DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Web development i web aplikacije > Web Hosting, web serveri i operativni sistemi > Domain Name Service (DNS)
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Domain Name Service (DNS) Sva pitanja vezana za DNS servere i domene

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 07. 03. 2010.   #61
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Bilo kako bilo, meni se čini da je ovo jedna od retkih država koja insistira da umeša Crkvu u sva državna pitanja, čak i kada Crkva to ne traži. A to su najjeftiniji politički poeni. A ovi što danas najviše veruju vojsci i Crkvi su skoro isti oni koji su do pre par godina najviše verovali JNA i Savezu Komunista.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" bluesman za poruku:
Staro 07. 03. 2010.   #62
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

^ to stoji, ali takve likove imas svugde, i oni su uvek vecina... i ovde i u US, i na Tibetu..
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat
Staro 07. 03. 2010.   #63
LiquidBrain
Milan Cvejic
Wrote a book
 
Avatar LiquidBrain
 
Datum učlanjenja: 05.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.241
Hvala: 32
73 "Hvala" u 56 poruka
LiquidBrain će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Yahoo za LiquidBrain
Default

Citat:
Originalno napisao ivanhoe Pogledajte poruku

Takodje, ako hoces da pricamo o toleranciji, i tu stvari preko grane nisu bas tako idealne. Sta cemo sa svajcarskim referendumom o zabrani minareta, sa francuskom odlukom o zabrani muslimanskih verskih nosnji (ali ti niko ne brani da nosis beretku recimo), u britaniji je to isto zabranjeno u skolama. Da tako nesto zabranis u Srbiji, mi bi svi bili u fazonu kuda ide ova zemlja, zar ne?
Ovo je pre svega uradjeno zbog toga sto neke religijske norme nisu norme civilizovanog drustva.
__________________
http://weevify.com
LiquidBrain je offline   Odgovorite uz citat
Staro 07. 03. 2010.   #64
Mladjo
Mladen Milentijevic
Professional
 
Avatar Mladjo
 
Datum učlanjenja: 20.06.2007
Lokacija: Sweden
Poruke: 224
Hvala: 43
21 "Hvala" u 21 poruka
Mladjo is on a distinguished road
Default

@DejanVesic
Evo gde si pogresio. Prvo tvrdis sledece: "Crkva je organizacija sa ciljevima koji nikako nisu srodni sa ciljevima jednog građanskog društva." i postavljas tvoju tvrdnju kao apsolutnu istinu. ja sam to shvatio kao napad na moju inteligenciju. Onda svoje tvrdnje potkrepljujes sa stare stvari i googlaj malo gde se ja opet osetim prozvanim krecucuci od pretpostavke da ti mislis da ja ne znam da googlam. Onda dajes link do wikipedije i pises par pasusa svog intimnog razmisljanja ocekujuci da to bude dovoljno za mene da poverujem u tvoje tvrdnje. Na kraju kada ti ja dajem link do wikipedije koji situaciju predstavlja u drugacijem svetlu misleci da ces da shvatis da sa takvim linkovima mozemo da se bombardujemo do sutra pitas gde gresis.
Generalno o celoj ovoj temi slazem se sa @ivanho "ali, ovde je postalo uzasno popularno mrzeti svoju zemlju, i smatrati kako je automatski sve ovde sranje, sto je naalost uglavnom tacno, ali ne bas uvek... "
__________________
Mladen Milentijevic
Mladjo je offline   Odgovorite uz citat
Staro 07. 03. 2010.   #65
DejanVesic
old school
Professional
 
Avatar DejanVesic
 
Datum učlanjenja: 15.06.2005
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 448
Hvala: 21
70 "Hvala" u 46 poruka
DejanVesic će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao leonl Pogledajte poruku
@DejanVesic Evo gde si pogresio. Prvo tvrdis sledece: "Crkva je organizacija sa ciljevima koji nikako nisu srodni sa ciljevima jednog građanskog društva."
A ti onda lepo izneseš tvrdnju gde uradiš poređenje jednog i drugog i dokažeš da nisam u pravu. (što će biti malo teže, jer za početak, Crkva tretira vernike kao prvu klasu a sve ostale kao potpuno nebitne - proveri)

Citat:
Originalno napisao leonl Pogledajte poruku
i postavljas tvoju tvrdnju kao apsolutnu istinu. ja sam to shvatio kao napad na moju inteligenciju.

...sa takvim linkovima mozemo da se bombardujemo do sutra pitas gde gresis.
Ja sam napisao 3 tvrdnje u #42 (nikakvi linkovi) i zamolio te da mi objasniš šta tu nije tačno.

Nešto se nisi polomio da to uradiš, ili ja to ne vidim ovde.

Citat:
Originalno napisao leonl Pogledajte poruku
Generalno o celoj ovoj temi slazem se sa @ivanho "ali, ovde je postalo uzasno popularno mrzeti svoju zemlju, i smatrati kako je automatski sve ovde sranje, sto je naalost uglavnom tacno, ali ne bas uvek... "
Prvo, nemoj da si bezobrazan i da koristiš niske udarce bez ikakvog razloga. Ja do sada ovo nisam spuštao na lični nivo.

Drugo, nije sramota da napišeš "ne mogu da ti protivrečim u #42 jer nemam argumente".

Treće, ja itekako volim ovu zemlju, i živim u njoj. A ti?
__________________
http://www.vesic.org | Blog: http://www.vesic.org/blog/ | Fina kolekcija programa: http://www.vesic.org/programi/
DejanVesic je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" DejanVesic za poruku:
Staro 07. 03. 2010.   #66
Mladjo
Mladen Milentijevic
Professional
 
Avatar Mladjo
 
Datum učlanjenja: 20.06.2007
Lokacija: Sweden
Poruke: 224
Hvala: 43
21 "Hvala" u 21 poruka
Mladjo is on a distinguished road
Default

@DejanVesic pogresno si shvatio da mi je namera bila da spustam ovu diskusiju na licni nivo i zato ti necu odgovoriti na "Treće, ja itekako volim ovu zemlju, i živim u njoj. A ti?" Takodje necu ti odgovoriti na tvrdnje jer je ceo princip da ja ne zelim tebe da ubedim niusta ili postavim svoja licna uverenja kao apsolutno tacna.
__________________
Mladen Milentijevic
Mladjo je offline   Odgovorite uz citat
Staro 07. 03. 2010.   #67
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao ivanhoe Pogledajte poruku
ovde je postalo uzasno popularno mrzeti svoju zemlju
Voleo bih da pojasniš malo ovo, ako je moguće na mom primeru, pošto si replicirao meni. Ako nisi mislio na mene, onda reci na šta i koga misliš kad kažeš "popularno mrzeti svoju zemlju". Ja, hvala na pitanju, tačno znam šta i koga mrzim u ovoj zemlji.
jablan je offline   Odgovorite uz citat
Staro 07. 03. 2010.   #68
DejanVesic
old school
Professional
 
Avatar DejanVesic
 
Datum učlanjenja: 15.06.2005
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 448
Hvala: 21
70 "Hvala" u 46 poruka
DejanVesic će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao leonl Pogledajte poruku
zato ti necu odgovoriti na "Treće, ja itekako volim ovu zemlju, i živim u njoj. A ti?"
Nema potrebe da odgovaraš - ovo je bio samo način da ti odgovorim na "ovde je postalo uzasno popularno mrzeti svoju zemlju, i smatrati kako je automatski sve ovde sranje", sa čim se ti slažes, zar ne?

Citat:
Originalno napisao leonl Pogledajte poruku
Takodje necu ti odgovoriti na tvrdnje jer je ceo princip da ja ne zelim tebe da ubedim niusta ili postavim svoja licna uverenja kao apsolutno tacna.
Za početak, lične tvrdnje ne mogu da budu apsolutno tačne (jer su za početak, lične tvrdnje a ne apsolutne istine). I tačno je da su "stavovi koji su izneti u ovoj temi mogu da budu samo licni stavovi ucesnika iste" - kakvi drugo mogu da budu na forumu?

Ako ne želiš da učestvuješ u diskusiji, to je sasvim u redu. Samo bi bilo lepo da ako osporavaš nečije stavove i tvrdiš nešto drugo, to i argumentuješ, ništa više - prosto da bi svi učesnici saznali nešto novo ili promenili svoje lične stavove na osnovu novih informacija.
__________________
http://www.vesic.org | Blog: http://www.vesic.org/blog/ | Fina kolekcija programa: http://www.vesic.org/programi/
DejanVesic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 07. 03. 2010.   #69
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Kada pričamo o "voleti / mrzeti svoju zemlju" nadam se da je svima jasno da ljudi koji kritikuju ono što ne valja, rade to baš zato što vole svoju zemlju i smeta im takvo stanje. Ne kritikuje se čisto da bi džvanjkao već zato što želiš da se promeni ono što nije dobro. Kada neko ne voli nešto onda ga i ne interesuje šta se tamo dešava, pa nema ni potrebu da bilo šta kritikuje.

I ja volim svoju decu, ... čuj "volim" ... dao bih svoj život za njih, ali to me ne sprečava da ih kritikujem kada rade nešto pogrešno.

A ljudi koji "ne kritikuju jer vole svoju zemlju" treba da se zapitaju da li je vole na pravi način.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje bluesman za poruku:
Staro 07. 03. 2010.   #70
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 21.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Najcrnje je to što 20 godina kritikujemo iste stvari.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Besplatna registracija .RS internet domena Pedja Web Hosting, web serveri i operativni sistemi 33 23. 01. 2012. 15:21
RNIDS - Dan Registra nacionalnog Internet domena Srbije stecko IT događaji 4 08. 03. 2010. 16:38
Registar nacionalnog Internet domena Goran Aničić e-Business 346 22. 08. 2008. 20:30
Knjiga po izboru za najbolji tekst Dragi Tata Linkovi 0 06. 09. 2006. 15:33
Ćirilični fontovi cvele Web site, dizajn i multimedia 1 13. 03. 2006. 16:08


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 16:22.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.