DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Poslovanje, održavanje i marketing > e-Business
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

e-Business Elektronsko poslovanje, e-Commerce, poslovanje uopšteno. Sponzor: www.poslovnaznanja.com

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 22. 07. 2005.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default Nemojte da se zeznete da radite sa Balkan-cash - obični foliranti i prevarat

Dakle, definitvno sam potvrdio, posle nekoliko upozorenja onih koji su već pogrešili i upustili se u avanturu sa Balkan Cash - to su najobičniji prevaranti.

Informacije na sajtu koje se tiču isplate su lažne, pogrešne ili neprecizne. Koriste "neprecitnosti", poluinformacije i laži da vas navuku da radite sa njima, a onda interpretiraju te informacije onako kako im odgovara i odbijaju da izvrše isplatu.

Da se razumemo, kinta je smešna, ali nije to problem, problem je princip. Mada sam čuo da su neke zavrnuli i za po 40-50 000 dinara.

Ovu ću informaciju da proturim svima koje poznajem, gde i kad mogu na svakom forumu, umesto da ih tužim (mrzi me da se cimam sa našim sudovima) - napraviću im "odličnu reputaciju".
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od dinke : 22. 06. 2010. u 18:09.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
Staro 22. 07. 2005.   #2
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Default

sobzirom da sam ja jedan od onih ko te je upozorio da paziš kako radiš sa njima .

Ja evo sad tek počinjem da ulazim u sms biznis i radio sam neki reserach oko svih naših likova i za sada ću da radim sa
http://www.litesphere.org/smscoin.html
i ono na šta BC najviše uzima market ,a to su "strane zemlje" ,e tu sam našao jednu kanadsku kompaniju
http://www.smskambi.com/
i za sada deluju jako ozbiljno i support im je fenomenalan ......

šta reći osim da su mog druga zeznuli za 48 000 ( BalcanCash ) ,srpski prevaranti ..užas
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive
nixa je offline   Odgovorite uz citat
Staro 26. 09. 2005.   #3
tokugawa
ni sente nashi
Na probnom radu
 
Avatar tokugawa
 
Datum učlanjenja: 26.09.2005
Poruke: 20
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
tokugawa is on a distinguished road
Arrow

Stvarno ne znam šta da kažem na ovo. Pada mi na pamet par psovki, ali probaću da ne budem previše vulgaran.

Dakle Gorane kako je to tebe Balkan-cash prevario?
Problem je u tome što ti jednostavno nisi pročitao pravilo po kome ne isplaćujemo ako neko zaradi ispod 1000 dinara mesečno. Ne želim da objavljujem podatke o tvojoj zaradi po mesecima jer nije profesionalno, ali recimo da ni posle nekoliko meseci nisi uspeo da pređeš ovu cifru.

Mi u našim ugovorima sa inostranstvom ne možemo da računamo na isplate ispod 150$ mesečno jer je to minimum. U domaćem poslovanju 1000 dinara je minimu. Ova suma stvarno nije nikakav problem da se zaradi. Ako neko ne uspe da zaradi 1000 dinara za mesec dana neka menja profesiju... prosto nemamo vremena da se igramo.

Tog tvog druga pozdravi. On zna kako je zloupotrebio moje poverenje i prijateljstvo. Svakako informacija nije tačna, ali je neću komentarisati.

Nixa kada si ti sa nama imao ikakve veze? Ko je tebe prevario? Kažeš "da se razumemo, kinta je smešna, ali nije to problem, problem je princip", pa dobro ajde iz principa ću da učinim izuzetak i isplatiću te iz svog džepa. Koliko si zaradio? 20 dinara? 30? Nije problem samo reci.

Kako je Balkan-cash (www.balkan-cash.com) prva firma koja je na našem tržištu počela da pruža usluge naplate za websajtove i kako je ovo Srbija normalno je da se pojavljuju ovakvi komentari po principu "učiniću sve da niko ne radi sa njima..." iliti "da komšiji crkne krava.." ...već sam navikao na to.

Ne verujem da ću imati vremena da ubuduće odgovaram na slične komentare. U svakom slučaju, preko 1500 otvorenih naloga govori o korektim odnosima koje imamo sa klijentima.

Pozdrav,

Poslednja izmena od tokugawa : 27. 09. 2005. u 00:00.
tokugawa je offline   Odgovorite uz citat
Staro 27. 09. 2005.   #4
wOOzy
novi član
 
Datum učlanjenja: 27.09.2005
Poruke: 2
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
wOOzy is on a distinguished road
Default

Hahahaha...
Mislim sta reci... Kada neko nije sposoban da napravi vise od 1000 din mesecno, nije ni zasluzio da ima naplatu na sajtu! Koristim usluge Balkan cash od februara ove godine i mogu samo da kazem da sam i vise nego zadovoljan! Isplata NIKADA nije kasnila!!! a kamoli da je nije bilo! Ne bih da navodim svoje sajtove (rec je o dva sajta) da ne bi ispalo da se reklamiram na ovaj nacin.
Jedan mali savet: Uzmi knjigu, zagrej stolicu i pokusaj da naucis nesto o internetu i mogucnostima zarade na pomenutom! Mogu dodati da Balkan cash ima do jaja podrsku i real time statistike.
Zato cu jos jednom da napomenem: Kada neko nije sposoban da napravi vise od 1000 din mesecno, nije ni zasluzio da ima naplatu na sajtu!

Pozdrav!

Poslednja izmena od wOOzy : 27. 09. 2005. u 01:09.
wOOzy je offline   Odgovorite uz citat
Staro 27. 09. 2005.   #5
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Prvo, drago mi je da si napokon odgovorio na ovo.

Drugo, nudite 10-12 zemalja, nigde ne pise na sajtu da treba da se skupi 100$ po zemlji da bi se isplatilo. Osim sto to niko na svetu ne radi, cak i da se odlucite za tako nesto, morate jasno napisati na sajtu vasu politiku.

Znaci:

- nije pisalo nista o tome u trenutku registracije

- nisam dobio nikakvo obavestenje da je doslo do promene politike (znaci, ako ste to pravilo utvrdili kasnije, mogli ste bar da javite svojim clanovima)

Citat:
Što se tiče domaće valute ne isplaćujemo sume manje od 1000 dinara, vec se taj novac uzima kao trosak.
- prica o 1000 dinara za troskove je smesna. Znaci vi tvrdite da imate troskove od 1000 dinara za svaki account? Koje troskove? 200 grama kafe mesecno koje popijete dok sedite na poslu?

Znaci, ako je sve ovako kao sto sam napisao, i vi nemate nameru nikome da se javite vec tek posle mog cimanja posle nekoliko meseci, dobijam odgovor koji kasni nedelju dana, i tvrdite kako zaradu uzimate kao "troskove", to jednostavno znaci da ste prevaranti

Ne znam da li ste nesto menjali na sajtu, nisam bio nekoliko meseci, ja govorim o vremenu kada sam se ja registrovao kod vas.

Po vasoj statistici ja sam zaradjivao kod vas mesecno:
Maj 1114,50
Jun 670,87
Jul 587,81
Avgust 1.330,47
Septembar 906,03

Dakle, smesna kinta, ali sam hteo prvo da vidim kako to funkcionise. Sta se desilo sa ta 2 meseca gde je bilo preko 1000 dinara? Nisam dobio ni 1 dinar.

2. deo moje tvrdnje: FOLIRANTI

- na sajtu pise sledeca vest: 4.mart2005. Dobili smo 063 broj, bice u operativnom stanju za 5-10 dana.

Od tada je proslo vise od 6 meseci, jos niste ponudili to. Za koji moj cete mi vi ako nemate resenje za 063 a to je bio razlog zasto sam hteo da predjem kod vas - da na jednom mestu imam resenje za sve mreze.

- u vasim pravilima pise da sajt ne sme da koristi spam. Vi prvi spamujete, odnosno ne balkan-cash nego vasi sajtovi koje nudite kao affiliate. I to SVI afiliate sajtovi koje imate u ponudi a najgori je bas VAS - nevaljalica.

- molio sam vas mesecima da napravite verziju za svaku zemlju na jeziku te zemlje ili bar na engleskom jer je krajnje glupo da radite naplatu za spaniju a instrukcije kako poslati SMS su na srpskom ?!?! Pa ne dolaze samo gastarbajteri na sajtove vasih klijenata.

- onda ste ukinuli neke zemlje iz spiska bez obavestenja. Jednostavno te zemlje vise ne postoje kod vas i sada dolazimo u situaciju da ja na sajtu imam ponudu za slanje sms-a iz neke zemlje, covek klikne na ime svoje zemlje, dodje kod vas i pojavi mu se Srbija a njegova zemlja ne postoji vise.

Dakle, kakvu ja ozbiljnu naplatu da radim sa vama kada ste neozbiljni. Kada sam se prijavio kod vas rekao sam vam lepo da imam resenje za 064/065, imam resenje i za 063 i nemacku, austriju i svajcarsku, ali cu rado prebaciti sve kod vas posle perioda testiranja.

Period testiranja je prosao, ali gledajuci vas, ne prebacuje mi se poslovanje kod vas jer moze lako da se desi da jednog dana, bez obavestenja, vas sajt ne postoji ili tako nesto. Ja sa ostalim provajderima (starion i litesphere) pravim oko 200 eur mesecno NETO preko SMS-a i ispao si izuzetno glup sto me nisi bar jednim postupkom "naterao" da to sve prebacim kod tebe. Ti znas da bi na tih 200 eur imao bar jos 200 za sebe.

I za kraj, cifre o kojima govorimo su smesne, ja vise potrosim ujutro kada idem po cigare i novine, ali nije u pitanju cifra vec mrzim kada me neko pravi budalom. A to ko treba de menja profesiju, razmisli malo pre nego sto lupetas gluposti.

Citat:
Nixa kada si ti sa nama imao ikakve veze? Ko je tebe prevario? Kažeš "da se razumemo, kinta je smešna, ali nije to problem, problem je princip", pa dobro ajde iz principa ću da učinim izuzetak i isplatiću te iz svog džepa. Koliko si zaradio? 20 dinara? 30? Nije problem samo reci.
Da se razumemo, to za kintu sam ja rekao a ne Nixa, a za to sto hoces da isplatis iz svog dzepa mogu samo da ti kazem: mogu da kupim i tebe i tvoju pilićarsku firmu, šabane.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
Staro 27. 09. 2005.   #6
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

DA, i ovo su ti "sjajne" fore, hajde registruj jos nekoliko profila, na primer gOOzy pa daj podrsku sam sebi. Smesan si.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
Staro 27. 09. 2005.   #7
wOOzy
novi član
 
Datum učlanjenja: 27.09.2005
Poruke: 2
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
wOOzy is on a distinguished road
Default

Gresis, mislim silno gresis sine!
))))))))))))))))))))))))
wOOzy je offline   Odgovorite uz citat
Staro 27. 09. 2005.   #8
BluesRocker
profesionalac
Professional
 
Avatar BluesRocker
 
Datum učlanjenja: 21.06.2005
Poruke: 294
Hvala: 93
525 "Hvala" u 19 poruka
BluesRocker is on a distinguished roadBluesRocker is on a distinguished roadBluesRocker is on a distinguished roadBluesRocker is on a distinguished roadBluesRocker is on a distinguished roadBluesRocker is on a distinguished road
Default

Što volim španske serije. ))))))))
BluesRocker je offline   Odgovorite uz citat
Staro 27. 09. 2005.   #9
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Default Balcan Cash www.balcan-cash.com prevaranti

Evo i Nixa nešto da kaže, ja nisam/neću/neželim da imam posla sa vama samo iz jednog razloga a to je što ste prevaranti

Dokaz

slucajno i poznajem borisa,i znam celu pricu ... tako da ....

Btw : nije problem

Citat:
Originalno napisao bluesman
Da se razumemo, to za kintu sam ja rekao a ne Nixa, a za to sto hoces da isplatis iz svog dzepa mogu samo da ti kazem: mogu da kupim i tebe i tvoju pilićarsku firmu, šabane.
Same here,tako da Balcan-Cash jesu prevaranti
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive
nixa je offline   Odgovorite uz citat
Staro 27. 09. 2005.   #10
Goran Aničić
Moderator
Expert
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 538
Hvala: 10
40 "Hvala" u 20 poruka
Goran Aničić će postati "faca" uskoro
Default

Koliko vidim, uzrok ponovnog razvoja ove teme je moje usmerenje sa ove ES teme, gde je neko upitao za usluge Balcancash-a.

Nepristrasno gledajući, pošto nisam sarađivao sa BC, bez ulaženja u detalje a na osnovu pomenutih izjava, pre svega previše žalbi od strane korisnika servisa BC (partnera) i velika neprofesionalnost i nekorektnost, u smislu neobaveštavanja i skrivanja pojedinosti u vezi uslova korišćenja.

Drugo, postavljati nekakvu granica od 1000 dinara i zarada koja se ne akmulira, u stanju kakvo je kod nas u sferi Web oglašavanja, je stvarno neozbiljno i neprimereno.

Postavio bih samo jedno pitanje tokugawa-i; pošto se hvalite da imate 1500 "zadovoljnih" partnera, koliko uopšte imate mesečnih isplata preko tih famoznih 1000 dinara?

Ovo sa wOOzy-jem podeća na "cigu i konja", te "...ja sam Zoran Petrović..."
__________________
..................................
Kompjuterski e-zine
Personal magazin
..................................
Blogovi
Svakodnevnica Auto blog
Goran Aničić je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori



Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Šta slušate dok radite? f13o Opušteno 32 05. 09. 2008. 10:44
Slike prostora u kojima radite Denis_Radenkovic Opušteno 170 31. 12. 2007. 11:34
Hoćete da radite za startup? Ilija Studen Linkovi 7 06. 06. 2007. 14:23
Organizacija vremena - kako vi to radite? istok Opušteno 15 28. 10. 2006. 21:15
Kako radite korekturu sajta? Pedja Planiranje i usability 4 08. 09. 2006. 15:55


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 06:14.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.