DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > DevProTalk > Opušteno
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Opušteno Trenutak za pauzu - Ćaskanje. Sponzor: blogodak

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 24. 06. 2010.   #181
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

lako je biti pametan iz fotelje, na terenu to izgleda drugacije.. to je sport, nekad pobedis nekad izgubis, a ovo sve ostalo nema veze sa sportom, nisu oni radnici u fabrici, pa da moraju da ispune dnevnu kvotu...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat
Staro 24. 06. 2010.   #182
Sandra Jakovljevic
član
Certified
 
Avatar Sandra Jakovljevic
 
Datum učlanjenja: 24.04.2007
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 74
Hvala: 30
10 "Hvala" u 5 poruka
Sandra Jakovljevic is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Sandra Jakovljevic
Default

e pa lepo, sada kada su izgubili, mislim da mogu na miru pratiti ostatak SP i da uzivam u igri
Sandra Jakovljevic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 24. 06. 2010.   #183
logoholik
Say no mo'
Certified
 
Avatar logoholik
 
Datum učlanjenja: 29.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 85
Hvala: 40
4 "Hvala" u 4 poruka
logoholik is on a distinguished road
Default

kgb http://www.lifesports.ru/news/28531
__________________
www.logoholik.com
logoholik je offline   Odgovorite uz citat
Staro 24. 06. 2010.   #184
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao Dusan Krstic Pogledajte poruku
Ma ljudi to su sve pozeri!
Kad ti neko godinama proigrava tvoje nade, kako onda možeš i dalje da se nadaš.
Jak nam je fudbal ako nam je sreća neophodna.
Trebamo sami sebi da priznamo da se fudbal u Srbiji zadnji put dogodio davne '91.
Mister, sorry ali ovo je tipičan pljuvački komentar čoveka koji se ne razume u fudbal

Kažeš ne treba sreća? Objasni to žabarima, ili recimo Ircima pa čak i Slovencima koji su ispali golom amera u 93 minutu. Objasni to Ivanoviću koji juče šutne sa 3 metra i golmana ni krivog ni dužnog pogodi u ruku.

U svakom sportu treba i sreće, kada imaš dve ravnopravne ekipe, onda samo sreća presuđuje, sreća ili neka glupost (greška).

Kažete imali smo "ludačke sreće" sa nemcima? Voleo bih da mi to neko objasni argumentovano. Sreća je bila što je isključen Klose? Mi smo već za 2 minuta dali gol - dali bi ga i da nije bio isključen, ne može za 2 minuta da se pokaže prednost igrača više. Sreća je vidićeva parada i totalno nepotrebno igranje rukom? Sreća je Stojkovićeva odbrana? Sreća je što se Podolski napalio pa se ispucavao sa svih pozicija i ni jednom nije pogodio okvir gola? Sreća je Jovanovićeva stativa i Žigićev šut glavom preko prečke sa 5 metara? Imalo smo sreće što su nemci pogodili prečku? Ok, to i šta još? Protiv Gane tek nismo imali sreće, da ne pričamo kako su bez šanse dali gol i pobedili iz poklonjenog penala, sve ostalo im je išlo na ruku.

Ako pogledate sve utakmice videćete da je bilo gomila šupačkih golova a šuteri se nisu proslavili, naravno problem je ta lopta. Izgleda da stvarno ne odgovara nikome osim možda FIFA i adidasu. Napravili su plastikaner koji zuji nekontrolisano, to odgovara samo buzdovanima "ko prebaci crkvu igra za selo", i to je napravljeno da bi afrikanci napravili "istorijski uspeh".

Hajde da vidimo ko je prošao u sledeći krug. Da se ne naljuti neko, ali od 8 do sada imamo 5 "buzdovanskih" ekipa koje su se provukle na trčanje i snagu, jer ekipe kao što su Španija, Engleska, Argentina pa mogu slobodno da kažem i mi ne mogu da igraju svoju igru - ne mogu da povežu 4 pasa jer lopta ide kako ona hoće.

Da nije takva lopta siguran sam da bi juče Krasić dao onaj gol kada je izašao sam pred golmana, siguran sam da bi Žigić zabo bar jedan od ona 2 glavom sa 5-6 metara ... da ne bude da mi je "kriva lopta", nije .. kako svima, tako i nama. Ali sve su to elementi koji utiču na krajnji rezultat. A jedan od elemenata je i sportska sreća.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje bluesman za poruku:
Staro 24. 06. 2010.   #185
iki_xx
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 13.11.2006
Poruke: 80
Hvala: 13
145 "Hvala" u 11 poruka
iki_xx is on a distinguished roadiki_xx is on a distinguished road
Default

Protiv Australije igrali smo dobro , trebalo nam je samo malo srece.
Sportska sreca je u svakom sportu faktor koji se nemoze zanemariti.
A to i svaka druga utakmica na SP i potvrdjuje.
Bravo momci , samo napred , na Evropskom ima sve da pokidamo !
iki_xx je offline   Odgovorite uz citat
Staro 24. 06. 2010.   #186
mangia
Pukovnik u penziji
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 11.10.2006
Lokacija: Banjaluka, BiH
Poruke: 941
Hvala: 209
585 "Hvala" u 137 poruka
mangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko MSN za mangia Pošaljite poruku preko Skype™ za mangia
Default

Citat:
Originalno napisao logoholik Pogledajte poruku
JBG ja kad pop**** isto potegnem za pivom
__________________
mangiaphoto | BLOGERAJBLOG | ServerAdminBlog
mangia je offline   Odgovorite uz citat
Staro 24. 06. 2010.   #187
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Mi smo poslednji u grupi. Sad oni koji ne razumeju sport, nisu se bavili sportom, ne razumeju sta sport znaci ljudima na svim meridijanima sveta, neka slusaju price kako smo mozda odigrali i najbolje otkako je ova selekcija na okupu, samo, eto, nismo prosli. I to onda svima ovima treba da bude uteha. Samo sto se Stankovic zeznuo i, kao pravi sportista, odao u poslednjoj recenici - da bi pristao da su odigrali i najgoru utakmicu a da su prosli grupu.

U ovom duboko nepravicnom drustvu, nama normalnima se sistematski kroz medije pokusava zgaditi i sport. Ceo zivot nepravda, od skole, preko fakulteta, posao, stranke, UDBA, klanovi, nepismeni, zlobni, nevaspitani. I onda dodje praznik sporta, svetsko prvenstvo, gde je sve prosto kao pasulj - 11 na 11, 90 minuta, ako si prosao, uspeo si, ako nisi prosao, nisi ni uspeo, nema trece. Za ocenu za stil, preporucujem umetnicko klizanje, u fudbalu postoji semafor. I umesto svi to da prihvatimo, mediji ubise sa nekim komentarima kako smo igrali super, nismo imali srece (sic) da dajemo golove iz sansi sa pet metara, itd. Mojne vise.
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" oksite za poruku:
Staro 24. 06. 2010.   #188
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Ma taj jebulani ili kako se vec zove lopta je deo zavere CIA-e i Vatikana da se unisti pravoslavlje. Evo mi ispali, Grci ispali, Slovaci ispali, Slovenci ispali... ups sta kazes ovi drugi nisu pravoslavci?!

Elem, a sad malo ozbiljno, nakon onog meca protiv Svaba imao sam onaj osecaj ... znas ono realno pobedili smo sa igracem vise ali smo od trenutka kada smo ga i dobili igrali kao pi*e. Blues me je tada pitao da li bih mozda vise voleo da smo igrali super a da smo pukli?

E pa sinoc smo igrali super ali smo pukli. J*ga bio je covek u pravu.
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat
Staro 24. 06. 2010.   #189
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku



U svakom sportu treba i sreće, kada imaš dve ravnopravne ekipe, onda samo sreća presuđuje, sreća ili neka glupost (greška).
Jest...ali sreca prati hrabre, a ravnopravnost ne bih komentarisao (Gana i Australija)
Igrali su kukavicki i defanzivno u sve tri utakmice. I to se ponavlja iz prvenstva u prvenstvo. Igra u kvalifikacijama i na turniru se ne moze porediti. Isto kao u Nemackoj isto kao u ....
Cim im se digne malo u kvalifikacijama odmah pocnu sa pozerskim fazonima.
Ali ja zaista sve ove godine od njih nisam ni ocekivao puno...ipak je to maksimum nasih pozera.
__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!
3banchi je offline   Odgovorite uz citat
Staro 24. 06. 2010.   #190
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Mi smo već za 2 minuta dali gol - dali bi ga i da nije bio isključen, ne može za 2 minuta da se pokaže prednost igrača više.
ovo se bas i ne slazem, tih prvih par napada nakon crvenog su bas ono kad se najvise pritisne, jer imas veliku psiholosku prednost, oni su u frci, treba da se ponovo organizuju, a ti dobijes polet...

sad mozda bi nasi dali gol i da je ostalo svih 11 igraca, to niko ne moze da zna, ali ovako je svakako bilo mnogo lakse. A ubedjen sam da bi Nemci nama zabili bar jedan da nismo imali coveka vise, posto su i ovako imali inicijativu skoro sve vreme.
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori



Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
BizBuzz 2010 torbica IT događaji 91 31. 10. 2010. 14:33


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 01:44.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.