DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Showroom i poslovne ponude > Web site, dizajn i multimedia
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Web site, dizajn i multimedia Galerija web sajtova, recenzije i kritike. Svaka nova tema zahteva odobravanje pre prikazivanja

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 02. 10. 2006.   #11
kodi
133t
Master
 
Avatar kodi
 
Datum učlanjenja: 07.01.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 714
Hvala: 16
37 "Hvala" u 28 poruka
kodi is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za kodi
Default

da sumiram:
Citat:
Meni smeta što moram da otvorim stranicu da bih video ko je autor. Nečije ime bi me možda privuklo da nešto pročitam što sam naslov ne bi.
Citat:
Moderisanje komentara na političkim temama ima smisla, ali ne vidim zašto bi se isto praktikovalo za tehnički deo sajta. Probajte sa public komentarima + naknadma moderacija. Ako ne bude išlo, uvek možete da se vratite na ovaj sistem koji je sad u funkciji.
Citat:
nego, nema RSS feed




edit: i naravno pohvala za b92 team, odlicna ideja.. sad samo treba da budete pametni i da ne napravite od svega ovoga previse "saren" blog..
__________________
kodi je offline   Odgovorite uz citat
Staro 03. 10. 2006.   #12
Goran Aničić
Moderator
Expert
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 538
Hvala: 10
40 "Hvala" u 20 poruka
Goran Aničić će postati "faca" uskoro
Default

Koliki su honorari za tekstove?
__________________
..................................
Kompjuterski e-zine
Personal magazin
..................................
Blogovi
Svakodnevnica Auto blog
Goran Aničić je offline   Odgovorite uz citat
Staro 03. 10. 2006.   #13
Denis_Radenkovic
profesionalac
Professional
 
Avatar Denis_Radenkovic
 
Datum učlanjenja: 31.01.2006
Lokacija: Madtown, the capital of 'America's Dairyland'!
Poruke: 252
Hvala: 2
7 "Hvala" u 6 poruka
Denis_Radenkovic is on a distinguished road
Default

Typo na " Nemckoj"

Tj. mogao bi post da bude sa linkovima

Citat:
Apple je zvanicno najavio Aperture 1.5 na Photokina eventu koji je održan u Nemckoj 25. septembra...itd
__________________
38one // del.icio.us // A Proud Member // Logology // DNA // LogoLounge // aFolio

Poslednja izmena od Denis_Radenkovic : 03. 10. 2006. u 00:12.
Denis_Radenkovic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 03. 10. 2006.   #14
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Hvala na odgovorima i zanimljivim predlozima i primedbama.

Prvo bih hteo da napisem da sve vase sugestije i primedbe smatram veoma bitnim i da cu uvek pokusati da izadjem u susret vasim zeljama u skladu sa nasim mogucnostima.

@Novikorisnik, Zira, Ilija Studen: Sto se tice komentara, ne verujem da ce biti vise od 10% neobjavljenih komentara (samo ako budu reklame) Trudicemo se da vreme od slanja do objavljivanja komentara svedemo na sto je mogucu manju meru. Ne mogu to samo ja da radim ne toliko zbog obima posla nego zbog toga sto nisam stalno na Internetu. Tek smo poceli, tako da trazim samo malo razumevanja u startu, dok ne iskoordinisem sa kolegama moderaciju. Rekao sam kolegama da malo i oni pustaju komentare na Tehnopolisu. Budite sigurni da uopste nece biti stroga moderacija pogotovo za vas sa foruma.

Za sve komentare koji stignu od 9-17h bice vrlo brzo pusteni .

Zira, voleo bi da i dalje komentarises tekstove kao i svi ostali sa DPT-a. BTW. Sad cu da ti ulinkujem Donesi.com na moj tekst na blogu .

Kada smo vec kod moderacije, videcu sa developerima da nekako srede da ovde nema moderacije tj. da bude kao sto je Ilija napisao post moderacija. Ako to nije problem resiti sa tehnicke strane, bice tako. Tako je i na blogu.

@borstale: Bice uskoro i RSS. Da je do mene bilo bi odmah, ali treba developer da ga napravi.

@Baic: Desava se da neko ne dobije mejl sa lozinkom na blogu ali je u najcescem broju slucaja stvar u tome da korisnik ima web mail adresu pa mu greskom mejl ode u Bulk. Ja uvek izadjem u susret onima koji se jave da nisu dobili mejl na blogu. Slobodno mi posalji privatnu poruku sa korisnickim imenom na blogu koji si izabrao i email adresom pa cemo to da resimo.

@BluesRocker: Konstatacija je na mestu, videcu da uradim nesto po tom pitanju

@Goran Anicic: Trenutno je tako da nema honorara jer nema ni sponzora a ovaj Tehnopolis se radi na moju inicijativu tj. nije inicijalno ukljucen u budzet. Ovih dana cu gledati da nadjem jednog jakog sponzora koji ce biti spreman da podrzi Tehnopolis i ako to bude slucaj, bice i honorara. Honorari ce biti kao i u stampanim casopisima a sto je mnogo bitnije bice na vreme.

Trenutno, saradnici kao kompenzaciju za svoje pisanje na Tehnopolisu dobijaju self promotion, a planiram da im dam banere ili posebnu stranicu sa njihovim informacijama. Verujte da ako Tehnopolis nastavi kako je krenuo da ce self promotion biti mnogo znacajniji od samog honorara.

@Denis Radenkovic: Prihvacene su sugestije
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 03. 10. 2006. u 10:57.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat
Staro 03. 10. 2006.   #15
Dragan Babić
Designer guy
Wrote a book
 
Avatar Dragan Babić
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.373
Hvala: 55
42 "Hvala" u 22 poruka
Dragan Babić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Dragan Babić
Default

Fino je, samo gledaj da ne bude same old, same old...
Dragan Babić je offline   Odgovorite uz citat
Staro 03. 10. 2006.   #16
noviKorisnik
Dejan Katašić
Wrote a book
 
Avatar noviKorisnik
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.017
Hvala: 129
86 "Hvala" u 43 poruka
noviKorisnik će postati "faca" uskoro
Default

E - prošli komentari - sooper :-) ... nego, prilično sam razočaran organizacijom svega toga, može se već naslutiti iz mog komentara koji je većim delom offtopic na bluesmanov tekst. Da da, evo pisaću o tome na nekom svom blogu, ionako nisam ništa već mesecima, ostaviću link ovde, možda bude i neke koristi od tih primedbi.
noviKorisnik je offline   Odgovorite uz citat
Staro 03. 10. 2006.   #17
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Off Topic: Mene si našao da offtopicu-uješ?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
Staro 03. 10. 2006.   #18
noviKorisnik
Dejan Katašić
Wrote a book
 
Avatar noviKorisnik
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.017
Hvala: 129
86 "Hvala" u 43 poruka
noviKorisnik će postati "faca" uskoro
Default

(... jače od mene, šta ćeš...
noviKorisnik je offline   Odgovorite uz citat
Staro 03. 10. 2006.   #19
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Hehe, meni zao sto kod mene (jos) nema komentara, ali kad sam procitao komentare na bluesmanov tekst shvatio sam da sam ja odlicno prosao

Off Topic: vidi vidi novi smajlici
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat
Staro 03. 10. 2006.   #20
Baic
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 08.02.2006
Poruke: 114
Hvala: 2
6 "Hvala" u 6 poruka
Baic is on a distinguished road
Default

@Dejan Bizinger: Na blogu sam koristio gmail, probacu ponovo sa mailom od nekog svog domena koji nije toliko restriktivan. A na forumu ni ona nije prosla.
Pokusacu u toku dana pa ako neprodje javicu da pomognes.

Hvala.
__________________
bre cbc fb

Poslednja izmena od Baic : 30. 11. 2006. u 15:05.
Baic je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Lansiran sajt Humanost.org Dejan Bizinger Web site, dizajn i multimedia 172 15. 10. 2008. 01:19


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 10:25.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.