Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 04. 2006.   #155
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao mungos
A ček, da tebi žena nije Bosanka, kad ti nešto baš gotiviš ovaj naš narod preko Drine? Ko te onda drugi nagovori da povedeš djecu, da prave džumbus po Paliću ;-))

Ne ide mi to sa tradicionalnom srbijanskom dosjetljivošću, pa reko mora da je žena u pitanju... ;-)
Moja mama je bila bosanka, tako da znam šta pričam, kad sam bio klinac, provodio sam po 3 meseca u bosni tokom leta, naravno da gotivim bosance. Što se dece tiče, zajeb je zajeb, priznajem. Žena je sve samo nije bosanka. Ima srpske, mađarske, dalmatinske i nemačke krvi, samo bosanske nema. A da sam papučar - i to priznajem, samo što sam ja kao i oni neki, u "dobrovoljnom" egzilu

@borstale: moj "rad" je star preko 2 godine, i odavno se nalazi na nekim forumima kao i na mom blogu, ne krijem ništa nego nisam mislio da će bilo kome biti interesantan. To je i bio jedan od problema sa mojim radom, bio je previše star da bi bio aktuelan a samim tim i interesantan većini.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat