DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Poslovanje, održavanje i marketing > e-Business
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

e-Business Elektronsko poslovanje, e-Commerce, poslovanje uopšteno. Sponzor: www.poslovnaznanja.com

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 16. 01. 2006.   #1
Dragan Varagić
Moderator
Master
 
Datum učlanjenja: 07.08.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 631
Hvala: 25
76 "Hvala" u 50 poruka
Dragan Varagić će postati "faca" uskoro
Default eTrgovina 2006

Za sada su prihvatili da izlažu radove (koliko znam) Goran Aničić, Goran Pilipović, Marko Bjelić, Dejan Bizinger, Steva Majstorović (ko ga zna)...

Biće inače interesantno, za sada znamo da će doći Marketing direktor Bambi koncerna, ima još dosta najava, ali još nisu zvanične informacije.
Dragan Varagić je offline   Odgovorite uz citat
Staro 16. 01. 2006.   #2
Goran Aničić
Moderator
Expert
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 538
Hvala: 10
40 "Hvala" u 20 poruka
Goran Aničić će postati "faca" uskoro
Default

Sa moje strane, "PC magazin" će odgovarajuće propratiti celu događaj, uz reportaže i intervjue sa učesnicima simpozijuma.
__________________
..................................
Kompjuterski e-zine
Personal magazin
..................................
Blogovi
Svakodnevnica Auto blog
Goran Aničić je offline   Odgovorite uz citat
Staro 16. 01. 2006.   #3
[nq]
web dude
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 912
Hvala: 46
24 "Hvala" u 21 poruka
[nq] is on a distinguished road
Default

Iskreno ja sam cuo za E-trgovinu ali tu se moja upucenost zavrsava.
Mozes li za nas koji nismo detaljno upoznati, par informacija linkova itd.
[nq] je offline   Odgovorite uz citat
Staro 16. 01. 2006.   #4
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Ja sam malo googlao na temu i našao zvaničan sajt - http://www.etrgovina.org

E sad, voleo bih kad bi nam neko ko je učestvovao na ranijim simpozijumima preneo utiske, pa da vidimo da li je vredno pažnje. Ja sam inače u relativno istom periodu "bookmarkovao" jedan drugi "simpozijum", ali nisam siguran da želim da prođem kroz sva ta smaranja oko dobijanja USA vize.
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!

Poslednja izmena od dinke : 16. 01. 2006. u 13:30.
dinke je offline   Odgovorite uz citat
Staro 16. 01. 2006.   #5
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Pocetkom februara cu poslati prijavu i abstrakt za rad. I pored toga sto mi je porodica u Subotici, pa sam dva puta mesecno u SU a volim da svratim i do Palica (pogotovo u periodu od maja do oktobra), ovo ce biti moje prvo ucesce.

Pored zanimljivih predavanja kojih ce sigurno biti, najzanimljivije ce mi biti da upoznam osobe koje "znam" po aktivnostima na forumima :-). Mozemo da organizujemo i neki izlazak u diskoteku Omega na Palicu ili fancy kafice u Engelsovoj tzv. Boss ulici u Subotici :-).
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat
Staro 16. 01. 2006.   #6
kai
profesionalac
Professional
 
Avatar kai
 
Datum učlanjenja: 21.06.2005
Poruke: 292
Hvala: 12
29 "Hvala" u 11 poruka
kai is on a distinguished road
Default

Definitivno jako interesantno, najverovatnije ću prisustvovati i verovatno prijaviti rad.
kai je offline   Odgovorite uz citat
Staro 16. 01. 2006.   #7
Dragan Babić
Designer guy
Wrote a book
 
Avatar Dragan Babić
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.373
Hvala: 55
42 "Hvala" u 22 poruka
Dragan Babić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Dragan Babić
Default

Zvuci veoma primamljivo, pogotovo kad se setim divljine u onim klubovima u Subotici u centru, jedan preko puta drugog su i pusta se najgora densara na svetu, carski...

Voleo bih da overim u svakom slucaju, kako sam procitao kotizacija je oko 5000 za "obicne smrtnike"?
Dragan Babić je offline   Odgovorite uz citat
Staro 16. 01. 2006.   #8
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Veoma mi je drago što će zaista veliki broj ljudi sa DPT-a izložiti svoje radove ove godine na E-trgovini. Ja sam svoj abstrakt završio danas i prijavljujem ga sutra, eventualno prekostura. Prema gornjim informacijama o broju ljudi koji dolaze, komotno može da se kaže da ćemo da imamo ako ne DPT Day na E-trgovini, onda sigurno bar DPT Hour :-)

Mislim da će je ovo dobra prilika da se uskoro vidimo na jednom mjestu, volio bih i da se pojave članovi koji ne dolaze prvenstveno da prezentuju rad, i svakako ovo je prilika da upoznam naživo neke ljude koje nisam stigao da upoznam naživo do sada


Mene interesuje prevoz. Koliko je Palić udaljen od Beograda i Novog Sada (koliko kilometara, sati vožnje busom/autom) i na koji način je do sada planiran dolazak učesnika?
mungos je offline   Odgovorite uz citat
Staro 16. 01. 2006.   #9
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

Kad kod nas bude konferencija gde će više biti neobrijanih likova sa izraženim podočnjacima od kravata i odela eto mene Šalu na stranu, imamo jako malo stručnih konferencija posvećenih webu (o koderskoj i programerskoj strani priče nemamo ni jednu ako se ne varam)

Poslednja izmena od Ilija Studen : 16. 01. 2006. u 23:57.
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat
Staro 16. 01. 2006.   #10
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

@mungos: Palic je udaljen od Beograda negde oko 190 km, a od Novog Sada oko 90 km.. Zavisi cime se ide, autobusom se do SU stize za malo manje od 3 sata, vozom za malo vise od 3 sata, a kolima mozes i za 1.5h. Palic je udaljen od Subotice oko 7 km.

@Dragan: :-) Pretpostavljam da znam na koje klubove mislis iako ne izlazim u SU, dosadilo mi je jos u srednjoj skoli. Tamo klinci izlaze. Nekad samo odem u neki kafic na pice. U Subotici su najbolja mesta u jednoj ulici koja je normalna na glavnu ulicu Korzo. To je ta Engelsova ulica a svi je zovu Boss ulica zbog kafe picerije Boss. To je kao Strahinjica Bana samo bolje posto ne idu automobili i bolje je za setnju, a leti je kao da si na modnoj pisti, puno ljudi seta a svi se "snimaju" :-).

@Ilija: u pravu si, malo je konferencija gde ima reci o Web-u, na E-trgovini koliko sam video po proslim predavanjima ima dosta tema orijentisanih na Web. Cak i kada sam bio 2 dva puta na Sinergiji nije toliko posvecivano paznje Web-u.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 16. 01. 2006. u 20:58.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori



Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Utisci sa eTrgovina 2007 nixa Opušteno 9 29. 04. 2007. 11:49
VIDI Web top 100 2006 Aleksandar Marković Linkovi 0 19. 12. 2006. 10:53
PR WEEK Belgrade 2006. Ilija Studen Opušteno 13 05. 11. 2006. 13:17
Downtime 2006-08-30 bluesman Obaveštenja, predlozi i pitanja 1 31. 08. 2006. 20:21
Sxsw 2006 Goran Aničić Web design, Layout, User Interface 4 20. 03. 2006. 11:04


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 00:42.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.