DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Poslovanje, održavanje i marketing > e-Business
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

e-Business Elektronsko poslovanje, e-Commerce, poslovanje uopšteno. Sponzor: www.poslovnaznanja.com

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 26. 10. 2006.   #31
dark_mark
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 25.10.2006
Poruke: 134
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
dark_mark is on a distinguished road
Default

naravno da nije ništa nelogično kad se radi o bilo kom obliku saradnje.
ako obratite pažnju moj nick je dark_mark, a ne dark_mark doo ili ltd. znači ja predstavljam sebe, a ne bilo koji oblik organizacije. od juče, kada sam ostavio post da mogu da pomognem oko SMS servisa dobio sam 2 konkretna predloga za saradnju, na koje sam korektno odgovorio. as private. logično zar ne ?
ili se ovde igramo velikog brata gde se novi ukućanin dočeka na nož.
dark_mark je offline   Odgovorite uz citat
Staro 26. 10. 2006.   #32
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Eto vidiš, tebe je neko negde opasno nagazio čim toliko tripuješ Očigledno si malo paranoičan, niko te ne dočekuje na nož, pitamo te osnovne stvari.

Kad već pominješ nick, ako hoćeš da posluješ, nisi ga baš pažljivo izabrao, ali opet to je tvoja stvar.

Dao si najavu ponude ali nećeš da kažeš ni ko si, nećeš čak da napišeš šta nudiš. Ja te stvarno ne razumem. Ali ako nećeš, to je tvoja stvar, hajde da prekinemo ovde - ja sam se zamorio od ovoga.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 26. 10. 2006. u 15:57.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
Staro 26. 10. 2006.   #33
dark_mark
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 25.10.2006
Poruke: 134
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
dark_mark is on a distinguished road
Default

Važi.
Nemoj da me razumeš pogrešno. Video sam na 011 da radi sms to web. Zaboravi celu priču.
dark_mark je offline   Odgovorite uz citat
Staro 26. 10. 2006.   #34
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

ma ljudi samo pokusavaju da ti dobronamerno skrenu paznju da ovakva prica ne uliva bas poverenje. Srbija je puna prevaranata (i vec postoje neka losa iskustva u ovoj oblasti), a ljudi su generalno nepoverljivi, posebno kad se radi o naplati i novcu.

Sto se tice toga da neces da se reklamiras jer nisi platio reklamu i slicno, to je vrlo korektno sa tvoje strane, ali nisu ovde toliko stroga pravila, slobodno stavi link do sajta svoje firme sa opisom konkretnih uluga koje nudis i cenovnikom. Siguran sam da ce to ovde mnoge zanimati.

Ukoliko uopste imas firmu i ponudu, a nije varijanta sa "znam jednog lika u telekomu koji moze to da ti sredi povoljno" ???
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat
Staro 26. 10. 2006.   #35
pcigre
Miloš Vučić
Grand Master
 
Avatar pcigre
 
Datum učlanjenja: 11.08.2006
Lokacija: Niš, Serbia
Poruke: 786
Hvala: 106
33 "Hvala" u 20 poruka
pcigre is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za pcigre Pošaljite poruku preko AIM za pcigre Pošaljite poruku preko MSN za pcigre Pošaljite poruku preko Yahoo za pcigre Pošaljite poruku preko Skype™ za pcigre
Default

Evo ga jos jedan srpski bizMismen.

Ja cu licno platiti reklamu vlasnicima foruma ukoliko traze nakon sto javno kazes svoje ime i prezime, ime firme ciji si prestavnik i adresu sajta sa vise informacija.

Inace tvoji postovi me potsetise na jednu situaciju od letos. Odem kod coveka koji stampa majce, pokazem sta se treba raditi, pitam za cenu, kaze zavisi od kolicine. Reko ok recite mi prema kolicinama koje su cene ukoliko zavise od toga. On naravno nece da mi kaze konkretne cene nego me zavlaci ispituje ko smo, sta smo (koliko dobro stojimo) i na osnovu toga razmislja koliko da me odere. Naravno majce smo uradili na mestu koje je imalo jasna cenovnik u odnosu na kolicine. Ako nudis servis koji posluje zavisno od usluga, daj nam neki primer. Reci za toliki promet je taj i taj procenat a nemoj da zavpacis ljude.

Ovakav stav ti sigurno nede doneti dobru reputaciju i smanjuje ti sanse da nparavis posao iako ovde ima dosta ljudi koje ovo interesuje.

Zato izvolte prestaviti se i reci svoju ponudu.
__________________
Kotler je bio u pravu. Ko radi srcem nema konkurenciju.

Poslednja izmena od pcigre : 26. 10. 2006. u 16:14.
pcigre je offline   Odgovorite uz citat
Staro 27. 10. 2006.   #36
dark_mark
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 25.10.2006
Poruke: 134
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
dark_mark is on a distinguished road
Default SMS to WEB

Ova usluga podrazumeva slanje SMS poruke za dobijanje pristupne šifre za pristup zaštićenoj strani na WEB-u ili za preuzimanje ponuđenog elektronskog sadržaja. Zgodno za plaćanje internet vremena, za prodaju informacija, naplatu downloada ili samo kao security opcija.
Uslovi :
Telekom zadržava 5%, provajder 5-20% od cene SMS poruke. (neki uzimaju i 25%)
Telenor zadržava 50%, provajder 5-15% od cene SMS poruke. (nezvanično...uslovi će biti bolji od marta '07)
Računajte i na inicijalne troškove kod povezivanja na SMS centar, izrade interfejsa itd. Troškovi variraju zavisno od složenosti zahteva, a procenti provajdera zavise od procenjene količine SMS poruka na mesečnom nivou.
Sve vas puno pozdravljam i napominjem da moj identitet ako je ikako moguće ostavite na miru. Nemam razloga da se krijem ali nemam razloga ni da se predstavljam. Jel ovo korektno ili da vam ostavim b.l.k. Na početku rekoh da mi se ljudi koji planiraju nešto da rada jave as priv. jer ne mislite valjda da je forum pravo mesto za posao. Jel to OK Ivane ? BTW ko vidi nindžino lice umreće u najgorim mukama.
dark_mark je offline   Odgovorite uz citat
Staro 27. 10. 2006.   #37
Pedja
Predrag Supurović
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 24.01.2006
Lokacija: Užice
Poruke: 791
Hvala: 3
200 "Hvala" u 12 poruka
Pedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished road
Default

Bluesmane sto ne banujes ovog zajebanta? Ne zna taj ništa više od onoga što već znamo, samo se pravi pametan i lovi u mutnom.
Pedja je offline   Odgovorite uz citat
Staro 27. 10. 2006.   #38
dark_mark
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 25.10.2006
Poruke: 134
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
dark_mark is on a distinguished road
Default

prolazi mi dan čekajući ban...
o peđa. jel bilo neko konkretno pitanje? ne znam lika iz telekoma koji može da pomogne. rekoh ko ima firmu i želi ozbiljan posao neka se javi. ljudi stvarno izvinite ako kršim neko običajno pravo ali nemojte mi nametati neka pravila kojih nema ni u jednom disklajmeru. ako sam nekog vređao opet se izvinjavam.
dark_mark je offline   Odgovorite uz citat
Staro 27. 10. 2006.   #39
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Gde smem da ga banujem... Čoveka pitam kako se zove, kaže da ga mrzim, pitam ga šta nudi, kaže da ga dočekujem na nož, da ga banujem - tvrdio bi da sam mu stavio konjsku glavu ispod jorgana
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
Staro 27. 10. 2006.   #40
dark_mark
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 25.10.2006
Poruke: 134
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
dark_mark is on a distinguished road
Default

dark_mark - pacifista - ne mrzi nikoga
dark_mark je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
SMS naplata u EU Ivan Komunikacije 3 05. 06. 2010. 20:23
SMS naplata na web site-u glaspodrinja.com e-Business 45 18. 01. 2010. 20:55
Naplata u hrvatskoj, bih NYCWalker e-Business 5 10. 01. 2009. 09:12
SIP naplata .... nixa Komunikacije 7 09. 03. 2008. 20:50
SMS naplata region nixa e-Business 3 18. 12. 2007. 09:28


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 07:08.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.