internetu ni kada ćete postati žrtve istih.
Bolje ja vas da "trujem" istinama, nego da vas sačekaju barabe i prolazite kroz ovo kroz šta ja i cela moja porodica prolazimo. Od sto vas jedan neka pročita i zamisli se, meni je dovoljno.
Banke su glavni vodič e-poslovanja u svetu. I ne mislite da će vam ni krivična prijava ni Ministarstvo pomoći. Neće! Naćićete se u nebranom grožđu i u vašem slučaju kriviti sami sebe.
Još ste ajde i zaštićeni zato što se trenutno Internet sajtovi kod nas bave trange-frange aktivnostima, klađenjima itd. Za sada. Ali uz strana ulaganja itd. kada ojačaju pa to ne smem ni da zamislim u šta će da se pretvori. Ova moja priča će biti boza za to šta će ljudi preživljavati. Vaša i moja deca.
A izgovor banci je: to sve radi kompjuter.
Samo vi plivajte u nepoznatim virovima. U zemlji u kojoj ne postoji stvarna fino balansirana pravna zaštita, sve se radi na o-ruk. Policija u jednom trenutku poskida krem koji je našla a koji se nakotio i idemo dalje.
Moj otac je bar imao demenciju, ne znam kakav vi izgovor možete da imate.
stojan.dim je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori



Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Borba protiv domaćeg SPAM-a bluesman e-Business 157 15. 01. 2007. 03:10
Najavljena verzija Oracle 11g Dejan Topalovic SQL baze podataka - Sponzor: Baze-Podataka.net 0 24. 10. 2006. 23:08
protiv droge! nixa Opušteno 2 11. 05. 2006. 23:02
Borba protiv RTS harača dinke Opušteno 7 23. 11. 2005. 04:17


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 21:34.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.