DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Poslovanje, održavanje i marketing > IT događaji
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

IT događaji Najava IT događaja, mreža Internet zajednice u pripremi događaja, kako organizovati IT događaj?

Zatvorena tema
 
Alati teme Način prikaza
Staro 02. 08. 2010.   #11
Suske
novi član
Na probnom radu
 
Avatar Suske
 
Datum učlanjenja: 08.01.2008
Lokacija: Bor
Poruke: 11
Hvala: 1
0 "Hvala" u 0 poruka
Suske is on a distinguished road
Default

@Miff potpuno si u pravu, a i @Zoran Milojević - takođe.

Ko god da želi da organizuje bilo kakvu konferenciju u Boru, ja mogu samo da mu poželim puno uspeha u radu, i lično, i kao Predsednik UO BITNO organizacije.
__________________
BITNO | Tragovi
Suske je offline  
Staro 02. 08. 2010.   #12
blogowski
Pušelja Predrag
Professional
 
Avatar blogowski
 
Datum učlanjenja: 12.08.2005
Lokacija: Strasbourg, France
Poruke: 339
Hvala: 22
40 "Hvala" u 13 poruka
blogowski is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za blogowski Pošaljite poruku preko Skype™ za blogowski
Default

Samo posmatram Varagica kako spinuje i simpa mi
blogowski je offline  
Staro 02. 08. 2010.   #13
Miloje Sekulic
smetalo blebetalo
Master
 
Avatar Miloje Sekulic
 
Datum učlanjenja: 04.09.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 723
Hvala: 48
60 "Hvala" u 39 poruka
Miloje Sekulic će postati "faca" uskoro
Unhappy

Nemojte ljudi ko Boga vas molim
Steta je da se ofuca termin "Borska internet zajednica"
Dogovorite se izmedju sebe pa javite da talasamo
Miloje Sekulic je offline  
"Hvala" Miloje Sekulic za poruku:
Staro 02. 08. 2010.   #14
Corporate
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 20.05.2009
Lokacija: Bor, Srbija
Poruke: 83
Hvala: 22
3 "Hvala" u 2 poruka
Corporate is on a distinguished road
Default

Gospodo iz organizacije BITNO čemu tolika žestina? Imate li sponzorske ugovore ili potvrde o sponzorstvu kako ste ih vi nazvali kada su sredstva uplaćivana na devizni racun 00-508-00029012 i takve dve potvrde na 200 i 800 eura, ako već želite o tome da diskutujemo. Nisam smatrao da je to neophodno niti ikoga ovlastio da o tome govori. Postoji zvanično saopštenje- to je važno. Međutim ako želite možemo.

Imate li izvode iz bankovnih računa za organizaciju sa matičnim brojem 117713582 i sa PIB-om 105310886 iz septembra meseca 2008 godine? Imate li ikakve druge i kasnije uplate, angažmane, naplaćene aktivnosti i manifestacije u organizaciji BITNO (koje zaista ne znam čemu služi), od osnivanja pa nadalje?

Ako imate onda sigurno imate dve navedene uplate u zbirnom iznosu od 1000 eura koje je izvrsio u mom odsustvu Mario Mijatović iz Bazela sa svog privatnog kontoa jer su vam sredstva bila podhitno potrebana zbog toga što vas je većina SIGURNIH I VELIKIH SPONZORA isplatila daleko posle BO. Treba li da postavim ugovore/priznanice koje je lično potpisao gospodin Zoran Milojević. Meni bi lično bilo neprijatno da to uradim.

Imate li još primedbi na ovu temu i da li ste zaboravili dikusije na forumima sredinom 2008 na temu promocije? Pisalo se i pričalo nekoliko meseci pa je malo smešno reči da o tome u Boru ne zna niko ništa. To da me obožavate već svi znaju ali ja se time nisam hvalio, majke mi. Mora da ste to opet bili vi.

Treba se probuditi iz te priče, dosta je i ukoliko ne želite ili ne možete da smislite nešto barem nemojte ometati i ometati one koji žele da urade nešto. Da je stvar u domenu želje- opet je vrednija i važnija od tog vašeg "skoro pa ništa" a nije samo priča.

Niko nište ne želi da omalovaži, niko nikom da se zameri. Nikoga nismo prozivali i pljuvali, naprotiv svi su pozvani da učestvuju ravnopravno a ostalo iz ove tužne priče ćete nadam se sami shvatiti.

Voli vas sve vaš Borsky.


p.s. iz organizacije BITNO sam uredno istupio javno objavljenim saopštenjem, pošteno i demokratski napisavši šta o svemu mislim. Bez imena etiketa, prepucavanja i filozofije. Izvinjavam se još jednom Gagi i Draganu jer nisam želeo da se ovako nešto desi ali ...
__________________
Bor OPEN 2020

Poslednja izmena od Corporate : 02. 08. 2010. u 17:35.
Corporate je offline  
Staro 02. 08. 2010.   #15
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Default

Ajde da se vi izmedju sebe pomirite i da napravite neki Blogerski event koji moze da pomogne tom regionu.

U krajnjem slucaju tu je samo bitan jedan covek, koji ce da vuce celu pricu.Ako je prica kvalitetna nacice se vec ko da prati.
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive
nixa je offline  
Staro 02. 08. 2010.   #16
deda
deda
Certified
 
Avatar deda
 
Datum učlanjenja: 06.05.2008
Lokacija: Bor
Poruke: 94
Hvala: 3
18 "Hvala" u 15 poruka
deda is on a distinguished road
Default

Pre dve godine sam javno istupio zbog imena BorOpen i sada isto to radim.
Ne volim plagijate, ne volim iza ledja prijateljima da radim, ne volim da se prozivamo javno, ne volim mnoge funjarske rabote, ali...

Ja se ogradjujem od svega vezanog za BorOpen.

Mogu i zelim da ucestvujem u BlogOpenu, ali onako kako njegovi vlasnici nalazu, kako blogerska zajednica to zeli, nikako drugacije i bez ikakvih licnih interesa.

O svim drugim manifestacijama u Boru vezanim za IT, od srca zelim svima puno uspeha u organizaciji, mozda budem i sam gost kao i svi ostali koji budu dosli iz drugih gradova.

Smatram da licni istupi pojedinaca nicemu ne vode jer kad je grad Bor i bilo kakva okupljanja ljudi iz IT, u pitanju, neizostavno se moraju pitati RainDog, Zoran Milojevic, MIFF, Walter, Igor Mitrovic, Milos Petrovic, Suske, Gaga Grne, Bane Dimitrijevic Kisobran , ja i jos puno ljudi koji ovaj grad redovno prezentujemo bas kao i jos par pojedinaca koji misle da je sve dozvoljeno i "lako cemo" ...

To sto su ljudi uzivali proslog BO 2008 zasluga je pre svega velike i ozbiljne organizacije clanova BITNO organizacije.
Sada je situacija drugacija i neke stvari i ljudi su se promenili.

Naravno da ne znam nista oko ovogodisnjeg BO. Saznajem preko twittera kao i svi drugi.

Budan sam, ali upravo zbog toga, srecno , ali bez mene u organizaciji bilo cega!

Pozdrav svima od Deke! Svima zelim sve najbolje !!!
__________________
http://www.dedabor.com/
deda je offline  
Staro 02. 08. 2010.   #17
Lightman
Igor Mitrović
 
Avatar Lightman
 
Datum učlanjenja: 09.03.2006
Lokacija: Bor city
Poruke: 7
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Lightman is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za Lightman Pošaljite poruku preko MSN za Lightman Pošaljite poruku preko Yahoo za Lightman
Default

BITNO organizacija radi i ljudi koji je cine su aktivni sto je i najbitnije.

Znam da su clanovi BITNO zainteresovani za organizaciju nekog IT desavanja (bilo je raznih predloga o formatu tog desavanja) ali se unutar same organizacije nikada nije pominjao termin BorOpen, a autor ideje je tek danas poslao dopis clanovima BITNO, koji je identican tekstu iz prvom postu ove teme.

Borani bi voleli da imaju neko IT desavanje, ali da to bude BlogOpen ili nesto sto ce biti novi format, a nikako plagijat necega sto vec postoji.
__________________
Portal Bor030
Lightman je offline  
Staro 02. 08. 2010.   #18
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Default

Eto nek se zove BBlogeri, valjda ce da se ljudi osecaju bolje.
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive
nixa je offline  
Staro 02. 08. 2010.   #19
Suske
novi član
Na probnom radu
 
Avatar Suske
 
Datum učlanjenja: 08.01.2008
Lokacija: Bor
Poruke: 11
Hvala: 1
0 "Hvala" u 0 poruka
Suske is on a distinguished road
Default

Pitam se gde se izgubilo pravo na izbor?

To što BITNO organizacija ne želi da učestvuje u organizaciji BorOpen-a vama koji ćete u tome da učestvuje ili pak samo da podržite, ne treba da predstavlja prepreku.

Zašto bi morali da se dogovaramo ili "pupudalekobilo" mirimo.

Lepo je rekao Nixa, ako je ideja dobra, već će se naći neko ko će da je podrži.
__________________
BITNO | Tragovi
Suske je offline  
Staro 02. 08. 2010.   #20
Lightman
Igor Mitrović
 
Avatar Lightman
 
Datum učlanjenja: 09.03.2006
Lokacija: Bor city
Poruke: 7
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Lightman is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za Lightman Pošaljite poruku preko MSN za Lightman Pošaljite poruku preko Yahoo za Lightman
Default

@nixa

Nije u pitanju samo ime, slicnost izmedju BlogOpena i BorOpena je pitanje za vlasnike licence BlogOpena, a ne za BITNO organizuju koja 2008. samo dobila pravo na koriscenje imena i logotipa BlogOpen-a. Nakon manifestacije to vise nije bilo u nasim rukama...



Na trenutak mi se ucinilo da mi iz BITNO trebamo da stanemo iza necega oko cega nismo konsultovani, a do danas nismo ni bili obavesteni da se nesto ovakvo sprema.

Bespotrebno je reci (ali su ipak da kazem ) da BITNO cine najuticajniji IT radnici u Boru.

Sto se mene licno tice ja zelim puno uspeha organizorima BorOpen-a i rado cu doci kao gost (ako ne budem na listi nepozeljnih ).
__________________
Portal Bor030
Lightman je offline  
Zatvorena tema


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 14:45.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.