DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Web development i web aplikacije > Web Hosting, web serveri i operativni sistemi
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Web Hosting, web serveri i operativni sistemi Komercijalni hosting, web serveri, bezbednost, operativni sistemi na serverima

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 12. 10. 2011.   #161
Blood
Boban Karišik
Expert
 
Avatar Blood
 
Datum učlanjenja: 05.11.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 556
Hvala: 36
186 "Hvala" u 21 poruka
Blood is on a distinguished roadBlood is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Blood
Default

Citat:
Originalno napisao mega023 Pogledajte poruku
media temple je najgora hosting kompanija koju sam do sada koristio...
mysql server nije mogao nikad da sastavi 24h da radi bez prekida...
podrska je bila uzasna takodje... bez pravih odgovora i resenja...
ja nisam imao takvih problema sa njima, ja sam imao gs zakupljen kod njih, i presao sam na drugi hosting zato sto se odziv povecao, sada sam na 'this web host'-u i veoma sam zadovoljan. Sto se tice mediatemple-a, imamo i dv zakupljen jos uvek i tu nemamo nikakvih problema.
__________________
Ako već nisi Anđeo, bar budi čovek...
Blood je offline   Odgovorite uz citat
Staro 24. 11. 2011.   #162
cvele
Banned
Knowledge base
 
Avatar cvele
 
Datum učlanjenja: 01.07.2005
Poruke: 1.598
Hvala: 206
140 "Hvala" u 89 poruka
cvele ima spektakularnu aurucvele ima spektakularnu auru
Default

@Milos Micic

Hvala na preporuci, momci su ODLICNI.
Ubedljivo najbolji customer service sa kojim sam se susreo!

Zasluzili su jos jedan link www.intovps.com
cvele je offline   Odgovorite uz citat
Staro 07. 02. 2012.   #163
Dušan Dželebdžić
Nekad bio ddz
Expert
 
Avatar Dušan Dželebdžić
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 590
Hvala: 88
402 "Hvala" u 51 poruka
Dušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko MSN za Dušan Dželebdžić Pošaljite poruku preko Skype™ za Dušan Dželebdžić
Default

WebFaction trenutno ima promociju, traje do 12. februara:

Citat:
To celebrate our ninth birthday we are offering a $50 discount on all new new plans added to your account (minimum one-year prepayment). To receive the discount just mention "9YEARS" when you request an upgrade in the control panel (under Account->Upgrade/Downgrade). If you would like to signup for a new account you also get the $50 discount by using the promo code "9YEARS" on our sign up form. This offer is valid until February 12th at midnight UTC.
__________________
Converting dead links into hyperlinks since 1996.
Dušan Dželebdžić je offline   Odgovorite uz citat
Staro 21. 02. 2012.   #164
serge
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 25.07.2008
Poruke: 39
Hvala: 5
11 "Hvala" u 8 poruka
serge is on a distinguished road
Default

Ako neko moze da mi preporuci neki fully managed hosting koji ima 10TB protoka u ponudi i dedicated servere sa kvalitetnim hardware-om bio bih zahvalan. Do sada sam bio na Wiredtree ali od njihovog supporta mi je muka vise.

Treba mi da uzmem server koji je vec podesen po najboljim praksama za website hosting i da kad nesto krene naopkao ne treba im 12 sati downtime-a da rese probleme.

Websajt odlicno radi na trenutnoj 4-jezgarnoj xeon konfiguraciji (load je ispod 1 sa 100.000 visitora dnevno). tako da sto se hardware znam tacno sta ce da mi radi posao, ali treba mi 24/7 podrska da downtime bude minimalan.

Trazi se resenje gde ne moram da se bavim (previse) sys admin-om nego da mogu da se bavim web dev-om sto vise.

Hvala unapred
serge je offline   Odgovorite uz citat
Staro 22. 02. 2012.   #165
serge
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 25.07.2008
Poruke: 39
Hvala: 5
11 "Hvala" u 8 poruka
serge is on a distinguished road
Default

Evo da odgovorim na svoje vlastito pitanje. Izabrao sam futurehosting. Imaju dobre preporuke na WHT a i server sam dobio po mnogo boljoj ceni nego kod konkurencije. Mada, kada uzmem litespeed licencu bice tu negde kao wiredtree po ceni. Videcemo kakvi su po pitanju fully managed support-a.
serge je offline   Odgovorite uz citat
Staro 22. 02. 2012.   #166
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Ja ne mogu ni da vidim ponudu servera ovde, ova stranica nešto baguje? http://www.futurehosting.com/dedicated-servers
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
Staro 22. 02. 2012.   #167
serge
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 25.07.2008
Poruke: 39
Hvala: 5
11 "Hvala" u 8 poruka
serge is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao mileusna Pogledajte poruku
Ja ne mogu ni da vidim ponudu servera ovde, ova stranica nešto baguje? http://www.futurehosting.com/dedicated-servers
Izgleda da su im nesto losi linkovi na home stranici. Iz menija moze da se pristupi pravoj stranici na adresi http://www.futurehosting.com/web-hos...rvers/overview . Mislim ... znam da nije dobra preporuka to sto imaju lose linkove na home stranici, ali ljudi ih ishvalise na webhostingtalk-u, i to godinama unazad, tako da sam odlucio da rizikujem. Ne znam da li je zabranjeno postovanje tacne konfiguracije i cene radi reklamiranja, ali pitajte na PM ako vas to narocito interesuje. I obavezno pricajte sa njima preko live chat-a da bi vam dali popust (ili ako imaju akciju na webhostingtalk obavezno iskoristite kod).
serge je offline   Odgovorite uz citat
Staro 05. 05. 2012.   #168
ajankovic
Aleksandar Janković
Qualified
 
Avatar ajankovic
 
Datum učlanjenja: 16.10.2010
Lokacija: Bg-Sd
Poruke: 165
Hvala: 70
54 "Hvala" u 36 poruka
ajankovic is on a distinguished road
Default

Skoro sam naišao na www.tilaa.com. Da li je neko čuo nešto o njima? Imaju interesantnu ponudu VPS-a.
__________________
ajankovic.com]
ajankovic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 16. 08. 2012.   #169
master-69
Master of the domain
Na probnom radu
 
Avatar master-69
 
Datum učlanjenja: 12.07.2007
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 41
Hvala: 1
2 "Hvala" u 2 poruka
master-69 is on a distinguished road
Default

Nikad čuo, a ako nikad nisam čuo onda im ni ne verujem
master-69 je offline   Odgovorite uz citat
Staro 11. 12. 2012.   #170
_korso_
profesionalac
Qualified
 
Avatar _korso_
 
Datum učlanjenja: 21.06.2007
Poruke: 166
Hvala: 27
42 "Hvala" u 23 poruka
_korso_ is on a distinguished road
Default

Da li ima neko preporuku za dedicated server koji je koristio ili koristi, a da nije Hetzner?
__________________
Twitter
_korso_ je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori



Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Šta sve preporučujete za učenje PHP-a chandler Sva početnička pitanja 14 15. 09. 2009. 14:55
Maximalan i preporučeni broj fajlova u direktoriju mb_sa PHP 17 27. 01. 2009. 22:01
google.co.yu preporučuje francuske feedove? pcigre Opušteno 0 09. 04. 2008. 01:00
Hosting od 100MB koji je velicine 88MB !!! shoba Web Hosting, web serveri i operativni sistemi 8 27. 09. 2005. 00:22


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 12:36.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.