|
Domain Name Service (DNS) Sva pitanja vezana za DNS servere i domene |
|
Alati teme | Način prikaza |
![]() |
#27 | ||
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
|
![]() Još dok si postovao, rekoh ti da nisam baš siguran da je dobra ideja da objaviš sve to tako kako ide, ako ništa drugo ono zbog privatnih informacija. Ali dobro, kada nismo streljali neke druge za veće greške, nećemo ni tebe za ovo.
Ipak, ne vidim da su zahtevi koje si izneo na bilo koji način problematični, ako već moram da izdvajam, i mene strašno interesuju ti ugovori o delu, sa kim se sklapaju, zbog čega na taj način kada je mnogo skuplje i zašto se ti ugovori ne ispoštuju. Dakle, ako je neko potpisao ugovor da će da dostavi software i za to bio plaćen, zašto je taj softwer toliko loš? Možda nije problem u "izvođaču", možda su i sami zahtevi bili takvi da nisu ni tražili bilo šta bolje od toga. To je sve u nekoj magli, ja ne mogu da pretpostavim ni jedan dobar razlog da se tako radi, ali zbog NEDOSTATKA INFORMACIJA možda i propuštam nešto važno. I sami članovi UO bi trebali da shvate da insistiranjem na "tajnom" (ne mogu da se setim boljeg antonima za "javno", a ježim se od svake reči koja u sebi ima "transparentno") radu doprinose idejama o konspiraciji. Trebalo bi da razmisle o tome. Ne znam šta je bilo toliko važno u njihovim postovima (osim privatnih informacija) da nije smelo da se zna. Da je sreće pa da oni sami objave postove sa te liste na nečemu sličnom internodiumu. Citat:
Citat:
![]() Mada, možda bi stvarno mogao neko od mlađih malo da preuzme štafetu... svi kao kukaju a kada dođe da se nešto uradi, zavuku se u mišiju rupu. Ispade da je samo ovima od 35+ važno šta se dešava, ovi mlađi od toga samo naprave neki blog materijal i ne talasaju previše, ponašaju se kao preplašene cave. Ima ljudi koji grade business na .rs, ali svi nešto čekaju da se neko drugi izbori za njih.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman I don't always know what I'm talking about but I know I'm right! Poslednja izmena od bluesman : 26. 06. 2009. u 15:18. |
||
![]() |
![]() |
|
|
![]() |
||||
Tema | Početna poruka teme | Forum | Odgovori | Poslednja poruka |
App za pisanje dokumentacije | dinke | Web aplikacije, web servisi i software | 6 | 03. 12. 2010. 21:42 |
Ukidanje dostavljanja skenirane dokumenatacije za RS domen | torbica | Domain Name Service (DNS) | 72 | 28. 02. 2009. 20:22 |
Jednostavan bookmarklet za pretragu PHP dokumentacije | Ilija Studen | PHP | 2 | 09. 02. 2007. 14:16 |
Vojna obaveza | Ilija Studen | Opušteno | 30 | 29. 04. 2006. 00:37 |