DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > DevProTalk > Opušteno
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Opušteno Trenutak za pauzu - Ćaskanje. Sponzor: blogodak

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 28. 06. 2007.   #31
LiquidBrain
Milan Cvejic
Wrote a book
 
Avatar LiquidBrain
 
Datum učlanjenja: 05.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.241
Hvala: 32
73 "Hvala" u 56 poruka
LiquidBrain će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Yahoo za LiquidBrain
Default

Off Topic: Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool
__________________
http://weevify.com
LiquidBrain je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 06. 2007.   #32
Gorrran
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 21.09.2006
Lokacija: Sabac
Poruke: 46
Hvala: 4
3 "Hvala" u 3 poruka
Gorrran is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao ivanhoe Pogledajte poruku
ja opet mislim da su najvise isfolirani ljudi koji su u fazonu necu da idem na peperse, pogledaj ko sve danas slusa tu muziku
Ma OK, respect (ionako napomenuh da sam preterao)! Upravo mi je i fanova najviše žao. Problem kod ovakvih svirki što ima suviše buzza, pa se skupi i kuka i motika (koja je u ovom slučaju mogla dobro da obradi njivu), što rezultira publikom koja jedva da zna nešto više od imena benda (možda ni to: Red Hat Cholla Poopers?), što nije loše samo po sebi, ali zasigurno kvari atmosferu, stvori neki loš vajb. Ipak, logično je da se ovakvi koncerti organizuju sa aktuelnim MTV-friendly imenima, koja će privući više ljudi od fanova. Teško da će neko zvati npr. Rush, jer bi na svirku došlo 30 ljudi (karikiram). Džaba im 5. mesto u istoriji po prodaji ploča (mada bi sa tom činjenicom verovatno neko najavljivao svirku + Aleks Živojinović naš čo'ek)

Na vreme sam anticipirao taj scenario koji se odigrao, pa sam se otarasio karata. Peperse već dugo ne mogu da slušam, naprosto su mi dosadili. Overall kvalitet ne osporavam. Naprotiv!

__________________
advokat sabac

Poslednja izmena od Gorrran : 28. 06. 2007. u 11:35.
Gorrran je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 06. 2007.   #33
robi-bobi
expert
Grand Master
 
Avatar robi-bobi
 
Datum učlanjenja: 05.10.2005
Lokacija: Sofia, Bulgaria
Poruke: 805
Hvala: 222
958 "Hvala" u 68 poruka
robi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za robi-bobi
Default

nisam bio na koncertu, nego moram da se javim, posto je ionako ovo jedina aktivna tema poslednjih nekoliko dana :P

ono sto je ocigledno bilo lose, to je 70 min svirke i to lose (koliko citam, nism bio tamo). Organizacija je tu samo zacin - da su RHCP odsvirali kako su mogli, sve bi bilo mnogo bolje. mada koliko vidim opet ima onih koji su se lepo proveli (tako treba)
jos jednom: cinjenica da u sr ima 100 000 ljudi koji oce da plate kartu za ovakav koncert je lepa novost

da ste dosli na Peace fest, videli bi kako se Glen Hjuz iskidao na sceni za jedno 3 000 publike - (pevao jaako dobro, komunicirao s publikom, skakao po sceni, skoro 2 sata od njega, plus je predgrupa bila jako dobra )
robi-bobi je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 06. 2007.   #34
MorenoArdohain
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar MorenoArdohain
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.437
Hvala: 37
131 "Hvala" u 82 poruka
MorenoArdohain će postati "faca" uskoroMorenoArdohain će postati "faca" uskoro
Default

Trebalo je da odsviraju jos 2 stara hita na bis i iskreno ne znam zasto nisu, cujem svakakve moguce razloge.

Problem sa organizacijom je sto su sve to reklamirali kao samostalan koncert RHCP (koji inace kosta mnogo vise). To im inace nije prvi put, ko malo bolje prati ExitFest zna za njihovu glad za parama i marketinske prevare.
__________________
Năo quero mais seguir um só caminho

Poslednja izmena od MorenoArdohain : 28. 06. 2007. u 12:50.
MorenoArdohain je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 06. 2007.   #35
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

^ Nikada tako nisam razmišljao o tome. Jako prljavo.

Kada god neko stavi pare u prvi plan ispadne sranje.
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 06. 2007.   #36
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Realno, ljudi nisu nezadovoljni zbog toga sto je RHCP svirao samo sat i 20 minuta. Problem je u tome kako su svirali tih sat i 20 minuta.

"Dobro vece Srbijo, laku noc ... " ... wtf? Nikakva komunikacija sa publikom, nikakve emocije ... ma bre, ja vise emocija pokazem kad sam u sobi u 02am sviram "Under the Bridge" na gitari. Inace, onima koji kazu da je ovo bila ok svirka pustao bih jedno 10 puta koncert Maidena u Beogradu (ili Metallice, svejedno) pa da vide kako je to trebalo da izgleda.

Inace, sad videh na b92.net vest kako je bendu javljeno direktno iz Kalifornije (LOL) kako se u Srbiji sprema nevreme, i da skrate koncert!

E da, za one koji ne znaju, ja nisam bas hard core fan RHCP-a, ali sam ih svakako slusao mnogo pre nego sto su postali MTV bljuzge (Mother's Milk Anyone)?
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 06. 2007.   #37
MorenoArdohain
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar MorenoArdohain
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.437
Hvala: 37
131 "Hvala" u 82 poruka
MorenoArdohain će postati "faca" uskoroMorenoArdohain će postati "faca" uskoro
Default

^ Procitaj komentare ljudi koji su slusali RHCP na koncertima po Evropi, kazu da je to uobicajeno za njih.
__________________
Năo quero mais seguir um só caminho
MorenoArdohain je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 06. 2007.   #38
BrainDamage
Comfortably Numb
Professional
 
Avatar BrainDamage
 
Datum učlanjenja: 15.03.2007
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 237
Hvala: 13
4 "Hvala" u 3 poruka
BrainDamage is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za BrainDamage Pošaljite poruku preko MSN za BrainDamage Pošaljite poruku preko Skype™ za BrainDamage
Default

Off Topic:
Citat:
Originalno napisao cvele Pogledajte poruku
Off Topic: Previse je bendova za kojima zalim sto nikada necu imati priliku da ih cujem uzivo... pocevsi od Pink Floyda, Zeppelina, Gunsa (originalnih) i jos mnogo mnogo njih...
same here

Ali, Roger Waters jos uvek rula okolo - bio je u aprilu u Budimpesti, ja nisam stigao da izganjam sve papire (u stvari, trebao sam uz papire za vizu da predam i ulaznicu, a ne salju ih u Srbiju, a nemam nikog iz Madjarske ). Imam brutalan koncert iz 2000-te, amaterski snimak iz Irske 2006 (solidan snimak & zvuk), upravo skidam slican iz Brizbejna (feb. 2007, 2 dvd-a) ako treba - javi pa da se dogovorimo
__________________
[size=1]Don't go around saying the world owes you a living. The world owes you nothing. It was here first. - Mark Twain

Poslednja izmena od BrainDamage : 28. 06. 2007. u 16:51.
BrainDamage je offline   Odgovorite uz citat
Staro 29. 06. 2007.   #39
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao dinke Pogledajte poruku
MTV bljuzge
Ja sve kao neću da kvarim zabavu, ali dinke je prvi počeo pa sada mogu da dodam da je na žalost RHCP posle dobrog početka postao baš ono što dinke kaže. Cela ta MTV kultura je najveći užas koji je mogao da se desi rnr i alike. Ja bih otišao na RHCP ali samo kada bih znao da će samo staro da sviraju, jedini "respect" je što su se pojavili u Srbiji u prvih 20 godina postojanja , a ne da mi dolazi poluraspadnuta Blondie u svetu starosti... kao i ovi stonsi... bolje da ne pričam o njima, naljutiće se neki fanovi

Off Topic: Primetio sam da već godinama slušam samo "stare stvari", strašno sam razočran u šta se pretvorio rnr (što reče nele "kad ga svako svira", u poslednje vreme sam počeo da slušam crkvenu i medieval muziku, preporučujem Medićval Bćbes - http://www.myspace.com/mediaevalbaebes
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
Staro 29. 06. 2007.   #40
dee
Domagoj Horvat
Expert
 
Avatar dee
 
Datum učlanjenja: 24.07.2006
Lokacija: Zagreb
Poruke: 502
Hvala: 22
10 "Hvala" u 8 poruka
dee is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za dee
Default

Citat:
Off Topic: Primetio sam da već godinama slušam samo "stare stvari", strašno sam razočran u šta se pretvorio rnr (što reče nele "kad ga svako svira", u poslednje vreme sam počeo da slušam crkvenu i medieval muziku, preporučujem Medićval Bćbes - http://www.myspace.com/mediaevalbaebes
onda bi ti se i makedonski Shyntesis mogao svidjet

a ovo sa 'slusanjem starih stvari' apsolutno stoji. sa rockom sam stao tamo negdje sa 75-76. jedino sta je probilo to vrijeme je P.U.L.S.E.
__________________
postoje ludosti bez kojih je nemoguce ljudsko dostojanstvo

Poslednja izmena od dee : 29. 06. 2007. u 06:33.
dee je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori



Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Prodajem dve karte za RHCP Nemanja Avramović Opušteno 7 15. 06. 2007. 12:32


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 15:38.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.