DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Poslovanje, održavanje i marketing > e-Business
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

e-Business Elektronsko poslovanje, e-Commerce, poslovanje uopšteno. Sponzor: www.poslovnaznanja.com

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 23. 12. 2009.   #1
Dragan Varagić
Moderator
Master
 
Datum učlanjenja: 07.08.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 631
Hvala: 25
76 "Hvala" u 50 poruka
Dragan Varagić će postati "faca" uskoro
Default Da li ste videli ovo - E-ducan i Posta promovisu anti-etrgovinu!

http://www.personalmag.rs/internet/i...ostama-srbije/

Ovo je vest za one koji ne znaju kako se obavlja e-trgovina, pa uz pomoć e-dućana i sa stacioniranjem u pošti, ljudi mogu da naruče sta im treba, a neko drugi za njih da naruči. Čista e-trgovina!

Ovaj deal je inace produkt lobiranja u sklopu PKS, gde e-dućan ima svog predstavnika...
Dragan Varagić je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 12. 2009.   #2
Aleksandar.Ilic
old school
Expert
 
Datum učlanjenja: 29.04.2006
Poruke: 464
Hvala: 39
48 "Hvala" u 28 poruka
Aleksandar.Ilic is on a distinguished road
Default

da, video sam ... i bilo mi jako cudno. Ali sta da se radi :S
__________________
Vesti sa juga --- BizBuzz
--- Vas mali oglas
Aleksandar.Ilic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 12. 2009.   #3
cvele
Banned
Knowledge base
 
Avatar cvele
 
Datum učlanjenja: 01.07.2005
Poruke: 1.598
Hvala: 206
140 "Hvala" u 89 poruka
cvele ima spektakularnu aurucvele ima spektakularnu auru
Default

Nije mi bas jasno sta je strasno u ovome? (osim sto je "diskutabilno" na koji nacin je dobio pravo da u postama otvara prodavnicu)

E-ducan je od nastanka funkcionisao bas na ovaj nacin. Imaju i svoju prodavnicu u koju dodjes, kazes ovo hocu da narucim, a nemam karticu (ili sta god) narucite vi to za mene pa cu ja vama platim kes.

Jedina novost ovde je da je e-ducan otvorio prodavnicu u prostorijama poste. Time mu je vlada poklonila "poverenje" koje gradjani imaju u postu jer ce percipirati da nabavku tih proizvoda vrsi posta preko novog servisa "e-ducan".

Edit:
Cak mi nije ni cudno sto je e-ducan dobio prostor u posti, jer mislim da se svi secamo bliske proslosti Takaca. (hint: izbor grada za OI)

Poslednja izmena od cvele : 23. 12. 2009. u 10:58.
cvele je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 12. 2009.   #4
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Srpska posla... Kako mali Perica zamišlja biznis, tu je naravno i večiti ministar koji ništa ne radi Slobodan Milosavljević.

Pravo je pitanje šta se dešava sa carinama sada kada je na snazi SSP ili prelazni sporazum, šta li već. Kada padnu carine i kada se rešimo "špeditera", mogu da otvaraju šta hoće i gde hoće...
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 12. 2009.   #5
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

Ja nista ne kontam...e-trgovina, salter poste???
__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!
3banchi je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 12. 2009.   #6
sH@DoW
Wanna-Be Entrepreneur
Certified
 
Avatar sH@DoW
 
Datum učlanjenja: 03.05.2007
Poruke: 76
Hvala: 10
0 "Hvala" u 0 poruka
sH@DoW is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Yahoo za sH@DoW
Smile

Priloženi thumbnailovi
Kliknite na sliku za uvećanu verziju

Naziv:	Untitled-1.jpg
Pregleda:	509
Veličina:	40,2 KB
ID:	748  
sH@DoW je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 12. 2009.   #7
xippi
xippster
Master
 
Avatar xippi
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 681
Hvala: 102
138 "Hvala" u 84 poruka
xippi će postati "faca" uskoroxippi će postati "faca" uskoro
Default

inace, pravilno je i jeftino i jevtino


za ducan nemam komentar. srbijica.
xippi je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 12. 2009.   #8
Maramax
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 04.07.2009
Lokacija: Beograd
Poruke: 61
Hvala: 8
5 "Hvala" u 3 poruka
Maramax is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Maramax
Default

Pa svi znaju da se elektronska trgovina obavlja na šalterima pošte i nikako drugačije

- Projekat treba da pokaže kako je i dostava paketa kupljenih preko e-dućana efikasna i ubeđen sam da će servis pomoći građanima da elegantnije, sa šaltera pošte, obave kupovinu – dodao je on, uz napomenu da će projekat biti proširen i u druge pošte u Srbiji.

Osim toga, mnogo je i elegantnije, i zbog toga je pošta i želela da izađe u susret građanima Zbog elegancije
Maramax je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 12. 2009.   #9
Markok
expert
Expert
 
Datum učlanjenja: 14.11.2008
Lokacija: Srbija
Poruke: 539
Hvala: 142
129 "Hvala" u 67 poruka
Markok će postati "faca" uskoroMarkok će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Maramax Pogledajte poruku
Pa svi znaju da se elektronska trgovina obavlja na šalterima pošte i nikako drugačije
To samo kad je međunarodna.
Domaća elektronska trgovina će da se odvija na kioscima.
Markok je offline   Odgovorite uz citat
3 članova zahvaljuje Markok za poruku:
Staro 24. 12. 2009.   #10
gaganed
web dizajner u najavi
Certified
 
Avatar gaganed
 
Datum učlanjenja: 07.05.2009
Lokacija: Smederevo
Poruke: 88
Hvala: 53
5 "Hvala" u 5 poruka
gaganed is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Markok Pogledajte poruku
To samo kad je međunarodna.
Domaća elektronska trgovina će da se odvija na kioscima.
A u selima ima da rasire po stocnim pijacama...
__________________
ScalaTeam.com
gaganed je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori



Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Da li ste videli context.webgazda.com, nova kontekstualna mreža? Dragan Varagić Marketing i SEO 11 07. 07. 2010. 03:48
Posta i Srbija = ne nadaj se sine sirNemanjapro Opušteno 1 16. 12. 2006. 15:11
Anti WEB 2 Company blogowski Linkovi 3 28. 08. 2006. 00:26
Da li ste videli HitRang.com Dragan Varagić Marketing i SEO 0 24. 10. 2005. 08:44


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 21:04.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.