DevProTalk

DevProTalk (http://www.devprotalk.com/index.php)
-   e-Business (http://www.devprotalk.com/forumdisplay.php?f=24)
-   -   eTrgovina 2006 (http://www.devprotalk.com/showthread.php?t=516)

noviKorisnik 03. 04. 2006. 19:13

E, i dobro bi došla potom grupa na flickru da se kače sve te foto storije ... za nas s jeftinijim ulaznicama ;-)

Miloje Sekulic 04. 04. 2006. 09:17

Citat:

Originalno napisao ivanhoe
Da zaista, za nas bednike koji necemo biti tamo, da li ce postojati neki nacin da se vide radovi ?

Moj rad je nastao na osnovu www.emagazin.co.yu/ves.pdf ovog predavanja - .pdf od oko 500 KB

Miloje

mungos 04. 04. 2006. 10:30

Ja danas predveče krećem ka Srbiji. Uglavnom, poznaćete me i po mraku, po pjesmama i meraku... :)

Vidimo se na Paliću!

Dragan Babić 04. 04. 2006. 11:23

Citat:

Originalno napisao noviKorisnik
E, i dobro bi došla potom grupa na flickru da se kače sve te foto storije ... za nas s jeftinijim ulaznicama ;-)

Ako ne bude sa Palića, biće iz Novog Sada! :)

nixa 04. 04. 2006. 14:00

Citat:

Originalno napisao mungos
Ja danas predveče krećem ka Srbiji. Uglavnom, poznaćete me i po mraku, po pjesmama i meraku... :)

Vidimo se na Paliću!

e a ja taman posao za BL :)

ae vidimo se u cetvrtak

mungos 04. 04. 2006. 14:35

đe ti je ljudstvo & karakter, sunce mu poljubim, da se javiš kad dolaziš na ovu stranu ;)

nixa 04. 04. 2006. 14:58

tko zna :) mozda i necu .... ali ti javim 100 % next time :)

bokacbl 04. 04. 2006. 14:59

Citat:

Originalno napisao nixa
e a ja taman posao za BL :)

ae vidimo se u cetvrtak


Da e stvarno sta te nanese u BL?

nixa 04. 04. 2006. 15:05

pored ostalih razloga odnos 8:1 :p

bluesman 04. 04. 2006. 15:16

To je bre urbana legenda, ali kao što kažu - davljenik se za slamku hvata :) Nije valjda dotle došlo da moraš da osedlaš konja da nađeš devojku :)


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 13:58.

Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.