Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 02. 2006.   #16
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Mislim da tema treba po dobije ton: Ne moze da ti pomogne ni najbolji software ako ne pomognes sam sebi

degojs, preterujes, FF je vrlo dobar browser, a to sto ima puno zakrpa i sto izlazi nova verzija svaki mesec... bolje da ne pokazem moj "Add/remove programs" i razne hotfix-ove Samo za Media Player imam 4 hotifix-a, pa opet mislim da je to sjajan software.

Ja se slazem sa degojs da ni najbolji software ne moze da te zastiti ako si neoprezan (neozbiljan) pa ides na warez sajtove i skidas i instaliras sta god ti padne pod ruku. Opet, drugi je problem ako odes na neki sajt, pa cak i warez, i nesto ti se instalira bez tvog znanja. To je jednostavno nedopustivo.

Na kraju, ja sam vrlo oprezan cak i sa Firefox ekstenzijama. Ko zna ko je to radio i zarad cega. Ako imas firewall i podesio si da firefox moze da pristupi webu, onda i svaka ekstenzija moze da posalje autoru ekstenzije bilo koje informacije.

Sam naslov teme je Firefox i security, hajde da pricamo o tome, a ne da pretvorimo u "the battle of the beasts".
Priloženi thumbnailovi
Kliknite na sliku za uvećanu verziju

Naziv:	addremoveprograms.gif
Pregleda:	508
Veličina:	10,1 KB
ID:	74  
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat