DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > DevProTalk > Sva početnička pitanja
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Sva početnička pitanja Sva početnička pitanja bi trebala da se postavljaju u ovom forumu, a ako se pretvori u kvalitetnu diskusiju interesantnu svima - prebacićemo je u odgovarajući forum. Molimo "znalce" da ne omalovažavaju početnike, ako žele da pomognu svi ćemo biti zahvalni, ako ne žele, neka preskoče ovaj forum.

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 25. 05. 2011.   #11
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao radakon Pogledajte poruku
...
All the best,
DevProTalk

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Unsubscription information:

To unsubscribe from this thread, please visit this page:
http://www.devprotalk.com/subscripti...f106b701c88908

To unsubscribe from ALL threads, please visit this page:
http://www.devprotalk.com/subscripti...&folderid=all:
Kao što vidite u mailu koji ste dobili - postoji link za unsibscribe a to možete da uradite i na svom profilu. Ako želite da obrišete profil - pošaljite zahtev za brisanje a ne ovako preko foruma.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
Staro 25. 05. 2011.   #12
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 21.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao radakon Pogledajte poruku
Manji je problem spam, lako ću s tim , NEGO je veći problem što na Google Analytics imam 44% posete sa Devprotalk, e baš mislim da svi klikćete po 200 puta DNEVNO na moj prvi web site
Pa ne znam šta da ti kažem, povećaj posetu sa drugih izvora pa ti DPT neće donositi 44% poseta.

Ne znam što se ne bi kliktalo po 200 puta dnevno na tvoj link? Ne posećuju samo članovi foruma DPT, dolaze posete i sa Googla i sl. Možda ti je zanimljiv link ili sajt, evo ja imam četiri potpisa u linku pa se zbirno na njih ne klikne ni 20 puta dnevno a kamoli 200.

Po tebi ispade da neki bot klikće automatski po tvojim linkovima što je totalna glupost, što bi to neko radio?! I Google Analytics ne može da registruje botove jer je JavaScript based dok bot samo skine čist HTML sa stranice.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
Staro 25. 05. 2011.   #13
radakon
 
Poruke: n/a
Angry

Citat:
Originalno napisao 3banchi Pogledajte poruku
Na sta bi licio bilo koji forum kad bi svako brisao sto mu se cefne.
Privatna poruka za admin/mod sa molbom za brisanje pa mozda i uspes jer nemas puno postova a forum bi dobio na kvalitetu.
Ako ti je pola posete samo sa ovog foruma, onda poradi na optimizaciji i sadrzaju sajta.
Poštovani 3banchi, nije ovo nikakav ćef, nego rešavanje problema, da si pročitao sve postove razumeo bi o čemu se radi.
Za privat. poruku Adminu treba prvo da nadjem ko je ovde admin, a moj sajt jeste optimizovan i tvoje rešenje ne pije vodu.
I dalje odgovorno tvrdim da mi ne posećuju članovi ovog foruma web sajt, jer je link bio od 2007. i nije bilo posete sa ovog foruma do nedavno, o čemu sam već detaljno pisala, pa da se ne ponavljam!
  Odgovorite uz citat
Staro 25. 05. 2011.   #14
radakon
 
Poruke: n/a
Thumbs up Hvala bluesman

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Kao što vidite u mailu koji ste dobili - postoji link za unsibscribe a to možete da uradite i na svom profilu. Ako želite da obrišete profil - pošaljite zahtev za brisanje a ne ovako preko foruma.

Bluesman, hvala veliko za linkove!
  Odgovorite uz citat
Staro 25. 05. 2011.   #15
radakon
 
Poruke: n/a
Default

Citat:
Originalno napisao mileusna Pogledajte poruku
Pa ne znam šta da ti kažem, povećaj posetu sa drugih izvora pa ti DPT neće donositi 44% poseta.

Ne znam što se ne bi kliktalo po 200 puta dnevno na tvoj link? Ne posećuju samo članovi foruma DPT, dolaze posete i sa Googla i sl. Možda ti je zanimljiv link ili sajt, evo ja imam četiri potpisa u linku pa se zbirno na njih ne klikne ni 20 puta dnevno a kamoli 200.

Po tebi ispade da neki bot klikće automatski po tvojim linkovima što je totalna glupost, što bi to neko radio?! I Google Analytics ne može da registruje botove jer je JavaScript based dok bot samo skine čist HTML sa stranice.

I Vama mileusna predlažem da pogledate sve postove kako je krenuo problem.
Hvala za trud da pomognete

I dalje znam da je problem potekao odavde, i biću srećna da to rešim.
  Odgovorite uz citat
Staro 25. 05. 2011.   #16
radakon
 
Poruke: n/a
Unhappy

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Kao što vidite u mailu koji ste dobili - postoji link za unsibscribe a to možete da uradite i na svom profilu. Ako želite da obrišete profil - pošaljite zahtev za brisanje a ne ovako preko foruma.

Ja ne znam da li pišem kineski ili koji španski pa me niko ne razume

Ajd da probam još jedanput:

Ja želim da brišem svoj profil sa DPT , a da se unsubscribe from this thread ili ALL tread znam i sama.

Posle 20 godina na računaru i posle 16 godina da sam predavač 23 programa u školi računara, verujte mi na reč
  Odgovorite uz citat
Staro 25. 05. 2011.   #17
webarto
expert
Grand Master
 
Avatar webarto
 
Datum učlanjenja: 11.04.2010
Poruke: 998
Hvala: 141
959 "Hvala" u 153 poruka
webarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished road
Default

Evo ga administrator http://www.devprotalk.com/member.php?u=1
webarto je offline   Odgovorite uz citat
Staro 25. 05. 2011.   #18
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Default

Pošalji email na nikola.denic na gmail sa email-a koji je korišćen za otvaranje i rešićemo.
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive
nixa je offline   Odgovorite uz citat
Staro 25. 05. 2011.   #19
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 21.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao radakon Pogledajte poruku
I Vama mileusna predlažem da pogledate sve postove kako je krenuo problem.
Hvala za trud da pomognete

I dalje znam da je problem potekao odavde, i biću srećna da to rešim.
Sve sam ja pročitao ali vi niste...

Za početak uradite google pretragu prvi web sajt, DPT link je na 4. mestu i link vodi direktno na vaš post odakle ljudi verovatni posle klikću na vaš sajt.

Sad ja ne predajem nigde pa ne mogu da tvrdim da je to izvor poseta na vašem sajtu ali mi nije teško da istražim neke stvari, a i svoj prvi web sajt sam napravio 1996 pa znam ponešto...

Ja bih na vašem mestu to iskoristio da na tom sajtu napravim neku školu HTML-a pošto svi ljudi koji dolaze kod vas se verovatno zanimaju za "prvi web sajt".

I još jednom, ono što niste pročitali, botovi ne mogu da se registruju kroz Analytics.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
Staro 25. 05. 2011.   #20
noviKorisnik
Dejan Katašić
Wrote a book
 
Avatar noviKorisnik
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.017
Hvala: 129
86 "Hvala" u 43 poruka
noviKorisnik će postati "faca" uskoro
Default

I sad sam opet kliknuo na link i otišao na sajt... pre neki dan takođe. Jeste, da, malo sam senilan, inače sad ne bih ponovio.

A kako da se ne klikne - 'evo moj prvi sajt da vidite...', pa onda prvi komentar kaže 'ako je ovo zaista prvi sajt, ovo je odlično...' - u nedostatku pametnijeg posla poželi čovek da vidi šta je toliko odlično.
noviKorisnik je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Predlog za novi forum - snippets (ili neko bolje ime) bluesman Obaveštenja, predlozi i pitanja 11 08. 08. 2008. 02:25
Predlog za novi forum i modifikacije postojećih foruma bluesman Obaveštenja, predlozi i pitanja 18 02. 05. 2007. 21:02
Dva pitanja(tutorijali i pocetnicka pitanja) berkut Obaveštenja, predlozi i pitanja 5 04. 10. 2005. 03:08


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 05:19.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.