DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Poslovanje, održavanje i marketing > IT događaji
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

IT događaji Najava IT događaja, mreža Internet zajednice u pripremi događaja, kako organizovati IT događaj?

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 26. 04. 2007.   #1
Aleksandar.Ilic
old school
Expert
 
Datum učlanjenja: 30.04.2006
Poruke: 464
Hvala: 39
48 "Hvala" u 28 poruka
Aleksandar.Ilic is on a distinguished road
Default NiiT biZbuZZ: Najveci IT dogadjaj juzno od Save i Dunava, po drugi put

Doslo vreme da se najavi dogadjaj, za sada samo preliminarno, a vremenom cete dobijati sve vise informacija. Prosle godine pod imenom ITSeminar, od ove godine pod novim imenom, i novim organizatorom. Udruzenje dobrih ljudi NiiT (i prijatelji) ove godine na istom mestu, i priblizno isto vreme organuzuje NiiT biZbuZZ - Vaš lični web bizNis buzz. Dogadjaj koji se ne sme propustiti.
Da citam druga Marka:
Citat:
Oktobarska IT konferencija u Nišu prepoznatljiva po veoma opuštenoj atmosferi ove godine se održava po drugi put i to sa novim zvaničnim imenom – NiiT biZbuZZ. Pod sloganom «Vaš lični web bizNis buzz» konferencija će se održati u drugoj polovini oktobra na Elektronskom fakultetu u Nišu i trajaće tri dana (srijeda, četvrtak i petak). Spisak predavača na kome će se naći stručnjaci iz Srbije, Bosne, Hrvatske i Slovenije biće na vrijeme objavljen.
Stay in touch.
p.s. Molio bih sve vas koji imate sajtove, i blogove, da sirite vest sto vise budete mogli
__________________
Vesti sa juga --- BizBuzz
--- Vas mali oglas
Aleksandar.Ilic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 27. 04. 2007.   #2
pcigre
Miloš Vučić
Grand Master
 
Avatar pcigre
 
Datum učlanjenja: 11.08.2006
Lokacija: Niš, Serbia
Poruke: 786
Hvala: 106
33 "Hvala" u 20 poruka
pcigre is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za pcigre Pošaljite poruku preko AIM za pcigre Pošaljite poruku preko MSN za pcigre Pošaljite poruku preko Yahoo za pcigre Pošaljite poruku preko Skype™ za pcigre
Thumbs up

Citat:
Originalno napisao Aleksandar.Ilic
Doslo vreme da se najavi dogadjaj, za sada samo preliminarno, a vremenom cete dobijati sve vise informacija. Prosle godine pod imenom ITSeminar, od ove godine pod novim imenom, i novim organizatorom. Udruzenje dobrih ljudi NiiT (i prijatelji) ove godine na istom mestu, i priblizno isto vreme organuzuje NiiT biZbuZZ - Vaš lični web bizNis buzz. Dogadjaj koji se ne sme propustiti.
Da citam druga Marka:


Stay in touch.
p.s. Molio bih sve vas koji imate sajtove, i blogove, da sirite vest sto vise budete mogli
širiČemo i doČi Čemo, just like last time.
__________________
Kotler je bio u pravu. Ko radi srcem nema konkurenciju.
pcigre je offline   Odgovorite uz citat
Staro 27. 04. 2007.   #3
Aleksandar.Ilic
old school
Expert
 
Datum učlanjenja: 30.04.2006
Poruke: 464
Hvala: 39
48 "Hvala" u 28 poruka
Aleksandar.Ilic is on a distinguished road
Default

Zemljace, i prosli put si mogao da pridjes se upoznamo Ja pravim ovo da se svi medjusobno znamo i saradjujemo... Aj pa se javi nekad
p.s. hvala na sirenju istine
__________________
Vesti sa juga --- BizBuzz
--- Vas mali oglas
Aleksandar.Ilic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 04. 2007.   #4
pcigre
Miloš Vučić
Grand Master
 
Avatar pcigre
 
Datum učlanjenja: 11.08.2006
Lokacija: Niš, Serbia
Poruke: 786
Hvala: 106
33 "Hvala" u 20 poruka
pcigre is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za pcigre Pošaljite poruku preko AIM za pcigre Pošaljite poruku preko MSN za pcigre Pošaljite poruku preko Yahoo za pcigre Pošaljite poruku preko Skype™ za pcigre
Default

Citat:
Originalno napisao Aleksandar.Ilic
Zemljace, i prosli put si mogao da pridjes se upoznamo Ja pravim ovo da se svi medjusobno znamo i saradjujemo... Aj pa se javi nekad
p.s. hvala na sirenju istine
Ja sao onaj "mali", stidljivi, sa cvidzama ... e da da bas taj .

Salu na stranu, ima vremena upoznacemo se. Ima dana za megdana.
__________________
Kotler je bio u pravu. Ko radi srcem nema konkurenciju.
pcigre je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 05. 2007.   #5
Aleksandar.Ilic
old school
Expert
 
Datum učlanjenja: 30.04.2006
Poruke: 464
Hvala: 39
48 "Hvala" u 28 poruka
Aleksandar.Ilic is on a distinguished road
Default

Evo opet mene.
Kako stvari stoje, izgleda da ove godine konferencija nece da bude na elektronskom fakultetu, nego u Niskoj Banji.
Razlog je humane prirode: npr, sef katedre za racunare je rekao da ce ove godine da podrzi konferenciju samo ako on bude organizator, bez mene i Vite (ljut je sto prosle godine nije on birao predavace, i sto on nije kreirao raspored predavanje i sl, i tvrdi da njegovi profesori o svim tim temama znaju mnogo vise nego proslogodisnji predavaci). Plus nas je izvredjao i rekao da ne znamo nista da uradimo kako treba i da smo niza bica za njega, i da mozemo samo da sanjamo o konferencijama na kojima je on bio (ne znam kakve ovo veze ima samnom, ali nam je to rekao). Eto, da se malo zalim na cuda koja se desavaju.
Uskoro cu da saznam i kolko ce dekan da nam trazi pare, ako bude trazio bilo sta idemo u Banju.

A sad lepe stvari.

Btw, Niska Banja je prelepo mesto na 8km od Nisha, svi ce da budu smesteni u jedan hotel, ima sala od 270 mesta, restoran i sve sto ide uz to. Potrudicemo se da u sklopu cele konferencije organizujemo i neku izlozbu slika, neka svirka, zurka i sl . Postoje topli bazeni, neki relax centri itd.
Ima dosta parking mesta. Ima predivnih mesta za setnju prirodom, ako neko bude zeleo planinarenje, mozemo da organizujemo.

Pored toga, u Banji ima jedna odlicna kafana sa dobrim dijetalnim i vegeterijanskim prasicima.

Uskoro stize i prvi preliminarni spisak sa predavacima. Nadam se da ce da vam se svidi. Ima predavaca iz Hrvatske, a nadam se i iz Slovenije.

Gotov je i novi logo za konferenciju (izvedba Tijane Sekulic iz Athouse). Gotov je i novi dizajn za sajt. Otisao je u proceduru seckanja i implementacije.

Najverovatniji datumi su 24, 25 i 26. oktobar.

I da. Posto mi neki sve cesce govore da treba da imam neke poznate jake face iz inostranstvo, zelim da odma napisem ovde, da njima (tim strancima) nema mesta na ovoj konferenciji. Svi koji su bili prosle godine na ITSeminaru znaju ko sam ja, ali vecina ne zna ko je Guy Kawasaki (ako ne verujete, napravite anketu ove godine)
Drugo, ne zanima me uspeh nekih tamo amera, engleza i ostalih. Ne zanima me njihova zivotna prica. Zanimaju me iskljucivo ljudi iz ex-yu, sa nasih prostora. Zanima me sta je neko od vas ovde uradio, volim da slusam o Vasem uspehu a ne i uspehu tamo nekog preko okeana. Mozda su moja filozofija i ideja pogresne, mozda cu da propadnem jer ne zelim da dovodim strance, ali iskreno mislim, da nasi ljudi imaju sta da kazu, i sta da pokazu. I mislim da ce da nasi predavaci daleko vise ohrabre neke nove klince i neke nove projekte, jer ce da prenesu poruku: "Ovo je moguce i kod nas, i to mozemo i mi da uradimo". Kakvu ce poruku da prenese neki stranac?

I to je to, za ovo javljanje. Ako imate pitanje, slobodno pitajte. Ako imate kritike, slobodno napadajte. Ako imate ideju, izlozite je slobodno

Hvala
__________________
Vesti sa juga --- BizBuzz
--- Vas mali oglas

Poslednja izmena od Aleksandar.Ilic : 28. 05. 2007. u 02:17.
Aleksandar.Ilic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 05. 2007.   #6
pcigre
Miloš Vučić
Grand Master
 
Avatar pcigre
 
Datum učlanjenja: 11.08.2006
Lokacija: Niš, Serbia
Poruke: 786
Hvala: 106
33 "Hvala" u 20 poruka
pcigre is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za pcigre Pošaljite poruku preko AIM za pcigre Pošaljite poruku preko MSN za pcigre Pošaljite poruku preko Yahoo za pcigre Pošaljite poruku preko Skype™ za pcigre
Thumbs up

Podrska za ocepljenje od elfaka

Sto se lokacije tice, meni je iskreno sve jedno. Sa goste sa strane je Niska Banja svakako fino i prijatno mesto.

Podrzavam i ideju da se govori jedino o domacim projektima i ljudima.

Zanima me sta je sa tracem da PM pomogne konferenciju?
__________________
Kotler je bio u pravu. Ko radi srcem nema konkurenciju.
pcigre je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 05. 2007.   #7
Aleksandar.Ilic
old school
Expert
 
Datum učlanjenja: 30.04.2006
Poruke: 464
Hvala: 39
48 "Hvala" u 28 poruka
Aleksandar.Ilic is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao pcigre Pogledajte poruku
Zanima me sta je sa tracem da PM pomogne konferenciju?
Mislis na Filip Moris? Ja sam totalno protiv toga da od njih uzmem pare (mada se ne pitam samo ja), a i vec su neki pricali sa njima o davanju novca za ovakav dogadjaj i rekli su da im nije zanimljiv.
__________________
Vesti sa juga --- BizBuzz
--- Vas mali oglas
Aleksandar.Ilic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 05. 2007.   #8
Eniac
troll mode
Wrote a book
 
Avatar Eniac
 
Datum učlanjenja: 06.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.034
Hvala: 56
69 "Hvala" u 46 poruka
Eniac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Eniac Pošaljite poruku preko MSN za Eniac Pošaljite poruku preko Skype™ za Eniac
Default

Meni je to sa banjom skroz kul, jer ima vise mesta za odsedanje nego u Nisu, jeftinije je a nije daleko od grada (i od moje omiljene kafane kod Rajka), drugo bolji je tim bilding u prirodi nego li u gradu

skoro kad sam bio na okupljanju Internet kluba igrali smo fudbal debeli protiv mrsavih (zamislite bio sam u mrsavim) i skroz je bilo kul zezanje, mogli bismo da ukrademo foru
__________________

eniax.net - malo pišem
@eniac - puno tvitujem
Eniac je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 05. 2007.   #9
Aleksandar.Ilic
old school
Expert
 
Datum učlanjenja: 30.04.2006
Poruke: 464
Hvala: 39
48 "Hvala" u 28 poruka
Aleksandar.Ilic is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Eniac Pogledajte poruku
(i od moje omiljene kafane kod Rajka), drugo bolji je tim bilding u prirodi nego li u gradu
volis rebarca u kajmaku, a?
__________________
Vesti sa juga --- BizBuzz
--- Vas mali oglas
Aleksandar.Ilic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 05. 2007.   #10
Miloje Sekulic
smetalo blebetalo
Master
 
Avatar Miloje Sekulic
 
Datum učlanjenja: 04.09.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 723
Hvala: 48
60 "Hvala" u 39 poruka
Miloje Sekulic će postati "faca" uskoro
Default a ko si ti?

Citat:
Originalno napisao Aleksandar.Ilic Pogledajte poruku
i da smo niza bica za njega
Citat:
Svi koji su bili prosle godine na ITSeminaru znaju ko sam ja
Off Topic: sudeci po misljenju ovog profana ti si nize bice


Ma banja je skroz OK, da mi stariji malo ogrejemo kosti u toploj vodi
Miloje Sekulic je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Najveci Hosting Osensej Sva početnička pitanja 16 16. 10. 2008. 14:56
IT dogadjaj vs. Internet dogadjaj maksim IT događaji 29 06. 11. 2007. 22:33
SMF save problem pcigre PHP 4 03. 11. 2007. 22:01
Po prvi put na Balkanu, a mozda i sire: NiiT SWEB - dodji i pokazi sta znas Aleksandar.Ilic Linkovi 6 27. 04. 2007. 14:34
Ko su najveci neprijatelji Interneta ? glaspodrinja.com Linkovi 4 13. 11. 2006. 10:06


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 08:31.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.