DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Showroom i poslovne ponude > Linkovi
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Linkovi Linkovi do interesantnih sadržaja. NO SPAM! Svaka nova tema zahteva odobravanje pre prikazivanja

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 23. 10. 2006.   #1
borstale
A joint a day
Master
 
Avatar borstale
 
Datum učlanjenja: 16.08.2005
Lokacija: Bor
Poruke: 728
Hvala: 170
47 "Hvala" u 30 poruka
borstale će postati "faca" uskoroborstale će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za borstale
Default

Citat:
Originalno napisao mungos
Da ne pričam sad anegdotu kako sam dobio jedan Web-related posao, tako što sam ubijedio ženu od lika kome sam prodavao uslugu.
Ovo je klasika, ne verujem da ovde ima nekom kome se slična stvar nije desila
__________________
RainDog
borstale je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 10. 2006.   #2
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Da, dobro kaže Borstale da je riječ o klasičnoj sceni, ali svakako zanimljivo, bez obzira da li prodajete Kirby usisavače ili sajtove.


Citat:
Ivan:
Jos jednom da razjasnim moj stav:
Moja zena mora biti pametna a ne neka barbika. Stim sto cu ja maximalno da se potrudim da ono sto ona zeli se i ostvari. Posto je u svim tim stvarima prepreka novac to znaci da cu da napravim novac.
Stim se naravno podrazumeva da ce biti okupirane necim, mislim cim je pametna i ambiciozna. Btw, moja devojka ima velike planove na polju molekularne biologije (mislim da se tako zove ono oko dnk
Mislim da se često povlači jedna totalno pogrešna paralela: ako je neko lijen da je ujedno i glup. Čak naprotiv

Odnosno da žena koja sjedi kući, odlično izgleda, ne radi ništa i uživa u plodovima njegovog konjskog rada da je glupača. Mislim...
mungos je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 10. 2006.   #3
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ja ne bih imao ni jedan problem da moja žena zarađuje za sve, a ja da se posvetim kući, deci i sebi. U stvari, uživao bih... zavidim jednom mom ortaku koji se "udao" za italijanku iz ambasade, sada recimo živi u Barseloni, prima naknadu kao izdržavana osoba, i zabranjeno mu je da radi. Svaki dan mi šalje jedno desetak "smešnih slika" ili neki interesantan video, link... čisto da vam dočaram koliko slobodnog vremena ima

Čak je i zastranio, počeo je da se pali na neke joge i gluposti, to je čist sindrom "žena uspešnog muža koja ne zna šta će sa sobom", samo što je on okrenuo uloge. Šta reći? ...
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 10. 2006.   #4
noviKorisnik
Dejan Katašić
Wrote a book
 
Avatar noviKorisnik
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.017
Hvala: 129
86 "Hvala" u 43 poruka
noviKorisnik će postati "faca" uskoro
Default

Dolazi era emancipovanih muškaraca?
noviKorisnik je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 10. 2006.   #5
robi-bobi
expert
Grand Master
 
Avatar robi-bobi
 
Datum učlanjenja: 05.10.2005
Lokacija: Sofia, Bulgaria
Poruke: 805
Hvala: 222
958 "Hvala" u 68 poruka
robi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za robi-bobi
Default

^
[edit]al ste brzi, moj odgovor sam napisao posle bluesa[/edit]

potpuno slican slucaj sa mojim friend-om
tip se okrenuo knjigama i sad pomalo pise
vise za sebe i zbog sebe

ne vidim nikakav problem u tome da zena izdrzava muskarca
ali, molim odgovor od zena ovde na forumu:
"da li biste izdrzavali muza da mozete i ako vam se pruzi prilika"
imam utisak da zene (jos uvek) ne vole to i da vole da rade, ali ne i da izdrzavaju

po meni ravnopravnost polova vec odavno nije fakt
zene su povlascene


inace, zenama je mesto svuda gde pozele da ih ima
robi-bobi je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 10. 2006.   #6
Dragana Vukajlovic
poseban član
Certified
 
Avatar Dragana Vukajlovic
 
Datum učlanjenja: 04.10.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 73
Hvala: 23
8 "Hvala" u 7 poruka
Dragana Vukajlovic is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Dragana Vukajlovic
Default

Nije problem izdrzavati nekoga u odredjenim situacijama, ali ne razumem osobe, sto muske sto zenske, koje zele da ih neko izdrzava, a da su pri tom fizicki i psihicki zdrave. Zapravo, ako su takve, onda je pitanje da li je sa psihom sve u redu.

Inace, prva priznajem da ima dosta glupih ljudi, a posebno zena, ali isto tako smatram da ona zena, koja resi da uradi nesto sto zeli, da ce uraditi mnogo, mnogo bolje od bilo kog muskarca. Ali, nazalost, jos uvek nas je malo!

I na jos vecu zalost, vecina onih zena (npr. da se okrenemo ITu posto smo vec ovde gde se nalazimo) lici na sve samo ne na zenu, i to je obicno "brat" u drustvu. I onda dolazimo do raznih predrasuda da, ako zena iole pristojno izgleda, prosto se svi pitaju sta ce ona tu?! Da nije samo u necijoj pratnji?!

Ili mozda gresim?
__________________
draganavukajlovic.com, Tracara.com
Dragana Vukajlovic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 10. 2006.   #7
Dragan Babić
Designer guy
Wrote a book
 
Avatar Dragan Babić
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.373
Hvala: 55
42 "Hvala" u 22 poruka
Dragan Babić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Dragan Babić
Default

Citat:
Originalno napisao Dragana Vukajlovic
I na jos vecu zalost, vecina onih zena (npr. da se okrenemo ITu posto smo vec ovde gde se nalazimo) lici na sve samo ne na zenu, i to je obicno "brat" u drustvu. I onda dolazimo do raznih predrasuda da, ako zena iole pristojno izgleda, prosto se svi pitaju sta ce ona tu?!
Carski
Dragan Babić je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 10. 2006.   #8
Gorana Tomanović
Petit cervelle
 
Avatar Gorana Tomanović
 
Datum učlanjenja: 23.10.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 8
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Gorana Tomanović is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za Gorana Tomanović
Default


Naravno da bih izdražavala muža ako imam mogućnosti i priliku!!!

Brak <> Novac, Brak=Ljubav

Obaveze bih tako uskladila da ni u jednom trenutku porodica ne trpi, ali mu ne bih dozvolila da ne izvršava svoje porodične obaveze, a da ide na razna putovanja i u zezanje dok se ja uništavam od rada!

Pitanje za vas muškarce:
"Da li biste to mogli psihički da podnesete?".

Negde sam pročitala u nekom istraživanju, pre godinu dana, da muškarci to psihički nikako ne bi mogli da podnesu!
Ja se iskreno nadam da to nije tačno!

Imam nekoliko poznanika koji jednostavno to ne bi mogli ni da zamisle, a drugi pak jedva čekaju!
Gorana Tomanović je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 10. 2006.   #9
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Default

Vrlo je tačno .... osim ako taj muškarac ima problem sa samim sobom.

Jednostavno je prirodno da je muškarac taj koji stavlja hranu na sto ( figuratativno rečeno). Muškarci koji bi mogli da to da prihvate su muškarci pored kojih takva žena jednostavno ne treba da bude.

Logikom stvari jedino je moguće rešenje u toj relaciji da i muškarac i žena budu uspešni u onom što rade,ali nikako da rade istu stvar.
Kompeticija u braku i vezi nije baš zdrava,što može da rezultuje kao problem pre ili kasnije.
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive
nixa je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 10. 2006.   #10
Gorana Tomanović
Petit cervelle
 
Avatar Gorana Tomanović
 
Datum učlanjenja: 23.10.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 8
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Gorana Tomanović is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za Gorana Tomanović
Default

U potpunosti se slažem Draganom!

Par puta mi je bilo neprijatno jer su ljudi mislili da će videti nekog malog miša, koji uopšte ne liči na ženu, odnosno ima samo žensko ime!
Jedan je čak mislio da sam sekretarica... To me tako nasmejalo!
Isto to je iskusila i Drgana!
Nadam se da će taj mit nestati i da će žene sve više pokretati IT strtup i postajati lideri u ovoj oblasti!

Slažem se i sa mojim zemljakom Markom Bjelićem da "prijatna za oči" ne znači glupa i "manje prijatna" pametna!
Po nekad pomislim da su ove što lakiraju nokte mnogo vešte i lukave!

Ali biti lukav je mana...
Gorana Tomanović je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori



Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Zene, kola i laptop Ekvador Opušteno 25 25. 08. 2010. 16:38


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 08:23.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.