DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > DevProTalk > Opušteno
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Opušteno Trenutak za pauzu - Ćaskanje. Sponzor: blogodak

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 02. 03. 2007.   #11
kodi
133t
Master
 
Avatar kodi
 
Datum učlanjenja: 07.01.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 714
Hvala: 16
37 "Hvala" u 28 poruka
kodi is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za kodi
Default

ok, mora da postoji nesto sto ja propustam u njegovim textovima
__________________
kodi je offline   Odgovorite uz citat
Staro 02. 03. 2007.   #12
kodi
133t
Master
 
Avatar kodi
 
Datum učlanjenja: 07.01.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 714
Hvala: 16
37 "Hvala" u 28 poruka
kodi is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za kodi
Default

Citat:
Originalno napisao ivanhoe
a nadam se da je bar nesto poprcao na racun ovolike samo-promocije... mada da jeste, tesko da bi pisao ovakve textove...
da inace sve dobre ribe citaju SK i vlaze na Kuzmu...

zamisli da si ti neka bolja riba, i dodje ti lik, stane u ovaj stav sa fotke i kaze "Ja sam Kuzma, zvani Tetejac....."

idi begaj...

edit: ok mozda sam malo preterao.. al stvarno me nervira lik...
Elem sve sto ste napisali za SBB i dobro i lose je na mestu.. ja sam i rekao da ne sporim ono sto je on napisao..
Prodace se i SBB uskoro.. mozda ce novi vlasnik da posveti vise paznje na stvari koje vi pominjete, a manje na rast i povecanje broja korisnika. (dobar vic, a? )
__________________

Poslednja izmena od kodi : 02. 03. 2007. u 14:31.
kodi je offline   Odgovorite uz citat
Staro 02. 03. 2007.   #13
Mr.Paja
profesionalac
Professional
 
Avatar Mr.Paja
 
Datum učlanjenja: 22.06.2005
Poruke: 279
Hvala: 14
30 "Hvala" u 19 poruka
Mr.Paja is on a distinguished road
Unhappy

SBB je super dok radi, ali kada imas problema i kad si osudjen na tehnicku podrsku to je pravi horor, forum neupotrebljiv, call centar nedostupan ili si 15 po redu (uzgred, napravili su da se na srpskom izgovara "sada ste xx po redu" samo do deset ili tako nesto, posle toga se brojevi izgovaraju na engleskom ....). Kada sam napokon uspeo da nahvatam da dodje neko iz tehnicke podrske (bio sam i dva put kod njih u centrali licno da ih jurim, u Beku, kod okretnice tramvaja na kalisu), lik je onako smusen rekao kakav haos tamo vlada, hrpa ljudi otisla (koji znaju posao), dolaze neki mamini i tatini sinovi koji pojma nemaju o poslu ..... i tako to sve lagano trune i tone ....

Posebna prica je i kada treba da se uplati paket za internet, imaju za ceo Beograd jedno uplatno mesto, u Kralja Petra, kada dodjem tamo ono red do ulice, kao da neko nesto dzaba deli. I sta ces, stanes i cekas kao stoka da bi im dao pare. Neverovatno je koliko su nesposobni da prosire kapacitete, uvodu nova uplatna mesta, aman ljudi to je bre ziva lova .....

Koliki IQ rukovodstvo SBBa treba da ima da bi shvatilo neke (bar osnovne) stvari. SBB bi trebao da ponese titulu za najgori odnos sa klijentima ili ti not-user friendly kompanija .....

Da mogu najradje bi presao na ADSL, al hebiga nije mi telekom jos modernizovao centralu ....

A niko da pomene da je od pre par dana SBB spustio cene flat paketa, bar nesto pozitivno ...
Mr.Paja je offline   Odgovorite uz citat
Staro 02. 03. 2007.   #14
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao kodi
da inace sve dobre ribe citaju SK i vlaze na Kuzmu...
A ti bi više voleo Vlado Georgiev da ti piše kolumnu u SK?
jablan je offline   Odgovorite uz citat
Staro 02. 03. 2007.   #15
kodi
133t
Master
 
Avatar kodi
 
Datum učlanjenja: 07.01.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 714
Hvala: 16
37 "Hvala" u 28 poruka
kodi is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za kodi
Default

Off Topic:
jao bre Jablane, skroz si me pogresno razumeo...

kad smo vec kod toga sta bi JA voleo.. pa recimo da kao sto gostuju raznorani likovi na tehnopolisu.. da isto tako bude i u SK . po MENI bi to bolo mnogo bolje od Kuzminih lovackih prica...
__________________
kodi je offline   Odgovorite uz citat
Staro 02. 03. 2007.   #16
boccio
šegrt
Professional
 
Avatar boccio
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: nbgd
Poruke: 427
Hvala: 27
14 "Hvala" u 8 poruka
boccio is on a distinguished road
Default

Ja sam godinama furao KDS, i silom prilika presao na SBB pre nekoliko meseci. Nisam mogao da verujem koliki su postali kloshari u medjuvremenu (ili su uvek i bili samo nisam primecivao).

- Zahtev za uvodjenjem interneta sam podneo 1. Novembra 2006, dobio odgovor da ce biti uveden u roku od 7-10 dana. Pritom, infrastruktura (TV) u zgradi postoji, sve je razvedeno, samo treba da mi aktiviraju MAC modema i nista vise.
- Akviziter (tako ih zovu) se pojavio 4. Decembra, nakon 2413 bezuspesna poziva tech. podrsci.
- Nisam mogao da iskoristim SVOJ LICNI Motorolin DOCSIS modem, vec sam MORAO da rentam od njih (?!?)
- Akviziter je ladno spojio cable modem na ANTENSKI IZLAZ u zidu. Ja nisam ni gledao sta retard radi, mislio sam da za te poslove angazuju nekog ko ima IQ veci od broja cipela.
- 6 dana kasnije akviziter se ponovo pojavio da ispravi gresku
- Internet i dalje nije radio, jer je prespojio neka sranja pogresno na skretnicama, sto je covek (ocigledno kvalifikovan za posao) video, prekrstio se sa obe ruke, i ispravio 10 dana kasnije posle jos 24523 poziva tech. podrsci.

Epilog: 2 meseca sam "uvodio" internet u zgradu gde ionako sve postoji, samo je trebalo aktivirati MAC modema i pustiti me na mrezu.

Sada svakog meseca imam neopisivo zadovoljstvo da 40 minuta stojim u redu tamo u Kralja Petra da platim net (za razliku od PTT KDS-a koji uredno salje uplatnice, mislim, rocket science???...). Pritom moram da stavljam krstice na zidni kalendar da bih se setio kad mi istice internet, jer me oni uredno u 00.00 ubijaju na mestu. Daleko bilo da postoji neki "klizni" period koji imas fore da uplatis sledeci mesec...

Mislim sta reci... da ne smaram sa jos gomilim iritirajucih detalja, ovo je dovoljno da se vidi kakvi su raspadi, retardi i hohstapleri u pitanju...
__________________
Vivvo CMS
Samo za male pare se mnogo radi.

Poslednja izmena od boccio : 02. 03. 2007. u 15:44.
boccio je offline   Odgovorite uz citat
Staro 02. 03. 2007.   #17
oliver
expert
Expert
 
Avatar oliver
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 580
Hvala: 1
0 "Hvala" u 0 poruka
oliver is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za oliver Pošaljite poruku preko Skype™ za oliver
Default

Off Topic:
Citat:
Originalno napisao kodi
"Ja sam Kuzma, zvani Tetejac....."
pa, u svakom broju ima novi "nick", zavisno od tematike koju obradjuje, nije on "kuzma tetejac" forever slicno kao CKM i "mrzeli smo ovog meseca:" :P
__________________

oliver je offline   Odgovorite uz citat
Staro 02. 03. 2007.   #18
Goran Aničić
Moderator
Expert
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 538
Hvala: 10
40 "Hvala" u 20 poruka
Goran Aničić će postati "faca" uskoro
Default

Kuzmu znam lično, a ko njega zna - zna o čemu se radi. Kolumne su za razbibrigu, a ponekad usput nekog i "dodirnu". Što se tiče SBB-a, znam da mi je Kuzma prošle godine za njih rekao da su sasvim Ok (čak šta više kleo se u njih ), i da jedini pružaju garantovani protok, a problem kod SBB-a je verovatno nastao u širenju broja korisnika ali na istom propusnom linku.
__________________
..................................
Kompjuterski e-zine
Personal magazin
..................................
Blogovi
Svakodnevnica Auto blog
Goran Aničić je offline   Odgovorite uz citat
Staro 02. 03. 2007.   #19
misk0
majstor
Wrote a book
 
Avatar misk0
 
Datum učlanjenja: 30.01.2006
Lokacija: Lugano - Switzerland
Poruke: 1.251
Hvala: 219
106 "Hvala" u 67 poruka
misk0 će postati "faca" uskoromisk0 će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za misk0 Pošaljite poruku preko Skype™ za misk0
Default

Off Topic:
Citat:
Originalno napisao boccio
Pritom moram da stavljam krstice na zidni kalendar da bih se setio kad mi istice internet, jer me oni uredno u 00.00 ubijaju na mestu.
Tvoja kreativnost i pisanje me nekad bas oduseve i nasmiju
misk0 je offline   Odgovorite uz citat
Staro 02. 03. 2007.   #20
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Default

Evo ja čekam već od 24og januara da se smole i da mi uvedu SBB.Znači kablovsku i internet ( još uvek nemam kablovsku ).Najsmešnije od svega je da je glavni priključak za celu zgradu je kod mojih vrata,tako da ako se ne pojave u skorijem roku ( već se raspitujem koga da vodim na večeru/letovanje i slično ) epilog stvari neće da bude nimalo prijatan.

Kakav bizar.
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive
nixa je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori



Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 07:46.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.