DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Poslovanje, održavanje i marketing > Marketing i SEO
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Marketing i SEO Marketing tehnike i Search Engine Optimization

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 28. 01. 2009.   #71
srdjan
xyz
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 25.10.2006
Poruke: 893
Hvala: 87
346 "Hvala" u 163 poruka
srdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu auru
Default

Citat:
Originalno napisao webgazda Pogledajte poruku

kada nas svi budu zaboravili tada ceo se zapitati sta se desilo...

primetio sam jos neki pokusaju slicne stvari, ali ne uspevaju... ocito nisu toliko interesantni a smatraju da su ozbiljniji igraci
E jebote, dok ti ovde pises, upravo ti ide "Scarface" na Foksu
srdjan je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 01. 2009.   #72
flash_back
Banned
Professional
 
Datum učlanjenja: 24.04.2006
Lokacija: BG
Poruke: 270
Hvala: 11
9 "Hvala" u 5 poruka
flash_back is on a distinguished road
Default

policija.. hahaha.. mislim stvarno sta reci sve reci su suvisne.. pazite, mozda vam bane neki cybercop u inspekciju foruma
flash_back je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 01. 2009.   #73
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao webgazda Pogledajte poruku
hocu da mi se javi jedan covek koji cita ovaj forum a da je nas klijent, tj da ostavlja bilo koju sumu novaca za bilo koju nasu uslugu??
hehe, sa takvim stavom, definitivno nece naci nikoga ko cita ovaj ovaj forum, a da je njihov klijent, ili zeli da to bude...

nebitno ko je u pravu, klijent je uvek u pravu, a tek svadjanje sa ljudima po netu je big no-no... pa zar je to tako nesto nauciti?!
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 01. 2009.   #74
Milos Micic
magla diler
Qualified
 
Avatar Milos Micic
 
Datum učlanjenja: 13.02.2007
Poruke: 168
Hvala: 69
18 "Hvala" u 13 poruka
Milos Micic is on a distinguished road
Talking

Ajde sad svi lepo da priznate da je ovo neki srpski viral . Dobicu upalu trbusnjaka sutra.
Milos Micic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 01. 2009.   #75
torbica
Moderator
Expert
 
Datum učlanjenja: 01.09.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 484
Hvala: 189
107 "Hvala" u 51 poruka
torbica će postati "faca" uskorotorbica će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za torbica
Smile

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Ili je to ona priča "bilo kakav marketing je dobar marketing"?
I negativan publicitet je publicitet - ne znam tacno ko je izjavio ali tako je u orginalu
torbica je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 01. 2009.   #76
Lalaland
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 11.01.2008
Poruke: 272
Hvala: 14
29 "Hvala" u 21 poruka
Lalaland is on a distinguished road
Default

E, davno se ovako nisam nasmejala! Kakav gazda ovaj webgazda!

Citat:
Originalno napisao torbica Pogledajte poruku
I negativan publicitet je publicitet - ne znam tacno ko je izjavio ali tako je u orginalu
To ako si holivudska starleta Ako trujes ljude salmonelom, not so much. A ovo mu dodje kao neka virtual salmonela (it's not viral, it's bacterial marketing!)
Lalaland je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 01. 2009.   #77
Markok
expert
Expert
 
Datum učlanjenja: 14.11.2008
Lokacija: Srbija
Poruke: 539
Hvala: 142
129 "Hvala" u 67 poruka
Markok će postati "faca" uskoroMarkok će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao torbica Pogledajte poruku
I negativan publicitet je publicitet - ne znam tacno ko je izjavio ali tako je u orginalu
Pljuni me ali me stavi u novine
Goran BregoviĆ
Markok je offline   Odgovorite uz citat
Staro 31. 01. 2009.   #78
Ivan Minic
Alpha male
Certified
 
Avatar Ivan Minic
 
Datum učlanjenja: 30.01.2009
Lokacija: Beograd
Poruke: 66
Hvala: 16
59 "Hvala" u 20 poruka
Ivan Minic is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za Ivan Minic
Default

Pa da se i ja registrujem... red je...
Pratim ovaj forum manje vise redovno, ali nemam potrebu da se javljam... uglavnom ni vremena ni potrebu, ali volim ispratiti... ima dobrih linkova, korisnih komentara, a i lepo je videti neke ljude online, ako nista drugo...

Ja sam Ivan Minic, aka Serbian Fighter, admin foruma www.burek.co.yu (soon www.burek.com). Dakle autor "projekta" koji takodje spada u "alternativne" i ne bas slavno prihvacene od "IT javnosti"
Potrudicu se da budem kratak, znam da niko ne voli da cita kilometre teksta, a ni ja ne volim da ih pisem...
Mozda ovaj moj komentar u nekim delovima bude malo stur, ali nadam se da ce ga svi kojima je upucen shvatiti na pravi nacin.

- Nisam korisnik usluga WebGazde, nikad to nisam bio, i ne planiram da to u skorije vreme postanem, osim ako se nesto krupno ne promeni.
- Posredno saradjujemo tako sto ja pomazem kolegi da dodje do novca zaradjenog preko njihovog programa, koristeci moju firmu, jer on jos uvek nema otvoreno pravno lice.
- Aleksandra sam imao priliku da upoznam i sretnem u nekoliko navrata i uzivo je ostavio pozitivan utisak. Narocito ako se uzme u obzir da je za poslednjih godinu i po napravio neke zanimljive stvari i da ima samo 19 godina.

Ipak...

Pre nekoliko dana dobio sam nekoliko upita sa razlicitih strana, uglavnom od ljudi koji koriste sistem, ali imaju manje sajtove.

Koliko sam mogao da vidim, ton ostalih ucesnika u temi je takav da ne zasluzuje onakve reakcije...

- WebGazda nije Google. Kad bude Google, mozemo o tome pricati na taj nacin. Pritom Google ne koristi Adsense za direktnu i perfidnu promociju svojih sistema. Google svoje partnere postuje, eventualne izmene TOS su uvek jasno naznacene i uvek (kada je nesto krupno u pitanju) korisnik kada se uloguje mora da procita konkretne izmene i saglasi se sa njima ukoliko zeli da nastavi da koristi sistem.

- Taj ceo dzukaci pristup gde se predstavnik firme odnosi prema klijentima na javnom forumu kao da su nizi oblici zivota a on bozanstvo je ispod svake kritike. To kako ce se neko ponasati prema klijentima, posebno na ovakvom mestu gde strasno mnogo ljudi koji su potencijalni korisnici servisa mogu procitati, u mnogome odredjuje buducnost cele price. Servis je poceo lepo, sada koliko vidim sluzi iskljucivo za promovisanje internih servisa, drugih reklama gotovo da i nema, a ovde se prikazuje ko da je najmanje Direct Media.

- Razlog zasto ne koristim WG sistem je zbog svega sto se izdesavalo u proslosti. Mislim na sve one stvari koje su se desile pod firmama SAI Logistic i Wii Marketing, konkretno, spam potencijalnih korisnika, rasprave na forumima koje sam imao prilike citati u kojima su ucestvovali izuzetno drski, nevaspitani, nepismeni ljudi koji pritom ne znaju posao i mnoge druge stvari.

- Konkretno sto se spama tice, iako od pocetka odgovaram da nisam zainteresovan, pratim pricu jer volim da budem u toku, i ako se stvari promene moze se stvoriti neka sansa za saradnju. Svako malo dobijao sam mailove sa ponudama, koje sam uredno odbijao, dok na neformalnom sastanku gde nas je bilo 10ak nisam rekao da se sa time prestane.

I zaista bi bilo lepo da se Dejan Bizinger oglasi...
Ne zbog toga sto imao udeo u firmi, vec iz prostog razloga sto je njegov kredibilitet bio u trenutku kada je u pricu usao, za mnoge ljude jedina stvar koja ih je privukla... Njegovo ime, rad i rezultati koje iza sebe ima su u mnogim situacijama bili razlog da se ispadi sa reklamiranjem istolerisu, i razne druge sitne stvari.
To je stvar poverenja i postovanja, a u njegovom slucaju to postovanje je potpuno zasluzeno (slagali se mi sa nekim postupcima ili ne).

I ta prica u stilu "... Necu ja propasti ako me vi ovde napljujete ... "

Covek vrlo cesto ne zna odakle mu klijenti dolaze, cija pohvala ili pokuda mogu za posledicu imati da se neko novi odluci da proba ili digne ruke iako je bio spreman da pokusa.
Ne postoji mesto koje predstavlja "ceo srpski internet", ali ovde jeste creme de la creme, sto u formi ucesnika sto u formi posmatraca, i ruzne stvari se jako brzo sire po messengerima, soc. mrezama i slicno i sve se sazna i isprati.

Ima ljudi koji su zaista institucije domace scene, koji imaju iza sebe velike stvari koje nisu samo balon od sapunice koji moze da lebdi a moze i da pukne u bilo kom trenutku...
Vredi ih cuti, i ako kucno vaspitanje nije regulisalo civilizovan i korektan poslovni odnos prema ljudima, onda se makar iz postovanja prema njima treba u kuci u kojoj ce oni vazda biti domacini, ponasati u skladu sa redom.

Imali smo primer i sa B. Cash ... ista prica je i tamo bila... Masa ljudi me pita, ja licnih iskustava nemam, ali imam ljude koji su saradjivali i nekoliko negativnih iskustava. Malo istrazim, vidim na kako se ruzan nacin diskutuje sa ljudima, pogledam kakav stav firma ima prema klijentu i tu oni za mene zavrse svaku pricu.

Ne planiram da ulazim u neku raspravu... Oni koji me znaju, imali su prilike videti da mogu da skrenem paznju na nesto, ali da mi ne pada na pamet da se ubedjujem sa onima do kojih ne moze da se dopre... narocito ako nemam nikakvu direktnu saradnju, kao sto je ovde slucaj.

Mozda sam malo udavio... ne sekirajte se, necu se ja nesto mnogo javljati... ali ovom prilikom sam mislio da mozda nije lose da kazem ponesto... iako, posto usluge ne koristim, moze da mi se prebaci da nemam prava.

Pozdrav svima...
__________________
If it is to be, it is up to me.
Burek | Kviz | Automobili | Kuvar | Blog
Ivan Minic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 31. 01. 2009.   #79
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Default

Pa Ivane, dobrodošao
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive
nixa je offline   Odgovorite uz citat
Staro 02. 02. 2009.   #80
dacha
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 23.06.2005
Poruke: 196
Hvala: 35
35 "Hvala" u 30 poruka
dacha is on a distinguished road
Default

Ovakvo ponašanje je poslovna katastrofa (sve je rečeno i nema potrebe dalje komentarisati), ali za mene je to pre svega bilo neobjašnjivo sve ovo vreme. Čudno. Sada mi je ipak mnogo jasnije - dečko ima 19 godina! Ako to već nije "one man show" već priča sa više aktera, koliko god da je dečko kriv, krivi su i oni koji su mu dodelili ulogu, ili se složili sa tim da on predstavlja firmu u javnosti, posebno na ovakvim mestima. Teško je biti srednjoškolac i nositi se sa ovim, obuzdati emocije, treba malo iskustva za to...
dacha je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Da li ste videli context.webgazda.com, nova kontekstualna mreža? Dragan Varagić Marketing i SEO 11 07. 07. 2010. 04:48
Koliko su sigurni vasi podaci u googlu? lurker Web Hosting, web serveri i operativni sistemi 5 21. 04. 2009. 21:22
Google AdSense: maliciozni klikovi? Nemanja Avramović Sva početnička pitanja 9 30. 08. 2007. 07:35
Utisci sa eTrgovina 2007 nixa Opušteno 9 29. 04. 2007. 12:49
Vasi utisci o dizajnu - OŠ "4. oktobar" Glogonj oliver78 Web site, dizajn i multimedia 4 06. 09. 2005. 18:23


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 19:39.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.