DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > DevProTalk > Opušteno
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Opušteno Trenutak za pauzu - Ćaskanje. Sponzor: blogodak

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 02. 04. 2010.   #21
bokacbl
profesionalac
Professional
 
Avatar bokacbl
 
Datum učlanjenja: 09.01.2006
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 262
Hvala: 24
7 "Hvala" u 5 poruka
bokacbl is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za bokacbl
Default ..

ko bi rekao da je toliko "kosarkasa"..

Sinoc je bilo fenomenalno u Pioniru ...

Hvala andersonu sto je pokazao da je divlja kosarka k****

about Milicic -> on mozda moze i da odigra koju dobru NBA sezonu.. ali ne vjerujem da ce ga Duda ili bilo ko normalan pozvati u reprezentaciju .. pogotovo nakon onih retardiranih izjava ..
bokacbl je offline   Odgovorite uz citat
Staro 02. 04. 2010.   #22
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao bokacbl Pogledajte poruku
Sinoc je bilo fenomenalno u Pioniru ... .
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" dinke za poruku:
Staro 02. 04. 2010.   #23
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

^ Znaci, dobar "cert" bio u Pioniru

Sto se tice repke, mislim da Milicic nije bas u poziciji da se oko toga mnogo cima i razmislja ove godine, prvo neko spase karijeru, ako moze, a ako je spase, pa naci ce se neki "modalitet" za njegov povratak u reprezentaciju.
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat
Staro 02. 04. 2010.   #24
Eniac
troll mode
Wrote a book
 
Avatar Eniac
 
Datum učlanjenja: 06.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.034
Hvala: 56
69 "Hvala" u 46 poruka
Eniac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Eniac Pošaljite poruku preko MSN za Eniac Pošaljite poruku preko Skype™ za Eniac
Default

Citat:
Originalno napisao bokacbl Pogledajte poruku
ko bi rekao da je toliko "kosarkasa"..
about Milicic -> on mozda moze i da odigra koju dobru NBA sezonu.. ali ne vjerujem da ce ga Duda ili bilo ko normalan pozvati u reprezentaciju .. pogotovo nakon onih retardiranih izjava ..
pa pazi nije bas da imas neki veliki izbor na centru da bi mogao da izostavis Milicica tek tako, pre 2 godine na SP i nije toliko lose odigrao, ako se ne varam bio je jedan od nasih najefikasnijih igraca. Alternative na toj poziciji su Kosta ****in Perovic, i jos neizbruseni Raduljica, eventualno Alex Maric ako pristane tako da verujem da ce ga Duda zvati, a to ce biti i veliki plus za njega obzirom na Dudine kvalitete rada sa igračima.

sto se tice F4 lepo sto smo usli ali mislim da je suludo ocekivati da se pobedi Olimpijakos koji ove sezone ima samo 1 poraz. Međutim pravila postoje da bi se kršila pa tako ostaje da čekamo Pariz..
__________________

eniax.net - malo pišem
@eniac - puno tvitujem
Eniac je offline   Odgovorite uz citat
Staro 02. 04. 2010.   #25
Markok
expert
Expert
 
Datum učlanjenja: 14.11.2008
Lokacija: Srbija
Poruke: 539
Hvala: 142
129 "Hvala" u 67 poruka
Markok će postati "faca" uskoroMarkok će postati "faca" uskoro
Default

Nije važno samo kakav je neko igrač, kakve predispozicije ima nego i kakva je osoba i da li se uklapa u tim
Primer Partizana to najbolje dokazuje.

Tako da, po meni, za Miličića nema mesta.

Za f4,
Partizan je ove godine već pobedio Olimpijakos, bili su u istoj grupi u prvoj fazi.
http://www.euroleague.net/competitio...asoncode=e2009

Poslednja izmena od Markok : 02. 04. 2010. u 18:42.
Markok je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Markok za poruku:
Staro 02. 04. 2010.   #26
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Mislim da je to sada iskljucivo izmedju Milicica i NBA sistema, u kome je prvi prosao kako je prosao i zeli da dokaze da moze vise. Mislim da on sam ne misli na repku.
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat
Staro 02. 04. 2010.   #27
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

U Parizu ce biti na delu fenomen tvrdih utakmica i ko svoju igru prilagodi takvom tipu utakmice bice u blagoj prednosti. Inace u takvim situacijama su sanse lapo/lapo. Konkretno u duelu Partizana sa Olimpiakosom nece presudnu ulogu imati individualni kvalitet igraca koji je na strani grka, nego snazna obrana i dugacka klupa.
U takvim utakmicama je tesko ocekivati da ce neki od igraca blesnuti sa nekim ucinkom od preko 20 poena, 15-tak maksimalno

Upravo za ovo poslednje je Dule pravi majstor...neverovatno ceste izmene i bukvalno pravljenje petorke za svaki napad i za svaku odbranu, prema situaciji.
Sve druge jace ekipe u Evroligi u svojim redovima imaju izrazite zvezde, i kad one podbace, podbacuje ceo tim.
Prednost Partizana je upravo to sto nema "zvezdu" i uvek se nadje neko ko ce prelomiti utakmicu kao Kecman u Tel Avivu ili Bo u BG.

Mene je sinos najvise impresioniralo sto je Partizan uspeo da izvuce zadnju cetvrtinu sa 3 kljucna igraca sa po 4 licne greske (Bozic, Kecman, Maric) i Veseli koji je 4. zaradio bukvalno u prvom napadu zadnje cetvrtine. I to sve u tako tvrdoj utakmici.
__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!
3banchi je offline   Odgovorite uz citat
Staro 02. 04. 2010.   #28
bokacbl
profesionalac
Professional
 
Avatar bokacbl
 
Datum učlanjenja: 09.01.2006
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 262
Hvala: 24
7 "Hvala" u 5 poruka
bokacbl is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za bokacbl
Default

Citat:
Originalno napisao dinke Pogledajte poruku
Da u Areni

Tnx Dinke

Navikao sam na Pionir Samo najzesca atmosfera koju sam dozivio je bila protiv Barselone u Pioniru

Poslednja izmena od bokacbl : 02. 04. 2010. u 22:43.
bokacbl je offline   Odgovorite uz citat
Staro 04. 04. 2010.   #29
buksula
expert
Expert
 
Datum učlanjenja: 03.05.2007
Poruke: 568
Hvala: 40
51 "Hvala" u 30 poruka
buksula is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Zero-Cool Pogledajte poruku
Dugo sam vec u kosarkaskim vodama, mnogo staza imam, a cesto sam igrao sa milicicem i tepicem jos dok su bili klinci....obojica nisu bili nista posebno, ali su imali veliku volju....prednost tepica je sto je dospeo kod duleta koji je od njega napravio igraca vrhunskog kvaliteta, dok je milicic napravio veliku gresku odlaskom u NBA tako mlad,jer tamo nije imao ko da ga pogura kad mu je najvise trebalo, kad se razvijao kao kosarkaska licnost. Sada se bori i trudi da to postigne, ali za mene je on jedan "balvan" i dzaba mu sve sto se trudi kad nema u glavi....Ovaj sport definitivno ne moze da se igra mehanicki i od svakog igraca se zahteva da koristi mozak(od nekog igraca vise od nekog manje, sve zavisi od pozicije)...voleo bi da uspe da napravi zavidnu karijeru tamo ali sa tim stavom koji je stekao ne verujem.
Pa valjda si video da koristi mozak - popravio se asistira daje koseve lupa banane. Ranije je bio samo extra odbranbeni igrac (koji kvari atmosferu u timu) a sada zna i da pogodi kos i da asistira - pa je najverovatnije promenio svoj stav (ja sam najbolji ovde u - ja igram kako igram ali se maksimalno trudim da moj tim pobedi) - i da je nesto naucio.

A da je balavac bio jeste - mozda je i jos uvek - ali ne verujem DR Dusan Ivkovic ne moze da mu pomogne. A ako ne slusa nekoga kao Dusan Ivkovic onda je i dalje balvan ko sto kazes.
buksula je offline   Odgovorite uz citat
Staro 04. 04. 2010.   #30
buksula
expert
Expert
 
Datum učlanjenja: 03.05.2007
Poruke: 568
Hvala: 40
51 "Hvala" u 30 poruka
buksula is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao 3banchi Pogledajte poruku
U Parizu ce biti na delu fenomen tvrdih utakmica i ko svoju igru prilagodi takvom tipu utakmice bice u blagoj prednosti. Inace u takvim situacijama su sanse lapo/lapo. Konkretno u duelu Partizana sa Olimpiakosom nece presudnu ulogu imati individualni kvalitet igraca koji je na strani grka, nego snazna obrana i dugacka klupa.
Koliko vidim iz statistika iz medjusobnih duela - u prvom je bila pobeda zahvaljujuci skoku u napadu (40 - 32) ali je i dalje prednost u tom mecu bila u tome sto su igraci partizana mnogo vise gubili lopte.

U drugom mecu je olimpijakos pobedio zahvaljujuci losem skoku partizana i stvarno velikom broju izgubljenih lopti partizana - cak 22 naspram 11 i losem skoku - tj nedostatku Marica. Dobra vest je sto je partizan dosta napredovao u ovom segmentu i smanjio prosecan broj izgubljenih lopti.


Brine me sto ce ovo manje vise biti turnir na domacem terenu za grke - info jer su oni kupili najvise karata - verovatno je da ce i spanci navijati za olimpijakos tj oni ce imati 7-8 000 navijaca a partizan najvise 1000 i to ako nadju karte preko veze jer su preskupe za nase uslove: cene

Medjutim ako odrade svojih standardnih 40 skokova i svedu broj izgubljenih lopti na 10-tak imaju velike sanse. Janakis je legenda i dobar trener ali ako je utakmica poen za poen slazem se oni nemaju nikakve sanse protiv Duleta Vujosevica.

Velika prednost je i u tome sto Olimpijakos nece igrati divljacku kosarku - mozda ce praviti faulove ali sigurno nece udarati iz sve snage laktovima ko sto su radili svi igraci Makabija.
buksula je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori



Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 21:06.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.