DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > DevProTalk > Opušteno
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Opušteno Trenutak za pauzu - Ćaskanje. Sponzor: blogodak

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 29. 06. 2007.   #51
Gruja
Dejan Grujic
Professional
 
Datum učlanjenja: 29.09.2005
Poruke: 380
Hvala: 9
64 "Hvala" u 40 poruka
Gruja is on a distinguished road
Default

Citat:
Sto se Rogera Watersa tice, nisam bas siguran da na svojim koncertima on svira stvari od Floyda
Svira. I to skoro kompletne Dark side of the moon i Wall. Treba li ista vise
Ja bi isao u Budimpestu samo da sam imao sa kim.
Gruja je offline   Odgovorite uz citat
Staro 29. 06. 2007.   #52
dee
Domagoj Horvat
Expert
 
Avatar dee
 
Datum učlanjenja: 24.07.2006
Lokacija: Zagreb
Poruke: 502
Hvala: 22
10 "Hvala" u 8 poruka
dee is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za dee
Default

Citat:
Originalno napisao noviKorisnik Pogledajte poruku
Izeš ga. Slušam sad Porcupine Tree, album Fear of a Blank Planet, taj je iz 2007. godine i ok je, rekao bih da je to rock, bez problema.
ma nije da nema, taman posla...

medjutoa, igraju ljudi i danas kosarku, i ovdje i NBA, cisto tehnicki gledano mozda i bolje, al oslo je doba drazena, divca, paspalja, euforije sa zvezdama, cibonama, jugoplastikama, partizanom... da ne spominjem ambijent oko koseva medju jordanima, magicima, drexlerima, itd itd...a nije da i danas nema igraca...itekako...

a sve ko posljedica tezgarenja mtv-instant svijeta... ovo sto bluesman prica... u tome se utopi i ono sta valja...tocnije, neusporedivo teze uhvati one neke vibre radi kojih ce se nesto slusat i za 30-40 godina...
__________________
postoje ludosti bez kojih je nemoguce ljudsko dostojanstvo
dee je offline   Odgovorite uz citat
Staro 29. 06. 2007.   #53
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Heh, odoste vi pod razno ... ajd nek neko pocne i o programerima ...

"eh, a sto su nekad programeri bili dobri ... ispisu lepo program, pa izbuse lepo kartice, poredjaju ih ... pa kad se negde zajebes sve jovo nanovo ... milina ... a ova danasnja komercijalna bljuzga sto koristi editore, debuggere ..."
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat
Staro 29. 06. 2007.   #54
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Bili smo sa dva auta, parkirali smo se odmah po odvajanju sa autoputa, pre nadvoznjaka. Brze sam stigao do BG i razvezao ljude po gradu nego sto sam sacekao red u McDonalds-u.

Koncert je meni bio super, oni bolje i ne znaju da sviraju od ovoga, sad sto sam pio samo vodu i sto sam znao za set listu, pa sam prepoznao kada je u stvari poceo encore...

Roger Waters je otkinuo, ali otkinuo na 2007 turneji. Krivo mi je sto nisam isao, ali nije bilo sanse da idem sam do Budimpeste. Karta je bila oko 65 eura, mnogima je to dosta para.

Bio sam na koncertu Springsteen-a u Barseloni prosle godine. Ne lozim se mnogo na recenzije, ali Washington Post je rekao da je to najbolji koncert u zadnjih 5 godina. Meni licno, nezaboravno i vanvremensko iskustvo. Ako imate priliku pogledajte DVD Live in Dublin pa pomnozite sa 100x, takav je osecaj. Smorio sam svakog zivog, i danas mogu da prepricavam koncert satima. 17000 ljudi, vise su licili na sektu nego na fanove. Kad sam usao u dvoranu mislio sam da ce tribine da se sruse od ozvucenja. Ludilo.

E, da, Jesic je debil. Posle vredjanja Beogradjana na goranjesic.net, daj da vidim budale iz BG koji ce otici na Madonu ili U2.
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat
Staro 29. 06. 2007.   #55
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Da, citam u novinama ... ladno je lik izjavio nestu u fazonu: ma to se samo oni beogradjani zale kao p....e , kao beogradjani smradovi i slicno.

Citat:
Originalno napisao www.blic.co.yu
Zanimljivo je da je Goran Ješić na svom sajtu odgovarajući na pitanje „Kada ćete u Inđiji napraviti još neki festival“, rekao: „Vrlo je interesatno da se samo Beograđanima ne dopada organizacija i to što moraju da čekaju u redu“, tako zaključivši da su samo Beograđani bili besni zbog višečasovnog stajanja u koloni.
http://www.blic.co.yu/zabava.php?id=7070
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 29. 06. 2007. u 15:10.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
Staro 29. 06. 2007.   #56
Eniac
troll mode
Wrote a book
 
Avatar Eniac
 
Datum učlanjenja: 06.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.034
Hvala: 56
69 "Hvala" u 46 poruka
Eniac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Eniac Pošaljite poruku preko MSN za Eniac Pošaljite poruku preko Skype™ za Eniac
Default

Da li je ovo prava istina?

"RHCP su koncert ugovorili za oko 2 miliona eura, a njihova cena u svetu je inace oko 3,5 miliona! Koncerti u punoj ceni traju 2 i po sata, a ugovorom je potpisano da kod nas traje 1 i po sat, i da odsviraju na bis 4 pesme, medju njima i one koje su svi najvise prizeljkivali, "Under the bridge" pre svega! Njima je u ugovoru pisalo da je u pitanju festival, a zbog nize cene od uobicajene, dogovoreno je i da traje krace...

Par nedelja pred sam koncert, organizatori koncerta su zatrazili od Amera da im omoguce prodaju jos 20000 karata, jer je potrazanja zaista velika. Oni su odmah na to pristali, ali su zahtevali da prihod od tih dodatnih karata dele u odnosu 80% prema 20% u korist RHCP! Nasi su to prihvatili, i dodatna prodaja je krenula... Javili su pred koncert da su prodali jos samo 5000 dodatnih karata.

Pocetak je kasnio skoro sat vremena, jer su menadzeri RHCP-a koji su bili u jednoj od letilica, primetili da ima previse ljudi u Areni, i trebalo im je oko sat vremena da fotografisanjem a onda metodom kvadrata odrede da u Areni ima oko 110000 ljudi!!! Njihova glavna menadzerka je po sletanju ulozila zestok protest zbog vidne prevare, a samu grupu najteze je pogodila cinjenica koju su saznali bukvalno na sam dan koncerta, da su oni predstavljeni lazno kao glavna grupa koja ce odrzati koncertni nastup, dok su karte rasprodavane za samo par dana sirom zemlje i okruzenja sa najavom KONCERTA RHCP-a, a da je tek mesec dana kasnije objavljeno da je u pitanju festival!!! Svesni su bili da ce se ljudi razocarati tako kratkom svirkom, jer su ocekivali koncert, od vise od dva sata, kako je i pisalo u programu na sajtu Exita...

Bezvoljno su odsvirali sve pesme, ali ipak profesionalno, ne moze im se nista zameriti na samoj svirci, jer je bila besprekorna, ali komunikacije sa publikom nije bilo, jer je bes kljucao u njima... IZ REVOLTA PREMA ORGANIZACIJI, NAPUSTILI SU KONCERT POSLE SAMO JEDNE PESME ODSVIRANE NA BIS, IAKO SU TREBALI DA ODSVIRAJU JOS NEKOLIKO, TO JE BILA NJIHOVA OSVETA, I DA' CE BOG PA CE NEKO OZBILJAN OVO PROCITATI, ISPITATI STVAR DO TANCINA I ORGANIZACIJU TUZITI, JER JE ZBOG NJIHOVE POHLEPE, 90% LJUDI, MUCENIH, KOJI SU DOSLI IZ CELE SRBIJE I POLA EVROPE, OTISLO KUCI ISPIJENO, I POTPUNO RAZOCARANO! ZNACI, KRIVCI SU EXIT ORGANIZACIJA, NE KRIVITE GRUPU KOJU SLUSATE I VOLITE CEO ZIVOT!!!"

Izvor: EXIT forum & Chillout.co.yu forum

juce u Italiji je koncert isto toliko trajao... ko zna
__________________

eniax.net - malo pišem
@eniac - puno tvitujem
Eniac je offline   Odgovorite uz citat
Staro 29. 06. 2007.   #57
conica
Pilece krilce(reš)
Master
 
Avatar conica
 
Datum učlanjenja: 12.01.2006
Lokacija: Little boy's playground
Poruke: 604
Hvala: 47
61 "Hvala" u 27 poruka
conica će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za conica Pošaljite poruku preko MSN za conica Pošaljite poruku preko Skype™ za conica
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Da, citam u novinama ... ladno je lik izjavio nestu u fazonu: ma to se samo oni beogradjani zale kao p....e , kao beogradjani smradovi i slicno.
http://www.blic.co.yu/zabava.php?id=7070
dobro nije ljude iz hrvatske, madjarske i makedonije na slican nacin okarakterisao...eto nama medjunarodnog incidenta

...svi smo mi pomalo beogradjani
__________________
HomeOfWeb | BLOG: (hrk)pljuc.com
conica je offline   Odgovorite uz citat
Staro 29. 06. 2007.   #58
BrainDamage
Comfortably Numb
Professional
 
Avatar BrainDamage
 
Datum učlanjenja: 15.03.2007
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 237
Hvala: 13
4 "Hvala" u 3 poruka
BrainDamage is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za BrainDamage Pošaljite poruku preko MSN za BrainDamage Pošaljite poruku preko Skype™ za BrainDamage
Default

Citat:
Originalno napisao dinke Pogledajte poruku
Sto se Rogera Watersa tice, nisam bas siguran da na svojim koncertima on svira stvari od Floyda, posto on ima nekoliko svojih solo albuma (slusao svojevremeno "amused to death..." odlicno za samoubice i depresivce .
Da, samo sto se trenutna turneja zove Dark Side of The Moon, i uglavnom svira makar 3/4 Floyda (ovo je od oka, svira 5-6 svojih stvari) I, nisu za samoubice i depresivce nego su "socijala", slusaj lyrics malo
We've got a warehouse of butter
We've got oceans of wine
We've got famine when we need it
Got a designer crime
We've got Mercedes
We've got Porsche
Ferrari and Rolls Royce
We've got a choice


'ajmo, hajka na Dinketa

@komentari za MTV "bljuzge" i danasnji RnR (tj. ono za sta danas govore da je RnR):
__________________
[size=1]Don't go around saying the world owes you a living. The world owes you nothing. It was here first. - Mark Twain
BrainDamage je offline   Odgovorite uz citat
Staro 29. 06. 2007.   #59
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Pink Floyd je bas in za dance obrade. Prydz sa Proper Education, pa Scissor Sisters sa Comfortably Numb, pa onda Tigin remix Sestara gde posle "Relax" u "Relax. I need some information first." 'ladno ubacuje "Don't do it"

Pink Floyd - najbolja grupa svih vremena.
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat
Staro 29. 06. 2007.   #60
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

@braindamage
ma nisi skapirao, meni se taj album svidjao (imao sam ga snimljenog na hrom-dioksidnoj kaseti koja se izlizala od slusanja . Ali priznaj, album je mracan, pocev od ove "Miracle" koju si citirao (da, znam to i bez googlanja) do nekih drugih "Buntovnickih" tipa "what God want" (koja koliko se secam otvara album)

Citat:
What God wants God gets God help us all
God wants dollars
God wants cents
God wants pounds shillings and pence
God wants guilders
God wants Kroner
God wants Swiss francs
God wants French francs
Oui il veut des francs francais
God wants escudos
God wants pesetas
Don't send lira
God don't want small potatoes
God wants small towns
God wants pain
God wants clean up rock campaigns
God wants windows
God wants solutions
God wants TV
God wants contributions
What God wants God gets God help us all
God wants silver
God wants gold
God wants his secret
Never to be told
God wants gigolos
God wants giraffes
God wants politics
God wants a good laugh
What God wants God gets God help us all
God wants friendship
God wants fame
God wants credit
God wants blame
God wants poverty
God wants wealth
God wants insurance
God wants to cover himself What God wants
God gets God help us all
(za ovaj tekst jesam googlao

Inace, dosta Floydovih stvari koje je sam Waters napisao je o ratu, nikad ocigledno nije preboleo gubitak oca u WWII
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori



Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Prodajem dve karte za RHCP Nemanja Avramović Opušteno 7 15. 06. 2007. 12:32


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 16:09.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.