DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Poslovanje, održavanje i marketing > IT događaji
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

IT događaji Najava IT događaja, mreža Internet zajednice u pripremi događaja, kako organizovati IT događaj?

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 01. 11. 2008.   #71
marinowski
Igor Marinović
Expert
 
Avatar marinowski
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Palić
Poruke: 549
Hvala: 31
39 "Hvala" u 17 poruka
marinowski is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za marinowski
Default

Uh, zao mi je sto nisam mogao doci. Vidim da je bilo veselo, kao i prosle godine.
__________________
marinowski.com
marinowski je offline   Odgovorite uz citat
Staro 01. 11. 2008.   #72
Eniac
troll mode
Wrote a book
 
Avatar Eniac
 
Datum učlanjenja: 06.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.034
Hvala: 56
69 "Hvala" u 46 poruka
Eniac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Eniac Pošaljite poruku preko MSN za Eniac Pošaljite poruku preko Skype™ za Eniac
Default

7 dana 2000 km i jedno 5 kg vishe treba sve ovo preziveti, bilo je cool ali moram malo da se saberem od umora za detaljniji prikaz
__________________

eniax.net - malo pišem
@eniac - puno tvitujem
Eniac je offline   Odgovorite uz citat
Staro 01. 11. 2008.   #73
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Default

Jagnjeća brigada 3 zvezdica
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive
nixa je offline   Odgovorite uz citat
Staro 01. 11. 2008.   #74
stecko
stara koska :)
Professional
 
Avatar stecko
 
Datum učlanjenja: 24.10.2008
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 230
Hvala: 32
44 "Hvala" u 21 poruka
stecko is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za stecko Pošaljite poruku preko Skype™ za stecko
Cool

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen Pogledajte poruku
^ Jep, najveća zamerka je što je prvog dana WiFi bio neupotrebljiv. Za nas koji imamo biznise, minimum je da bar s vremena na vreme bacimo oko na to šta se dešava i rešimo "goruća pitanja."
Ovde se u potpunosti salzem - i dodao bih da ni telenorov GPRS nikako nije funkcionisao. Nemoguce je bilo cak i mailove skinuti.....

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen Pogledajte poruku
Treća zamerka će biti ako ne sredite snimke predavanja i ne okačite ih online. Snimci predavanja su a must za IT konferencije i apsolutno ne postoji razlog da se to ne uradi, osim ako niste u fazonu - sada je gotov, ko će još da se cima i sa snimcima. Ja bih voleo da pogledam neka predavanja koja sam propustio i sigurno nisam sam.
Ja sam u dva navrata sa organizatorom bas diskutovao na ovu temu - i rece covek da je snimljeno apsolutno SVE, i da ce biti publikovano - izdeljeno po predavanjima. Mislim da mi je cak pomenuo da imaju i svoj kanal na YouTube, i da ce okaciti SVA predavanja i tamo. Generalno, danas nije nikakva novina da svi registrovani ucesnici konferencije ovakvog tipa dobiju DVD sa konferencije na adresi firme/stanovanja.

Proslu konferenciju sam propustio zbog obaveza. Prvi put ove godine sam dosao i dolazim SIGURNO i sledece.
Generealno, mislim da je OVAJ skup mnogo vise znacio mladim ITentuzijastima zeljnim nekog profitabilnog internet posla, nego nama, "starim koskama", mada se imalo cuti MNOGO toga zanimljivog, i nauciti MNOGO toga novog.

Posebno mi se svidelo to sto je dosta predavanja koncipirano po sistemu "na osnovu mog LICNOG iskustva....".
Zasto mislim ovako? Pa zato sto je "zemlja Srbija" apsolutno i totalno drugacija od svih primera koji postoje u svetu - i upravo je ISKUSTVO ljudi (predavaca) koji su uspeli (svako u svom segmentu) da naprave nesto u ovoj zemlji na polju "domaceg WEB-a" itekako VREDNO i za postovanje. Upravo je TO ISKUSTVO bitno za mladje ucesnike konferencije -> ko je pazljivo ispratio sva predavanja, znace sta ne treba i kako treba raditi (vezano za temu ovogodisnje konferencije).
stecko je offline   Odgovorite uz citat
Staro 01. 11. 2008.   #75
srdjan
xyz
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 25.10.2006
Poruke: 893
Hvala: 87
346 "Hvala" u 163 poruka
srdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu auru
Default

Meni je minglovanje pre i posle išlo sasvim OK, ali ... turbulencije, bombardovanje, koncert "Valentina" sve je to dečija igra naspram 20-ak minuta najčistijeg horora na bini.

Sledeći put pored hladne/tople vode stavite i točilicu za rakiju

Sve pohvale organizatoru za smeštaj i ostalo vezano za goste. Prvi put sam na ovakvom dogadjaju pa nemam sa čim da uporedim, ali nadam se još kojem vidjanju.
srdjan je offline   Odgovorite uz citat
Staro 01. 11. 2008.   #76
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

Okačio sam fotke na Facebook (moj profil, ko me nema međ' prijateljima).

Fotke prvog i drugog dana su baš sa konferencije, dok smo treći proveli kafenišući i mlateći po palačinkama u parku iza hotela (na marginama konferencije).
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat
Staro 01. 11. 2008.   #77
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 21.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao nixa Pogledajte poruku
Jagnjeća brigada 3 zvezdica
U kafani "U tri lepe..."
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
Staro 01. 11. 2008.   #78
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Default

Katun for the record
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive
nixa je offline   Odgovorite uz citat
Staro 03. 11. 2008.   #79
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen Pogledajte poruku
^ Jep, najveća zamerka je što je prvog dana WiFi bio neupotrebljiv. Za nas koji imamo biznise, minimum je da bar s vremena na vreme bacimo oko na to šta se dešava i rešimo "goruća pitanja."
Ovo sam propustio da komentarišem, pa čisto da ne ostanem dužan jer mi bode oči Zar "vi koji imate biznise" morate da zavisite od nekog WiFi u nekoj Niškoj Banji (bez uvrede za Nišku Banju)? Zar "vi koji imate biznise" ne možete da se "isprsite" pa da se kačite preko nekog mobilnog telefona ili nešto, pa bar da bacite oko s vremena na vreme, naročito ako ima gorućih pitanja?

Nejasno mi je zašto kukati na wifi, na svim većim konferencijama je wifi gotovo neupotrebljiv, ko god je išao na FOWA može to da potvrdi, a tamo ima daleko više onih "koji imaju biznise", pa se niko ne oslanja na besplatan wifi. Na FOWA su se na WiFi jedino žalili geekovi koji nisu mogli da napišu na tweetetu "evo ja u londonu", ili "kafa je preskupa"... ili neke druge "vrlo važne" informacije, oni koji imaju biznise su našli način da provere da li ima gorućih pitanja.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
3 članova zahvaljuje bluesman za poruku:
Staro 03. 11. 2008.   #80
Djordje
novi član
 
Datum učlanjenja: 22.10.2008
Poruke: 1
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Djordje is on a distinguished road
Default

Intervjui sa ovogodišnje Bizbuzz konferencije (za one koji nisu videli do sada)

Sagovornici:

Miloš Mileusnić (Naslovi.net)
http://www.zurnalist.org/tv/intervju...cem-bizbuzz-08

Jan Kobler (Poteza Innovation and Growth Fund)
http://www.zurnalist.org/tv/intervju...rom-bizbuzz-08

Jasna Matić (ministarka za telekomunikacije i informaciono društvo u Vladi Srbije) http://www.zurnalist.org/tv/intervju...tic-bizbuzz-08

Rade Tričković (HTTPool)
http://www.zurnalist.org/tv/intervju...cem-bizbuzz-08

Dragan Varagić (stručnjak iz oblasti internet marketinga)
http://www.zurnalist.org/tv/intervju...cem-bizbuzz-08

Jelena Mickić (account manager)
http://www.zurnalist.org/tv/intervju...kic-bizbuzz-08
Djordje je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
BizBuzz 2010 torbica IT događaji 91 31. 10. 2010. 15:33


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 12:10.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.