DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Showroom i poslovne ponude > Web site, dizajn i multimedia
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Web site, dizajn i multimedia Galerija web sajtova, recenzije i kritike. Svaka nova tema zahteva odobravanje pre prikazivanja

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 08. 11. 2006.   #101
dee
Domagoj Horvat
Expert
 
Avatar dee
 
Datum učlanjenja: 24.07.2006
Lokacija: Zagreb
Poruke: 502
Hvala: 22
10 "Hvala" u 8 poruka
dee is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za dee
Default

Citat:
Originalno napisao Dejan Bizinger
Hvala na iznetim predlozima, slazem se sa vama. Imam ideju da se povezem sa Crvenim krstom.
sto ne radije sa Crkvom?

(pustimo osobna uvjerenja, ovo je prakticno pitanje)
__________________
postoje ludosti bez kojih je nemoguce ljudsko dostojanstvo
dee je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 11. 2006.   #102
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Joj pusti crvku jer cu ja onda da napisem Rat i Mir

Da hoce oni bi to sami uradili ne treba im sajt humanost.org

Ali je bitnije da zidaju crvke na svakih 200 metara, u koje poneko udje jedino slučajno ili mu nekak "baba kurana" kaže da ode da zapali sveću u crkvi protiv uroka.

Pusti crkvu, dok oni to blagoslove i opevaju, pola para nestane ispod mantije.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 11. 2006.   #103
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Bice uskoro akcija koje su mnogo realnije da projekat kao sto je Humanost da neki znacajniji doprinos. Jos sam pre mislio da se povezem oko toga sa Blicem. Na primer, nekome trebaju okviri za naocare, to je realno da se skupi.

Imam nekoliko pitanja:

1) Da li ima neko na forumu neku stampariju ili zna nekog ko bi bio voljan da stampa promo materijale?

2) Da li ima neko ko bi hteo da uradi kreativno resenje za promo materijale?

3) Koliko imas vas koji bi te materijale podelili u svojoj okolini koliko imate vremena, na primer na fakultetima, nalepite nalepnice na ulaz zgrade (napravi se na primer nalepnice Guraj a ispod www.humanost.org

Gledacu da ukljucim i neke sponzore koje cu da nagovorim da pomognu nekom ko ima apel na pomoc na Humanosti. Tu je realnije uloga projekta kod apela gde se traze desetine hiljada eura pomoci.

Iskreno verujem da ce u nekoj buducnosti ovo biti projekat kakav treba da bude uz zajednicku pomoc svih ljudi dobre volje.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 08. 11. 2006. u 01:02.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 11. 2006.   #104
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Elem, Pekić je ponudio i alternativni način tumačenja biblije, naročito čuda koje je Isus činio. Nausprot biblije, on tvrdi kako je slepac kome je Mesija podario vid, pobesneo, jer je kao starac koji je celog života preživljavao od prošenja sada osuđen na smrt od gladi pošto nikada ništa nije ni mogao da nauči da radi niti bi ga ko primio da radi. A sada niko više neće da mu udeli jer mu više ništa ne fali fizički.

Mislite i o tome kada mislite da ste humani ili da činite dobro delo...

Rekoh ja da mi ne pominješ crkvu... samo me provociraš
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 11. 2006.   #105
zira
Vladan Zirojević
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 09.06.2006
Lokacija: Beograd/Trebinje
Poruke: 903
Hvala: 106
183 "Hvala" u 82 poruka
zira ima spektakularnu auruzira ima spektakularnu auruzira ima spektakularnu auru
Pošaljite ICQ poruku za zira Pošaljite poruku preko Skype™ za zira
Default

Blues, totalno je offtopic o Crkvi, ali ne mogu da ne kazem da se ne slazem sa ovim sto si rekao. Da li je neki pop ovakav ili onakav, iskreno - ne interesuje me, ali reci za cijelu Crkvu u Srbiji i uopste da ne pomaze ljudima kojima treba pomoc je ili neinformisanost ili ne znam sta... normalno, Crkva pomaze svojim vjernicima najvise jer je sa njima i u kontaktu najvise.
__________________
Donesi.com SrediMe
zira je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 11. 2006.   #106
MorenoArdohain
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar MorenoArdohain
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.437
Hvala: 37
131 "Hvala" u 82 poruka
MorenoArdohain će postati "faca" uskoroMorenoArdohain će postati "faca" uskoro
Default

Svaki pop na koga sam naleteo je trazio pare. Najgori je bio onaj koji je u svoju stampariju primio nekoliko zena na crno, uz mizernu platu, i zakljucavao ih za vreme radnog vremena, sa sve resetkama (navodno, zbog inspekcije).
Odosmo u offtopic ali nisam mogao da izdrzim.
__________________
Năo quero mais seguir um só caminho

Poslednja izmena od MorenoArdohain : 08. 11. 2006. u 01:22.
MorenoArdohain je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 11. 2006.   #107
zira
Vladan Zirojević
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 09.06.2006
Lokacija: Beograd/Trebinje
Poruke: 903
Hvala: 106
183 "Hvala" u 82 poruka
zira ima spektakularnu auruzira ima spektakularnu auruzira ima spektakularnu auru
Pošaljite ICQ poruku za zira Pošaljite poruku preko Skype™ za zira
Default

Rekoh gore, ima svakakvih ljudi, ali reci na osnovu nekih losih web dizajnera da su dizajneri lopovi i da bolje da me ne pitas o Internetu je... vrlo pogresno generalizovanje.
__________________
Donesi.com SrediMe
zira je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 11. 2006.   #108
borstale
A joint a day
Master
 
Avatar borstale
 
Datum učlanjenja: 16.08.2005
Lokacija: Bor
Poruke: 728
Hvala: 170
47 "Hvala" u 30 poruka
borstale će postati "faca" uskoroborstale će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za borstale
Default

Off Topic:
Citat:
Originalno napisao zira
reci za cijelu Crkvu u Srbiji i uopste da ne pomaze ljudima kojima treba pomoc je ili neinformisanost ili ne znam sta... normalno, Crkva pomaze svojim vjernicima najvise jer je sa njima i u kontaktu najvise.
Nažalost nije. Popovi su više štete učinili Pravoslavlju u Srbiji nego svi Turci za 500 godina

@Dejan: Ja se javljam da delim materijal po Boru, ako misliš da će biti od koristi (Hm... ovih dana su davali socijalni program... daj te materijale dok narod ne potroši sve pare na televizore sa plazma ekranom... isprazniše sve prodavnice bele tehnike ovih dana )
__________________
RainDog
borstale je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 11. 2006.   #109
MorenoArdohain
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar MorenoArdohain
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.437
Hvala: 37
131 "Hvala" u 82 poruka
MorenoArdohain će postati "faca" uskoroMorenoArdohain će postati "faca" uskoro
Default

^ Da li je 12 popova dovoljno? Total ucinak: 100%
__________________
Năo quero mais seguir um só caminho
MorenoArdohain je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 11. 2006.   #110
dee
Domagoj Horvat
Expert
 
Avatar dee
 
Datum učlanjenja: 24.07.2006
Lokacija: Zagreb
Poruke: 502
Hvala: 22
10 "Hvala" u 8 poruka
dee is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za dee
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman
Elem, Pekić je ponudio i alternativni način tumačenja biblije, naročito čuda koje je Isus činio. Nausprot biblije, on tvrdi kako je slepac kome je Mesija podario vid, pobesneo, jer je kao starac koji je celog života preživljavao od prošenja sada osuđen na smrt od gladi pošto nikada ništa nije ni mogao da nauči da radi niti bi ga ko primio da radi. A sada niko više neće da mu udeli jer mu više ništa ne fali fizički.

Mislite i o tome kada mislite da ste humani ili da činite dobro delo...

Rekoh ja da mi ne pominješ crkvu... samo me provociraš
znas ono:

Kada devojka izlazi sa jednim, misli na drugog, a živi sa trecim - možete da se opkladite da ce sa cetvrtim napraviti petog!

...ali koliki god koeficijenti bili, svijet ce se uvijek vrtit oko zena

al salu na stranu, van nasih osobnih uvjerenja/iskustava/pogleda, razmisljao sam cisto pragmaticno. mislim da je ljudima generalno uvijek blizi pobozan covjek nego aktivist crvenog kriza. kazem opet, nemojmo ulazit u pricu o Crkvi, ona je nebitna jer ne bi ona 'radila'. 'radili bi' obicni ljudi (ko i uvijek ), pitanje je samo u okviru kojeg svjetonazora. a Crkvu sam predlozio kao predstavnika ( po meni ) najrasprostranjenijeg na ovim prostorima, samim tim i najefektnijeg. prosto to...
__________________
postoje ludosti bez kojih je nemoguce ljudsko dostojanstvo
dee je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
.rs sajt sa PR 10 Markok Linkovi 41 02. 01. 2012. 19:06
Problem sa utf-8 encodingom na humanost.org Peca Web aplikacije, web servisi i software 14 17. 02. 2010. 17:10
Sajt Ministarstva Informatike IMA SAJT! Pedja e-Business 33 28. 08. 2007. 12:37
Lansiran Tehnopolis na B92.net! Dejan Bizinger Web site, dizajn i multimedia 90 19. 02. 2007. 17:52
Opera cudan bag -> quirksmode sajt prebacuje strict mode sajt u quirks u drugom tabu bojan_bozovic (X)HTML, JavaScript, DHTML, XML, CSS 0 12. 02. 2006. 13:42


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 09:30.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.