DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Showroom i poslovne ponude > Linkovi
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Linkovi Linkovi do interesantnih sadržaja. NO SPAM! Svaka nova tema zahteva odobravanje pre prikazivanja

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 17. 04. 2010.   #31
webgazda
Zepter Digital Media
Professional
 
Avatar webgazda
 
Datum učlanjenja: 13.01.2009
Poruke: 229
Hvala: 10
6 "Hvala" u 5 poruka
webgazda is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao deda Pogledajte poruku
Prijavite se na Snajper.rs ...
Jesam, medjutim sajt nije bio odobren pa sam skinuo dozvolu iz GA

zasto? - najbolje da pitate Torbicu... shodno tom gestu razmislicu da li cu ponovo pokusati - inace cekam kodove iz ABC-a
__________________
Zepter Digital Media -- WebGazda -- ITBOX.RS - IT Magazin -- me@Twitter -- ZepterADS.rs
webgazda je offline   Odgovorite uz citat
Staro 18. 04. 2010.   #32
Skeu
Ma Da
 
Datum učlanjenja: 18.04.2010
Lokacija: Bg
Poruke: 4
Hvala: 1
0 "Hvala" u 0 poruka
Skeu is on a distinguished road
Default zatvorite temu ili obrisite link pratis.me

Otvoren Pratis me (tada smo bili na poddomenu sajta)


Otvoreno cvrkutanje


Otvoren servis za kratki url na pratis me


Otvoren servis za kratki url na (za) cvrkutanje



Posto je moj sajt spomenut u kontekstu (pratis.me) zelim da se postovi vezani za njega ili obrisu ili ova tema zakljuca ... mislim da kao vlasnik sajta imam prava da to zatrazim. Ne zelim ovakav vid marketinga niti da se izvlaci nesto iz konteksta. WebGazda je na to navikao i sve vise to radi, ali ja to ne zelim.

Prica vezana za slike koje sam okacio ce Vam dokazati ko je prvi imao ovu ideju oko "twittera" (mislim plagijat twittera), 1. aprila je nas servis poceo sa radom, a dan-dva je link za isti postavljen u bazu linkova foruma jedinstvena (tada smo bili na poddomenu sajta), odmah neki dan posle toga je osvanulo cvrkutanje ... to vazi i za servis koji sluzi za skracivanje URLa ...

Ne zelim da se ova prica siri u ovom toku, ne osudjujem nikoga, svi imaju prava da prave sta god zele, pogotovu kada je aplikacija koju koriste otvorenog koda i dostupna svima ...

Molim moderatore i administratore, da obrisu linkove koji su vezani za pratis.me ili zakljucaju temu ....

sve informacije mozete dobiti na urosh85@gmail.com ... tako da mislim da je ovo suvisno
a webgazda i njihovi prijatelji neka nastave sa svojom propagandom otvarajuci teme po raznim forumima ...

pozdrav

PS izvinjavam se svima koji su dobili moj mail sa pozivom na pomenuti sajt!
ko je uvredjen tom prilikom ili oseca da treba da mu se izvinim, uradicu to javno pred grupom ljudi, a taj neko neka posalje na gore pomenuti mail, da sam bas njega uvredio ili nesto trece...
Skeu je offline   Odgovorite uz citat
Staro 18. 04. 2010.   #33
webgazda
Zepter Digital Media
Professional
 
Avatar webgazda
 
Datum učlanjenja: 13.01.2009
Poruke: 229
Hvala: 10
6 "Hvala" u 5 poruka
webgazda is on a distinguished road
Default

Koji si ti lik

Ako jos nisi provalio, domen Cvrkutanje.com postojao je jos kada ti nisi ni znao sta je Blog :P

Domain Name: CVRKUTANJE.COM
Created on: 22-Apr-09
Expires on: 22-Apr-11
Last Updated on: 16-Apr-10

A URL24.me nije otvoren za Cvkrkutanje i ako jeste to uopste nije tvoj problem

Drugo, tvoji nacini marketinga su sve sem legalni... a samo dalje pricaj o SPAM-u, clanovi ovog foruma bas vole diskusije na tu temu!

Srecno u radu, bolji servis ce u svakom slucaju "pobediti"

E da, i mani se mojih prijatelja :P baci se na svoje "legalne" radnje i marketing mozda ces u narednih 2-3 nedelje imati malo vise registrovanih clanova
__________________
Zepter Digital Media -- WebGazda -- ITBOX.RS - IT Magazin -- me@Twitter -- ZepterADS.rs

Poslednja izmena od webgazda : 18. 04. 2010. u 13:26.
webgazda je offline   Odgovorite uz citat
Staro 18. 04. 2010.   #34
Skeu
Ma Da
 
Datum učlanjenja: 18.04.2010
Lokacija: Bg
Poruke: 4
Hvala: 1
0 "Hvala" u 0 poruka
Skeu is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao webgazda Pogledajte poruku
Koji si ti lik

Ako jos nisi provalio, domen Cvrkutanje.com postojao je jos kada ti nisi ni znao sta je Blog :P

Domain Name: CVRKUTANJE.COM
Created on: 22-Apr-09
Expires on: 22-Apr-11
Last Updated on: 16-Apr-10

A URL24.me nije otvoren za Cvkrkutanje i ako jeste to uopste nije tvoj problem

Drugo, tvoji nacini marketinga su sve sem legalni... a samo dalje pricaj o SPAM-u, clanovi ovog foruma bas vole diskusije na tu temu!

Srecno u radu, bolji servis ce u svakom slucaju "pobediti"

E da, i mani se mojih prijatelja :P baci se na svoje "legalne" radnje i marketing mozda ces u narednih 2-3 nedelje imati malo vise registrovanih clanova
spam nije kad saljes po 5-6 poruka u roku od par minuta svojim korisnicima da si otvorio nesto novo ?
meni je jedno vreme bio pun inbox poruka sa jedinstvena

Imam obaveze, moram da perem auto , glupo je raspravljati o ovome, ne bih ni odgovorio nego sam jos uvek bio na forumu pa sam video
srecno u daljem radu
Skeu je offline   Odgovorite uz citat
Staro 18. 04. 2010.   #35
webgazda
Zepter Digital Media
Professional
 
Avatar webgazda
 
Datum učlanjenja: 13.01.2009
Poruke: 229
Hvala: 10
6 "Hvala" u 5 poruka
webgazda is on a distinguished road
Default

kada si negde registrovan i prihvatis pravila i uslove koriscenja datog servisa, to sigurno nije spam

a kada juris mail adrese nekim skriptama koje traze po webu iste i saljes na recimo office@ ili info@ ili kako vec opste adrese koje nisu nigde registrovane to vec jeste

Tvoj mail:

from Death Angel <urosh24@yahoo.com>
sender-time Sent at 00:55 (GMT-07:00). Current time there: 3:44 AM. ✆
reply-to Death Angel <urosh24@yahoo.com>
to office@webgazda.com
date Mon, Apr 5, 2010 at 00:55
subject Uđi Blog Dizanje
hide details Apr 5
office@webgazda.com,

Death Angel te poziva da dođeš na Blog Dizanje.

Da bi ste se registrovali pratite link:
http://blog.dizanje.net/signup/regid...613fb03f1fa9ba

Pozdrav,
Blog Dizanje

e sada mi kazi gde sam se ja na tvojim sajtovima registrovao sa office@webgazda.com?
__________________
Zepter Digital Media -- WebGazda -- ITBOX.RS - IT Magazin -- me@Twitter -- ZepterADS.rs
webgazda je offline   Odgovorite uz citat
Staro 18. 04. 2010.   #36
LaVbreLaV
novi član
 
Avatar LaVbreLaV
 
Datum učlanjenja: 18.04.2010
Poruke: 1
Hvala: 0
1 "Hvala" u 1 poruci
LaVbreLaV is on a distinguished road
Default

Pa dobro boze moj, svako zakupi domen godinu dve ranije pre nego skonta sta da tu ipak napravi, pa onda se kada vidi dobru ideju negde na nekom sajtu odluci se da i on to postavi i nada se da ce imati bolju posjetu. S toga WebGazda, nemoj da te to sikira, ja drzim wtf-portal.com i onda je jedan moj prijatelj napravio dva dana kasnije omg-portal.com koji je takodje kupio godinu dana ranije ali nije znao sta i kako da postavi i napravi i na kraju je kopirao pravio, stvarno je licio na wtf ali .. nije opstao, nije mogao tako sa voljom da ga azurira. Da bi ga jedan moj prijatelj kupio nakon godinu dana sa 100 postova za 100 EUR i ostavio ga da propadne dogledno. Molim svima da naznace da ovo nije srpski twitter, mozda cvrkutanje jeste, mi se ne ogradjujemo na jednu ciljnu grupu, mi se ogradjujemo da skupimo nase sajtove nase korisnike pod nase podrazumevam svi koji govorimo isti jezik takozvani ex-yu i putem pratis.me steknemo nove prijatelje i naravno zasto da ne i nove posjete nekim sajtovima za koje mozda niste znali ni da postoje. Pratis.me jedini profit ce imati putem google adsensa u desnoj koloni i to je sto se tice naplate, nece biti komercijalni, nece prodavati oglasni prostor, radi ce da pomogne mladim sajtovima, pod mladim podrazumevamo onim koji su tek krenuli da naprave svoj cilj, svako ima nesto da ponudi i pokaze a mi cemo se potruditi da to i ostvare. Znaci, kome god se svidja pratis.me i ljudi koji su na njemu i nas cilj slobodno se pridruzite, pisite, komentarisite. Kome se ne svidja, Boze moj, zasto postoji cvrkutanje.com Da nema konkurencije ne bi imalo smisla raditi i truditi se oko necega, culi smo da cvrkutanje ima u planu mnogo novih servisa s toga, Cvrkutanje.com, sretno u daljem radu

S postovanjem,
LaV
LaVbreLaV je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" LaVbreLaV za poruku:
Staro 18. 04. 2010.   #37
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao Skeu Pogledajte poruku

Molim moderatore i administratore, da obrisu linkove koji su vezani za pratis.me ili zakljucaju temu ....
Molim nekoga da mi prevede ovo, čitam nekoliko puta i svaki put mi se učini da je tražio da ... ne mogu ni da izgovorim šta

Takođe, mister webgazda, tvoje učešće na ovom forumu se svodi isključivo na samoreklamiranje. Ne znam da li misliš da si na pogrešnom sajtu, ali ovo nije www.PRobjave.com niti neki sličan servis, to što ti radiše je već prešlo crtu zloupotrebe pa i nepoštovanja članova ovog foruma. Pustili smo te malo, ali ti si preterao, šta je sledeće - DPT postaje tvoj support forum?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
Staro 18. 04. 2010.   #38
Skeu
Ma Da
 
Datum učlanjenja: 18.04.2010
Lokacija: Bg
Poruke: 4
Hvala: 1
0 "Hvala" u 0 poruka
Skeu is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Molim nekoga da mi prevede ovo, čitam nekoliko puta i svaki put mi se učini da je tražio da ... ne mogu ni da izgovorim šta
trazio sam da se sklone moji linkovi iz ovog topica ..
Jel to toliko strasno, sta ne kapiram ?

Ja nisam WebGazda, koji se na ovakav nacin reklamira na internetu. Ako budem zeleo reklamu, izdvojicu pare i pustiti reklamu na fejsbuku ili guglu ili vec na nekom trecem mestu.

Ovako moze covek samo da se obruka, jer gomila ljudima komentarise i svako ima svoje misljenje. Pa to posle prelazi u prepirke, sukoba misljenja i slicnih stvari. Ja to ne zelim!
Tesko je drzati se po strani kada su ovakve neke stvari u pitanju ... to svi znamo.
Ko koga kopira i ciji ce servis vise opstati me savrseno ne interesuje. LaV je lepo rekao
Citat:
Da nema konkurencije ne bi imalo smisla raditi i truditi se oko necega, culi smo da cvrkutanje ima u planu mnogo novih servisa s toga, Cvrkutanje.com, sretno u daljem radu
Iskreno ko jos ima koristi od "forum reklame" u ovakvom smislu?!
to sto ce moj link stajati ovde i videti ga neki od pretrazivaca mi savrseno ne znaci nista. A mislim da ni "Cvrkutavom Gazdi" takodje ..
Skeu je offline   Odgovorite uz citat
Staro 18. 04. 2010.   #39
webgazda
Zepter Digital Media
Professional
 
Avatar webgazda
 
Datum učlanjenja: 13.01.2009
Poruke: 229
Hvala: 10
6 "Hvala" u 5 poruka
webgazda is on a distinguished road
Default

Ucestvujem u pokrenutim diskusijama

Evo, posto ti toliko smeta, necu vise :P

Ako bas imas zelju da postane moj support forum, nije problem, uputicu sve korisnike sa problemama ka DPT.

Ne vidim koga ja ne postujem ovde? Sa svima pokusavam da imam fer i posten odnos, znas i sam uskoro ce druga godina nase saradnje, nikada nisam pobegao od svojih obaveza! To sto su neki ljudi inertni, za to zaista nisam ja kriv!
__________________
Zepter Digital Media -- WebGazda -- ITBOX.RS - IT Magazin -- me@Twitter -- ZepterADS.rs
webgazda je offline   Odgovorite uz citat
Staro 18. 04. 2010.   #40
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Default

^ imaš jako čudan stav, čak i za dečaka tvojih godina.
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive
nixa je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" nixa za poruku:
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DevProTalk Twitter bluesman Web aplikacije, web servisi i software 13 31. 10. 2009. 11:40
Twitter XSS! lurker Obaveštenja, predlozi i pitanja 2 26. 08. 2009. 19:50
Twitter Dejan Bizinger Komunikacije 32 19. 12. 2007. 00:44


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 17:00.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.