DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Poslovanje, održavanje i marketing > e-Business
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

e-Business Elektronsko poslovanje, e-Commerce, poslovanje uopšteno. Sponzor: www.poslovnaznanja.com

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 26. 10. 2012.   #251
leternal
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 08.10.2012
Poruke: 52
Hvala: 10
3 "Hvala" u 3 poruka
leternal is on a distinguished road
Default

na prodaju još i domeni
onfew.com
rece.info
leternal je offline   Odgovorite uz citat
Staro 26. 10. 2012.   #252
X3mE
Miloš Ranđelović
Certified
 
Avatar X3mE
 
Datum učlanjenja: 16.05.2008
Lokacija: Beograd/Niš
Poruke: 66
Hvala: 26
23 "Hvala" u 14 poruka
X3mE is on a distinguished road
Default

Nudim 100 RSD za sajamknjiga.com, ako još nije prodat, i plaćaš piće.

I isključujem se iz dalje diskusije , ova tema je stvarno postala smehotres.
__________________
Nisam zgodan, al' sam zato nezgodan.
X3mE je offline   Odgovorite uz citat
Staro 27. 10. 2012.   #253
mslavko
profesionalac
Professional
 
Avatar mslavko
 
Datum učlanjenja: 25.10.2012
Poruke: 278
Hvala: 16
32 "Hvala" u 9 poruka
mslavko is on a distinguished road
Default

Kad je vec rec o domenima, zanima me kako da kupim domen drive.rs koji je registrovan https://whois.loopia.rs/?domain_name=drive.rs ali nije u upotrebi pa samim tim mislim da bi se mozda dogovorio sa vlasnikom oko kupoprodaje. Nepostoji ni email ni telefon, na koji nacin bih mogao da stupim u kontakt?
mslavko je offline   Odgovorite uz citat
Staro 27. 10. 2012.   #254
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 21.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao mslavko Pogledajte poruku
Kad je vec rec o domenima, zanima me kako da kupim domen drive.rs koji je registrovan https://whois.loopia.rs/?domain_name=drive.rs ali nije u upotrebi pa samim tim mislim da bi se mozda dogovorio sa vlasnikom oko kupoprodaje. Nepostoji ni email ni telefon, na koji nacin bih mogao da stupim u kontakt?
Imaš na samom Drive.rs, ispod naslova Drive.rs u gornjem levom uglu link "Inquire about this domain name", preko te forme bi trebalo da stupiš sa vlasnikom domena u kontakt.

Poslednja izmena od mileusna : 27. 10. 2012. u 14:46.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" mileusna za poruku:
Staro 28. 10. 2012.   #255
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Ne mislim da je tema besmislena. Ima nekih domena koje verovatno niko nece kupiti ni za cenu registracije ali ima i dobrih.

Evo, ja sam odlucio da prodam domen serbiaonline.com star skoro 13 godina i domen fotke.com star skoro 12 godina.

Pored toga najveci broj mojih domena koje mozete videti u nekoj od mojih prethodnih poruka ove diskusija mogu se kupiti za 10e po godini starosti iz razloga sto znam da ih u dogledno vreme necu moci koristiti za neki sajt pa barem da vratim ono sto je placeno za njih a nekome mogu biti korisniji u datom trenutku.

Naravno, taj model cene ne vazi za gornja dva domena.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 10. 2012.   #256
mslavko
profesionalac
Professional
 
Avatar mslavko
 
Datum učlanjenja: 25.10.2012
Poruke: 278
Hvala: 16
32 "Hvala" u 9 poruka
mslavko is on a distinguished road
Default

Ja sam kontaktirao vlasnika domena drive.rs medjutim on trazi 1500e tako da nema kista od kupoprodaje a sto se tice ovih domena hvala na preporuci.
mslavko je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" mslavko za poruku:
Staro 28. 10. 2012.   #257
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 21.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Tema o predlogu domena za portal za automobilima od @mslavko je premeštena u http://www.devprotalk.com/showthread.php?t=11264

Kad svi isčitaju ove poruke kome šta smeta i sl. brišemo sve offtopic ovde.

Molim korisnike da ovu temu koriste samo za oglašavanje domena koje prodaju i za evenutalna pitanja i pojašnjenja. Ako još uvek niste prodali domen koji ste ovde oglasili, nema potrebe da nas svakog dana potsećate da je isti domen na prodaju. Biće dovoljno da npr. jednom mesečno okačite ažurnu listu domena koje prodajete.

Hvala svima!

Poslednja izmena od mileusna : 28. 10. 2012. u 21:00.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
Staro 31. 10. 2012.   #258
robi-bobi
expert
Grand Master
 
Avatar robi-bobi
 
Datum učlanjenja: 05.10.2005
Lokacija: Sofia, Bulgaria
Poruke: 805
Hvala: 222
958 "Hvala" u 68 poruka
robi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za robi-bobi
Default

prodajem
ok.rs
website.rs

ozbiljne ponude na PM
robi-bobi je offline   Odgovorite uz citat
Staro 01. 11. 2012.   #259
leternal
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 08.10.2012
Poruke: 52
Hvala: 10
3 "Hvala" u 3 poruka
leternal is on a distinguished road
Default

pošto reče mileusna da može jednom mesečno

ovako, ako je neko zainteresovan i ima ozbiljnu ponudu neka šalje mail na filolog026@gmail.com

u opticaju su sledeći domeni

srbija1.com

jego.info

rece.info

othit.com

onfew.com

drivecar.org

menadzer.info

svezapc.com

hotlinkin.com

freeonlinemusic.info

a-b.co

top-movies.info
leternal je offline   Odgovorite uz citat
Staro 01. 11. 2012.   #260
f14Tr0n
NosceTeIpsum
Qualified
 
Avatar f14Tr0n
 
Datum učlanjenja: 13.06.2006
Poruke: 153
Hvala: 123
43 "Hvala" u 26 poruka
f14Tr0n is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za f14Tr0n Pošaljite poruku preko MSN za f14Tr0n Pošaljite poruku preko Yahoo za f14Tr0n Pošaljite poruku preko Skype™ za f14Tr0n
Default

Hajd da poslusam leternal-a pa da okacim i ja neki domen za prodaju:

srem.rs
srem.co.rs
poker.co.rs

Ponude na PM
f14Tr0n je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
prodaja .RS domena? dootzky Opušteno 14 01. 02. 2011. 00:48
Prodaja domena? Davor Vlajkovic Opušteno 24 22. 10. 2008. 03:44
Prodaja domena.... artur_dent Opušteno 27 10. 10. 2007. 11:31
Prodaja domena squallp Poslovne ponude i zapošljavanje 19 04. 06. 2007. 00:08
Prodaja domena ?? blogowski e-Business 8 24. 10. 2005. 11:38


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 13:16.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.